3 października 2022, 19:56:47 - gabrielba

3 października 2022, 18:00 - Głogów (stadion GOS)
Mateusz Bochnak 9, Sebastian Steblecki 62 - Maciej Makuszewski 4, Mateusz Marzec 21

Chrobry: 22. Karol Dybowski - 13. Jakub Kuzdra, 5. Mavroudís Bougaḯdis (46, 19. Patryk Mucha), 3. Michał Michalec, 77. Dawid Hanc (46, 17. Jakub Górski) - 7. Mateusz Bochnak (90, 27. Kamil Wojtyra), 16. Robert Mandrysz, 8. Jaka Kolenc, 89. Mateusz Machaj, 71. Sebastian Steblecki (84, 25. Patryk Kusztal) - 10. Rafał Wolsztyński (72, 99. Miłosz Jóźwiak).

Odra: 12. Dominik Kalinowski - 22. Mateusz Spychała (57, 4. Łukasz Kędziora), 27. Mateusz Kamiński, 19. Maksymilian Tkocz, 24. Jakub Szrek (64, 47. Antoni Klimek) - 9. Tomáš Mikinič, 6. Mikołaj Łabojko (74, 5. Rafał Niziołek), 20. Oskar Paprzycki (74, 16. Maciej Urbańczyk), 17. Mateusz Marzec, 21. Maciej Makuszewski (46, 94. Konrad Nowak) - 11. Dawid Czapliński.

żółte kartki: Bougaḯdis, Kuzdra, Michalec - Spychała, Paprzycki, Czapliński.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 967.

W 16. minucie Tomáš Mikinič (Odra) nie wykorzystał rzutu karnego (Karol Dybowski obronił).

Lisia Góra - 3 października 2022, 20:05:19 - *.warszawa.vectranet.pl
Odrodzona po derbach rzeszowska sekcja pływacka minie was opolskie dziady jak pędolino.

Pan Kura - 3 października 2022, 20:05:52 - *.147.68.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pechowy remis Chrobrego, Oderka cieniutka. Z outsiderem trzeba wygrywać. Mimo anozji życzę kibicom Oderki powrotu do swojej historycznej nazwy, czyli właśnie Oderka.

Pab33 - 3 października 2022, 20:07:36 - *.148.47.67
Ajj szkoda niewykorzystanego karnego. Odra mogła szybciej ustanowić wynik. Ale i tak ok jak na mecz wyjazdowy.

Emeryt - 3 października 2022, 20:07:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zlikwidować piłkę nożną w Głogowie.Mieszkam na Wita Stwosza zakłócają porządek nie można spać we własnym domu.

Kazach - 3 października 2022, 20:08:10 - *.197.89.90.edial.pl
Chrobry jak zwykle zawodzi w Głogowie. Przykry wieczór

Misiek - 3 października 2022, 20:16:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odra frajerzy !! Tyle czasu prowadzić !! Spadek pewne info!!

Dlu - 3 października 2022, 20:18:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odra Spadek pewne info!!

Do Emeryta - 3 października 2022, 20:19:06 - *.w80-14.abo.wanadoo.fr
Dokładnie a jeszcze dodał bym do tego by zlikwidować samochody i autobusy które robią takie natężenie na Wita Stwosza że Ty stary dziadzie nie możesz dobrze się wypróżnić po pierogach starej.

Misiek - 3 października 2022, 20:31:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Bramkarz Chrobrego za obronę karnego 👍👏

Miki - 3 października 2022, 20:35:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry Gra lepiej na wyjazdach, niż u siebie!😉

Do Miki - 3 października 2022, 20:39:15 - *.w80-14.abo.wanadoo.fr
Bo za wyjazdowe mecze lepiej płacą a tak u siebie to trochę głupio wygrywać lepiej grać na luzaku i czekać bez biegania aż przeciwnik sam się położy. Chyba że goście strzelą jako pierwsi to cóż trzeba zasuwać a nie zawsze się chce bo wiadomo „wędzarni” impreza czeka a potupać kozakiem też trzeba mieć siły.

Błękit - 3 października 2022, 20:48:23 - *.play-internet.pl
@Miki - to teraz 3 pkt w Katowicach

WZL, - 3 października 2022, 20:50:20 - *.155.33.100
widzów: 967 jest komu grać. śmiech. tylko wielkie ZL

oli - 3 października 2022, 21:15:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No cóż, nie można mieć wszystkiego. Chrobry gra radosną, fajną piłkę. Wszyscy atakują, strzelają tylko obrona leży i kwiczy. Stracone dzisiaj bramki wołają o pomstę do nieba. Hanc w obronie to był hit tego meczu. Tak grając Chrobry skończy z bilansem bramek 60:60.

WOJAXXT - 3 października 2022, 23:00:26 - *.118.212.220.polineo.pl
co to jest anozja???

Tedi - 4 października 2022, 4:48:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A dlaczego nie gra Praznovski w obronie Chrobrego?

Bayern - 4 października 2022, 6:18:45 - *.147.76.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W czym jest wielkie ZL? Żadnych międzynarodowych sukcesów, bo kompletnie się nie liczą,bo nie grają w europejskich pucharach, a na mecze przychodzi po 3 tys widzów, a stadion na 15 tys :-)

Do Tedi - 4 października 2022, 8:23:12 - *.w80-14.abo.wanadoo.fr
Po zawaleniu kilu meczy Praznovski w obecnej formie maksymalnie na co go stać to gra w końcówce i myśle że to jest jego ostatni sezon w ChG.

OLAF - 4 października 2022, 9:44:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# WZL.Z takim Sponsorem jak KGHM, to Wsze WZL to co sezon powinni walczyć o MP ,jak nie tylko !! więc nie Osmieszaj się z tym WZL !!😐

Max - 4 października 2022, 10:16:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl