4 października 2022, 22:50:56 - euzi
LM: Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym na wyjeździe 6-1 (3-1) meczu 3. kolejki grupy A Ligi Mistrzów z Ajaxem. Dla 28-letniego reprezentanta Polski to trzecia bramka w tej edycji rozgrywek.

4 października 2022, 21:00 - Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
AFC Ajax 1-6 SSC Napoli
Mohammed Kudus 9 - Giacomo Raspadori 18, 47, Giovanni Di Lorenzo 33, Piotr Zieliński 45, Chwicza Kwaracchelia 63, Giovanni Simeone 81

żółte kartki: Jurriën Timber, Dušan Tadić, Mohammed Kudus - Giacomo Raspadori.
czerwona kartka: Dušan Tadić (73. minuta, Ajax, za drugą żółtą).

sędziował: François Letexier (Francja).
widzów: 52 896.

Zieliński został zmieniony w przerwie, a zastąpił go Tanguy N'Dombèlé. W zespole gości na ławce rezerwowych pozostał Hubert Idasiak.

Qwerty - 4 października 2022, 23:00:26 - *.nat.dynamic.telkab.pl
To teraz czas na newsa o worku bramek Roberta. A nie, czekaj...

Koroniarz - 4 października 2022, 23:00:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Zielu! Ja w temacie Lewego i meczu z Interem... Jednak to nie ogórki z la liga, w lidze angielskiej by chyba lepiej zyskał. Nie chcę nic ujmować Lewemu ale mógł zostać jednak w Bayernie...

edek - 4 października 2022, 23:00:31 - *.strong-pc.com
a kukiełczak z fc barcelona gdzie ?

Zibi - 4 października 2022, 23:09:30 - *.70.85.26
Lewandowski, to się nadaje do reklam lidla i pitolenia tych swoich bzdur w wywiadach... Gość z ego rozdmuchanym w kosmos (przez polską cebulę), jeszcze gra ofiarę (jak to niby miał ciężko, bo... jest z Polski), a w meczu z Bayernem do przerwy miał trzy setki. Z 5 metrów główkował w bramkarza, albo kopał w trybuny, a Ty znów pompujesz cebulacki balonik krytykując jedynie jego kolegów. Śmieszne

Pab33 - 4 października 2022, 23:24:30 - *.148.47.67
Ale pitolicie... :D Lewy miał średni mecz dzisiaj, ale to co robi w większości spotkań to klasa światowa. I super, że jest w Barcelonie, bo odżył i pokaże klasę jeszcze wiele razy, z całą drużyną.

Fansport - 4 października 2022, 23:26:37 - *.net.autocom.pl
Lewandowski może Zielińskiemu buty wypastować.

Varadi - 4 października 2022, 23:29:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na pustaka to i piłkarze mojej Miedzi unia trafiać.Więc dumy mu to nie przynosi.

slazak - 4 października 2022, 23:46:28 - *.centertel.pl
Tylko "Lewy" ma problem 🤔. Duży problem jak na cenę tego transferu. Dwa ostatnie bardzo słabe mecze bez gola w LM, a i w pierwszym meczu z Victorią Pilzno dość przeciętny występ. Widać, że LM to już za wysokie progi dla Niego. Trzeba więcej biegać, więcej walczyć o piłkę, szybciej rozgrywać, tutaj obowiązkowe jest wybieganie, umiejętności, siła i charakter...

futbolista - 5 października 2022, 0:06:19 - *.boid.qwest.net
wychodzi szydlo z worka. gdzie mu tam do innych, ktorzy i tak [ czasami mi bledow i braku formy ]potrafia sami zalatwic mecz. jak panowie Benzema, Messi, Halland i Ronaldo. zle uczynil sluchajac tych co nienawidza Niemcow, teraz jego upadek wielkim bedzie. no, ale moze powroci do Znicza, tam potrzebnym.

bystrzyca - 5 października 2022, 0:11:18 - *.207.249.90
@Varadi
Tabela i wyniki mówią co innego, że nie wspomnę o moim Śląsku...

Lisia Góra - 5 października 2022, 0:22:43 - *.warszawa.vectranet.pl
Miedź & Robercik spadek. Pewne Info.

ron - 5 października 2022, 1:07:07 - *.play-internet.pl
Ten Gruzin to ma zadatki na Złotą Piłkę za parę lat, nieziemski talent.

Giff - 5 października 2022, 2:02:07 - *.centertel.pl
Nie martw się bobek, w następnym meczu ligowym przeciwko jakiemuś xerez albo innemu oviedo o poziomie miedzi Legnica strzelisz hattricka i znowu pseudoeksperci spis znaku borka, pola czy innego tuzimka będą mieli mokre sny wmawiając Januszom jakich cudownych czasów dożyli mogąc cię oglądać

Mądry - 5 października 2022, 6:45:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewy strzela SŁABYM...Gdy przychodzi zagrac przeciwko Bayernowi czy Interowi to tych goli juz NIE ma.

Greg - 5 października 2022, 7:46:21 - *.internetia.net.pl
A ile bramek strzelił Lewy...
Tak tylko pytam bo spałem...

Alberto - 5 października 2022, 8:10:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Zielu, brawo Napoli! W ostatnich sezonach skład mieli mocniejszy, przynajmniej na papierze, a wyniki średnie teraz skład jest bardziej wyrównany (bez gwiazd) a wyniki lepsze. Teraz czas na scudetto pierwsze od czasów Wielkiego Diego sezon 1989/90. Powodzenia!

FK - 5 października 2022, 10:17:52 - *.10.208.7
Varadi? Co ? Stal Mielec hahahahahaha

Pozhoga - 5 października 2022, 11:13:48 - *.131.168.217-rev.hti.pl
Ciekawe, czy na portalach holenderskich dzisiaj też jest pełno frustratów piszących o tym, jak to Ajax hańbi holenderski futbol (vide Karabach-Lech 5:1).

a gdzie Robuś na liście strzeleckiej

Raffaello - 5 października 2022, 15:08:19 - *.146.78.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Artykuł o Zielińskim a dzieci w komentarzach piszą i Lewym. O tak Lewandowski to najlepszy napastnik na świecie od trzech lat i to nie podlega żadnej dyskusji. A Zieliński to kto... Zwykły piłkarz.

Sos Czosnk - 5 października 2022, 15:19:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport Ty to masz poczucie humoru 😂 Następnym razem posyp się brokatem będziesz wtedy błyszczał bo w internecie Tobie to nie wychodzi.

Ndnd - 5 października 2022, 20:12:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mimo gola Zieliński slaby mecz. Serio. Wszyscy w Napoli biegaja a on nic. I tak jak powiedział ktos wyzej , Gruzin to diament !