2 października 2022, 19:15:41 - maciejko
Dwa gole Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił dwa gole dla Al-Shabab w wygranym 2-1 (0-1) meczu 5. kolejki saudyjskiej ekstraklasy z Al-Fayha. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, były to pierwsze ligowe trafienia w nowym klubie.

2 października 2022, 17:20 - Al Majma'ah (Al Majma'ah Sports City)
Al-Fayha 1-2 Al-Shabab (Rijad)
Anthony Nwakaeme 36 (k) - Grzegorz Krychowiak 56, 71

żółte kartki: Abdulrahman Al-Safri, Sultan Mandash - Fawaz Al-Sagour, Cristian Guanca.

sędziował: Faisal Al-Balawi.

Al-Shabab jest liderem tabeli z dorobkiem 15 punktów.

peter - 2 października 2022, 19:18:32 - *.pool92-185-190.dynamic.orange.es
Na patencie... podbije następną ligę.

ja - 2 października 2022, 19:19:32 - *.play-internet.pl
Pan piłkarz brawo.

Bako - 2 października 2022, 19:21:25 - *.58.162.110
Strzelić dwa gole w najbogatszej lidze szacun !!!

mati - 2 października 2022, 19:24:31 - *.union
Ładnie sobie postrzelał. W Katarze bedzie robił za przewodnika kadry.

kastrat - 2 października 2022, 19:26:09 - *.10.205.5
takim fajom ta kazdy strzeli

Jarson - 2 października 2022, 19:32:53 - *.252.128.199
Jako jedyny z kadry będzie zaaklimatyzowany.

qwe - 2 października 2022, 20:04:12 - *.dynamic.chello.pl
O matko... do końca życia będzie gn.ł w kadrze

Szymek - 2 października 2022, 20:34:45 - *.21.166.193.ipv4.supernova.orange.pl
Może Czesio przesunie go w końcu do przodu w kadrze. Ofensywnie co jakiś czas coś na plus a w obronie gra katastrofe.

Robhy - 2 października 2022, 20:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładnie mu dwa razy siadło 😀

asd - 2 października 2022, 22:23:59 - *.raciborz.vectranet.pl
Zobaczyłem te bramki na tvp sport też są jeszcze na łączy nas piłka z arabskiego twittera wzięte. rzeczywiście ładnie weszło. Fajnie że na tym kanale z pzpnu mozną pooglądać zbiorczo bramki naszej kadry i jakieś podsumowania Ciekawe bo teraz Milik strzelił czy będzie bramka pokazana

c6743 - 2 października 2022, 23:27:30 - *.192.80.165
Z Meksykiem też będą dwie tylko, że żółte kartki...

Byczek - 3 października 2022, 8:38:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dawać go do kadry !!!

FK - 3 października 2022, 13:03:51 - *.10.208.170
Bramki przepiękne obie z dystansu ale atmosfera na stadionie jak sparing moze z 3 tys ludków

Nudle - 3 października 2022, 22:13:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl