6 października 2022, 20:38:50 - gabrielba
Niedosyt "Kolejorza"

Lech Poznań zremisował u siebie 0-0 z izraelskim Hapoelem Beer Szewa w meczu 3. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy. Kolejne spotkanie poznaniacy zagrają na wyjeździe 13 października o godz. 21:00 również z Hapoelem Beer Szewa.

Już w 2. minucie spotkania goście przeprowadzili groźną akcję. Ze skrzydła w pole karne Lecha dograł Rotem Hatuel, a piłka po uderzeniu Tomera Hemeda nieznacznie minęła bramkę gospodarzy. "Kolejorz" odpowiedział strzałem zza pola karnego za sprawą Kristoffera Veldego, lecz z jego próbą poradził sobie Omri Glazer. Następnie na podobne uderzenie zdecydował się Filip Marchwiński, jednak i tym razem dobrze interweniował golkiper przyjezdnych. Pod koniec drugiego kwadransa gry "Kolejorz" ponownie zagroził Hapoelowi. Jednak defensorzy zespołu gości skutecznie blokowali strzały Barry'ego Douglasa i Radosława Murawskiego.

Lech po zmianie stron nadal kontrolował przebieg gry. W 50. minucie Mikael Ishak zagrał do Veldego, a norweski pomocnik oddał celny, lecz niegroźny strzał. Następnie dobrze na prawym skrzydle poradził sobie Michał Skóraś. Reprezentant Polski dośrodkował w pole karne, a tam głową uderzył Marchwiński, ale kolejny raz tego dnia pewnie interweniował Glazer. W 57. minucie, po wstrzeleniu futbolówki w "szesnastkę" gości, w dobrej sytuacji znalazł się Filip Dagerstål, lecz szwedzki stoper nie trafił w światło bramki. Z biegiem czasu przyjezdni stwarzali coraz większe zagrożenie pod bramką Filipa Bednarka. Mimo wszystko strzały Hatuela i Dora Michy nie znalazły drogi do siatki miejscowych. W końcówce spotkania na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Nika Kwekweskiri, lecz piłka po jego strzale minęła w sporej odległości bramkę. Goście z Izraela najlepszą okazję do objęcia prowadzenia wypracowali sobie w 82. minucie, kiedy to Astrit Selmani nie trafił w światło bramki z kilku metrów.

6 października 2022, 18:45 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 0-0 Hapoel Beer Szewa

Lech: 35. Filip Bednarek - 2. Joel Pereira, 25. Filip Dagerstål, 16. Antonio Milić, 3. Barry Douglas (32, 5. Pedro Rebocho) - 21. Michał Skóraś (82, 90. Artur Sobiech), 22. Radosław Murawski (61, 30. Nika Kwekweskiri), 6. Jesper Karlström, 11. Filip Marchwiński (61, 24. João Amaral), 23. Kristoffer Velde (61, 14. Heorhij Citaiszwili) - 9. Mikael Ishak.

Hapoel: 55. Omri Glazer - 11. Sagiv Yehezkel (73, 13. Eugene Ansah), 5. Eyad Abu Abaid (46, 30. Or Dadia), 4. Miguel Vítor, 18. Eitan Tibi, 22. Hélder Lopes - 15. Tomer Yosefi (46, 10. Dor Micha), 35. Mariano Bareiro, 19. Shay Elias - 17. Tomer Hemed (64, 21. Astrit Selmani), 77. Rotem Hatuel (85, 20. Eden Shamir).

żółte kartki: Velde, Karlström - Hatuel, Glazer.

sędziował: Tamás Bognár (Węgry).
widzów: 17 283.

W zespole gości poza kadrą znalazł się niezgłoszony do rozgrywek André Martins (w przeszłości Legia Warszawa).

W drugim dzisiejszym spotkaniu grupowym Villarreal CF zmierzy się o godz. 21:00 z FK Austria Wiedeń.

Koroniarz - 6 października 2022, 20:39:40 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Brawo LEch!!! Zgoda od lat KORONA KIELCE I LECH POZNAŃ!!!!!!!

Klima - 6 października 2022, 20:39:48 - *.dynamic.chello.pl
Hapoel lepszy od drużyny kolejarzy

mati - 6 października 2022, 20:40:05 - *.torservers.net
No cóż, niby punkt jest niby drugie miejsce obronione ale nie był to dobry mecz Lecha delikatnie mówiąc. Lech próbował grać wysokim presingiem i nawet to wychodziło ale dzisiaj mnóstwo strat i błędów w ofensywie. Skóraś i Velde kompletnie nieprzydatni te zatrzymywanie się Velde przy dryblingu było irytujące. Marchwiński mnóstwo złych decyzji do tego stopnia że Karlstrom musiał mu pomagać w rozgrywaniu. Dagerstal niby dobry mecz w obronie ale zmaronował setkę na 1-0. W Izraelu będzie cięzko o punkt i obrone drugiego miejsca. Lech musi poprawić skuteczność bo bez formy Ishaka nieistniejemy.

yes - 6 października 2022, 20:40:43 - *.22.152.195.ipv4.supernova.orange.pl
Hapoel frajersko traci 2 punkty przeciwko słabszemu rywalowi.

Varadi - 6 października 2022, 20:40:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łoł matko to już lepiej gra moja miedzianka

e(L)ka - 6 października 2022, 20:40:50 - *.204.96.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po heroicznym boju Amica urywa 2 punkty izraelskiemu faworytowi.

Eror - 6 października 2022, 20:41:16 - *.tvk.torun.pl
Oczy krwawiły od oglądania tych 22 parodystow na boisku.Żenada Lech jak w I części sezonu.

## - 6 października 2022, 20:41:19 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda oczu. Spotkało się dwóch cieniasów, żeby zaserwować padakę na miarę ligi okręgowej.

Baca - 6 października 2022, 20:41:30 - *.play-internet.pl
to wygrac na wyjezdzie i tyle
Jak mówil Janusz Wójcik: kielbasy w góre i jazda z .....

Valdas - 6 października 2022, 20:41:42 - *.play-internet.pl
Aj takiej okazji nie wykorzystać

Z nad gran - 6 października 2022, 20:41:47 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Jest szansa ze powalczą z Austrią o 3 miejsce w grupie

barmaz63 - 6 października 2022, 20:41:52 - *.centertel.pl
Z niedożywionymi żydami tylko remis. Wstyd Lech. Skóraś wielka pseudogwiazda.

Arturo - 6 października 2022, 20:42:22 - *.bb.dnainternet.fi
Hahahhahhahahhahah żenada te kuchenki. Zapraszamy na górę, do chóru

vip - 6 października 2022, 20:42:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taki Raków to by ich pyknął (tych i tych) leciutko.

mati - 6 października 2022, 20:44:08 - *.nyasaki.cloud
vip tylko że Raków nie dał rady pyknąć Slavii ktrą pyknela Legia bo stracił frajersko gola w dogrywce. I to Lech gra w fazie grupowej nie Raków.

Lupu - 6 października 2022, 20:44:18 - *.dynamic.chello.pl
a ja oglądałem Leszka i wygrał 3-0 z Panathinaikos
(piękna bomba Czeska Jakołcewicza pokonała Wandzika

Dżordż - 6 października 2022, 20:44:26 - *.dynamic.chello.pl
Czwarty (i ostatni) punkt w obecnym sezonie LKE stał się faktem. Trzeba obiektywnie przyznać że jest to punkt wywalczony z dużą dozą szczęścia, bo Hapoel powinien w drugiej połowie zamknąć mecz. Postawa Lecha identyczna jak w ubiegły weekend z Legią. Czyli nijaka.

p.reiaa - 6 października 2022, 20:45:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
amikorze, krzywy i lola byli na meczu czy jeszcze siedza za zgwalcenie elkaesiaka?

Malo - 6 października 2022, 20:48:10 - *.146.4.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie jest Skóraś ????Dawać go do kadry!, Kamiński nie gra, -kadrę zbawi!Pytam się z kim my u siebie remisujemy?

Amicaaa - 6 października 2022, 20:49:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie awansujecie nigdy Tylko Amica Wronki...

Barbarian - 6 października 2022, 20:49:48 - *.leon.com.pl
Z Hapoelem nic nie wskóraś.

ss - 6 października 2022, 20:50:49 - *.17-4.cable.virginm.net
to juz mniej oczy krwawia jak obieram cebule

lubelskie - 6 października 2022, 20:51:40 - *.6.185.75.ipv4.supernova.orange.pl
niedosyt ale i tak Lech Poznań ma obok Legii Górnika i Wisły Kraków mecze w pucharach takie że można coś o nich powiedziec ze ciekawe były Stal Mielec też ale to kiedyś Lech jest wizytówką polskiej ligi na szczeblu miedzy narodowym

Qarabag - 6 października 2022, 20:54:35 - *.elpos.net
Nie był to zły mecz Kolejorza. Zabrakło klarownych sytuacji no i gola.

Juras - 6 października 2022, 20:56:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
no coz w paru momentach zabraklo klasy ,czy tam zimnej krwi ale dobry mecz Lecha

mks - 6 października 2022, 21:06:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tym meczem Lech zaprzepascil awans.

mati - 6 października 2022, 21:07:58 - *.play-internet.pl
Niestety mamy kompleks Legii. Na najwazniejszy mecz pucharowy przychodzi nas 2 razy mniej niz na mecz z Legią. I godzina nic nie zmienia bo na Legii rok temu na pucharach o 18.45 pelny stadion. A nas mniej niz Widzewa na kazdym ligowym meczu w 3 lidze. Przepraszam ze sie tak napinalem.

rysio O - 6 października 2022, 21:08:34 - *.10.145.6.ipv4.supernova.orange.pl
CienkiBolek Poznań-Hapoel Beer Szewa 0:0

Kopenhaga - 6 października 2022, 21:10:54 - *.205.128.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać z kondycja w Lechu słabo, brak chemii na boisku, brak pomysłu na grę tyle w temacie Pany!

mati - 6 października 2022, 21:12:33 - *.quetzalcoatl-relays.org
do mati oczywiście Lech zdobywa punkty to najwięcej dzieci słoików podszywających się pod inne kluby, a najśmieszniejsze jest to że Lech jest mistrzem a Legia nawet miejsca pucharowego nie zrbiła. Nawet tym podszywaniem się po demnie mnie rozbawiłeś.

Kks - 6 października 2022, 21:12:44 - *.icpnet.pl
O której gra niby wielka legia i zarabiasty raków w pucharach bo nie widzę nic w tv

Sebio - 6 października 2022, 21:15:44 - *.204.45.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech jest jednak slaby udowodnil to w meczu z Legia

Łukasz1987 - 6 października 2022, 21:25:49 - *.dynamic.chello.pl
@Kks a wy czemu wczoraj, albo dziś w LE nie graliście? A tak zapomniałem gang Karabach bang.

kaz - 6 października 2022, 21:27:00 - *.31.134.252.ipv4.supernova.orange.pl
Po takiej grze trener Lecha powinien Skórasia odstawić na 5 meczów do drugiej drużyny, może na czwartym poziomie by się czegoś nauczył. A Michniewicz niech o nim zapomni i nie denerwuje kibiców.

Andrzej - 6 października 2022, 21:27:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Austria Wiedeń z Vilarealem jaki wynik

mati - 6 października 2022, 21:31:21 - *.lokodlare.com
Łukasz1987 a czemu Raków nie gra w pucharach? A no tak dogrywka ze Slavią którą pykneła Legia. Czemu Raków nie jest mistrzem Polski? A no tak przegrał z Lechem. Czemu Raków nie jest liderem? Bo zremisował z Widzewem i narazie remisuje z Piastem więc kolejny raz lider papa. To cały Raków dużo czemu i zero konkretów.

Juras - 6 października 2022, 21:31:22 - *.dip0.t-ipconnect.de
87 rocznik heheheh spoko ,kto mu dal prawo kpic z innych ? gdzie u niego empatia? wiecej usmiechu ludzie a zycie stanie sie prostsze i Polska stanie sie mocniejsza ,a te wasze dziecinne klotnie prowadza tylko do agresji i slabosci ktora takie putiny wykorzystaja

Okoprais - 6 października 2022, 21:32:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niedosyt kolejarza.Niech dziekują ,że nie przegrali minimum 3 do 0

abc - 6 października 2022, 21:45:58 - *.centertel.pl
@mati
"dogrywka ze Slavią którą pykneła Legia" - tylko idiota porównuje bieżące mecze z meczami historycznymi
"dużo czemu" - zastąp "dlaczego"

Łukasz1987 - 6 października 2022, 21:48:32 - *.dynamic.chello.pl
@mati no właśnie to jest niedopowiedzenie. Bilanse eliminacji:
Lech 3-3-2 bramki 15-9
Raków 5-0-1 bramki 11-3
Jakbyś nauczył się czytać ze zrozumieniem, zobaczyłbyś, że Raków aktualnie JEST liderem

mati - 6 października 2022, 21:52:47 - *.NA.cust.bahnhof.se
abc ta takie historyczne że zeszłosezonowe, nie rozsmieszaj mnie. Jak narazie leci w tv mecz Piast-Raków i na zwycięstwo Rakowa się drugiej połowie nie zanosi jak z Widzewem. Poczekamy kto po meczu będzie się czuł jak idiota.

mati - 6 października 2022, 21:57:41 - *.16.38.110
Łukasz1987 ale to Lech gra w pucharach nie Raków i koniec dyskusji. Nie wiem jak cie nauczyli liczyć w podstawówce ale Lech ma 4 zwycięstwa i 1 porażkę jakby mial dwie to by go nie było. A wiesz co jest najśmieszniejsze że Lech uzbierał więcej punktów niż Raków w eliminacjach. I tyle w temacie koniec dyskusji.

Tyu - 6 października 2022, 22:00:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marchwinski gra tam za kare,masakryczny zawodnik poziom okręgówki🤣

Dzarek - 6 października 2022, 22:01:37 - *.161.225.100 (*.220.74.1)
w eliminacjach Lech i Raków uzbierali tyle samo punktów po 5:
Lech (1 z Azerami, 1.5 z Gruzinami, 1 z Islandczykami i 1.5 z Luksemburgiem
Raków (2 z Kazachami, 2 ze Słowakami i 1 z Czechami.
Ale to Lech gra w fazie grupowej, a Raków dzisiaj co najwyżej z Piastem może zagrać.

Łukasz1987 - 6 października 2022, 22:03:33 - *.dynamic.chello.pl
@masz rację, z Vikingurem zwycięstwo policzyłem jako remis, bo była dogrywka. I tylko tu. Porażki ma 2 z Vikingurem i Karabachem. Gdzie widzisz więcej punktów? Nie będziesz mi mówił, kiedy mam dyskusję kończyć. Nie chcesz nie odpisuj, dla mnie i tak jesteś memem.

MM. - 6 października 2022, 22:10:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szarek Lech gra w pucharach a gdyby obowiązywały zdobyte bramki na wyjazdach to Lecha by już nie było w pucharach

Dzarek - 6 października 2022, 22:17:33 - *.161.225.100 (*.220.74.1)
Zasady bramki strzelonej na wyjazdach nareszcie nie ma. Ile razy widziałem jak jedna drużyna awansowała a druga odpadała po 2 remisach. Gdzie tu sens?
Raczej nie jest to sprawiedliwe. Przykład chociażby Legia - Steaua (1-1, 2-2) bodajże z 2015

centuś - 6 października 2022, 22:27:02 - *.dynamic.chello.pl
Legia Steua to było 8-0 młody

Dzarek - 6 października 2022, 22:33:59 - *.161.225.100 (*.220.74.1)
chyba o innym meczu mówimy. Sprawdziłem, to był 2013 a w składzie Legii Radovic, Kosecki, Rzeźniczak itp.
W Rumunii 1-1, na Łazienkowskiej 2-2. Awans Steaua

Łukasz1987 - 6 października 2022, 22:45:17 - *.dynamic.chello.pl
@mati no i jak tam? Pamiętasz po czym poznaje się mężczyznę?

Rt - 6 października 2022, 22:51:35 - *.30.104.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczekacze z klozetowej najlepsi 🤣
Gdzie ich klub jest? Nie ma w Europie? Oj

andy - 6 października 2022, 23:04:48 - *.icpnet.pl
ampfutbol

Kocur - 6 października 2022, 23:22:04 - *.127.42.142
Szkoda Hapoel był do ogrania fajnie ze na zero z tylu ale to co dzisiaj Skoras i Velde kaleczyli futbol to aż oczy bolały . Murawa tez tragiczna mecz w Izraelu pokaże komu

Egzpert - 6 października 2022, 23:47:04 - *.static.korbank.pl
Mecz, w którym obie drużyny powinny dostać po 0.5p, albo 0. Z tak dysponowanym Lechem/Hapoepem, to dzisiaj połowa drużyn z Ekstraklasy by wyszła z 3 punktami.

Marcky - 7 października 2022, 6:01:27 - *.146.135.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Patałachy - inaczej nie można określić to co Lech pokazał. Niestety ale przerwa reprezentacyjna wybiła z rytmu. Szkoda zmiany Velde bo to był jedyny zawodnik wczoraj który mógł zrobić różnicę.

Mariano - 7 października 2022, 6:31:54 - *.205.140.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jak niedosyt? powinni się cieszyc że nie przegrali.

bazyli - 7 października 2022, 7:41:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wynik remisowy w Poznaniu to nota bene strata dwóch punktów. Na gorącym terenie w Izraelu Lech raczej nie wygra i ciężko będzie nawet o remis. Hapoel grał w Poznaniu bez dwóch kluczowych graczy! Jednym słowem raczej ciężko będzie Lechowi awansować dalej, ale w piłce możliwe są niespodzianki.

WujoUjo - 7 października 2022, 8:38:41 - *.play-internet.pl
Chłopaki bo widzę że napinka na Lecha jest gruba, a jakie wyniki waszych drużyn w Pucharach w tej kolejce grupowej ? Bo 90minut chyba nie wrzucało

greg - 7 października 2022, 9:22:40 - *.225.27.73 (*.60.97.189)
Doszło do tego, że remisujemy z drużynami, których nazw nie jesteśmy w stanie zapamiętać bez nauczenia się ich :-(

Neutral60 - 7 października 2022, 13:33:07 - *.icpnet.pl
Następny ,drugi mecz gdy Kolejorz zdominował rywali i tylko indolencja strzelecka przeszkodziła w zdobyciu 3 punktów .Poprzednio było tak w meczu z L gdzie rywal nie oddał nawet jednego celnego strzału na bramkę Bednarka.

Neutral60 - 7 października 2022, 13:40:51 - *.icpnet.pl
Dlaczego nie ma mojego wpisu ?

Neutral60 - 7 października 2022, 13:42:04 - *.icpnet.pl
Dzięki za interwencję .Pojawił się ponownie.

bazyli - 7 października 2022, 13:47:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Neutral60@ Lech zdominował rywali? Hapoel miał setkę w drugiej połowie. Nie trafił z kilku metrów do bramki. Chyba oglądaliśmy inny mecz.

Adam - 7 października 2022, 14:33:22 - *.customers.d1-online.com
Cita Gio i niezawodny Kvekve to gwiazdy Europejskiej piłki . Do tego rozrywany przez kluby Bundesligi Skóra. Rozgrywki o puchar pasztetowej pokazują również prawdziwą wartość gwiazd pokroju Ishaka. Wczoraj piłki nie powąchał . Raków kolejna potęgą z geniuszem trenerskim na ławce. Ot polskie piekiełko.

obiektyn - 7 października 2022, 14:38:41 - *.multinet24.pl
Mecz do szybkiego zapomnienia. Nudy, nudy i generalnie słaby poziom.

nowy - 7 października 2022, 15:37:03 - *.ssp.dialog.net.pl
któs pisze brawo lech,coś z głowami macie?

Warszawiak - 7 października 2022, 16:00:43 - *.warszawa.vectranet.pl