6 października 2022, 22:52:56 - bartekwr9
LKE: Villarreal 5-0 Austria

W meczu 3. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy, w której występuje również Lech Poznań, hiszpański Villarreal CF wygrał na swoim boisku 5-0 (2-0) z austriackim FK Austria Wiedeń.

6 października 2022, 21:00 - Walencja (Estadi Ciutat de València)
Villarreal CF 5-0 FK Austria Wiedeń
Álex Baena 18, Arnaut Danjuma 43, José Luis Morales 76, 80, 88

Villarreal: 35. Filip Jörgensen - 37. Adrián de la Fuente, 23. Aïssa Mandi, 5. Jorge Cuenca, 12. Johan Mojica - 11. Samuel Chukwueze (65, 10. Dani Parejo), 19. Francis Coquelin (46, 6. Étienne Capoue), 20. Manu Morlanes, 16. Álex Baena (46, 17. Giovani Lo Celso) - 15. Nicolas Jackson (46, 22. José Luis Morales), 9. Arnaut Danjuma (65, 21. Yeremy Pino).

Austria: 1. Christian Früchtl - 26. Reinhold Ranftl, 20. Lukas Mühl, 3. Lucas Galvão, 47. Dario Kreiker (46, 11. Manuel Polster) - 77. Aleksandar Jukic (71, 39. Georg Teigl), 23. Matthias Braunöder (81, 27. Romeo Vučić), 8. James Holland, 30. Manfred Fischer, 9. Muharem Huskovic (74, 7. Can Keles) - 36. Dominik Fitz (74, 25. Haris Tabaković).

mati - 6 października 2022, 22:59:40 - *.quetzalcoatl-relays.org
Ładna demolka, Villareal wygra te grupę rezerwami dla Lecha do zachowania 2 miejsca opcje są dwie Lech może nawet na samych remisach zrobić drugie miejsce ale warunek jest taki że Hapoel z Austrią muszą zremisować a Villareal wygrac wszystkie mecze. Ale jeśli Lech chce zrobić drugie miejsce nie patrząc się na innych to musi zrobić minimum 4 punkty na wyjazdachz Hapoelem i Austrią.

ddd - 6 października 2022, 23:05:57 - *.icpnet.pl
Lechowi zwycięstwo w Izraelu daje raczej awans tylko ze z ta gra to będzie problem nawet o remis.

mati - 6 października 2022, 23:15:46 - *.relayon.org
ddd ja narazie zaklądam minimum remis w Izraelu i to taki wymęczony dlatego Lech musi wygrać z najsłabszą Austrią. Tam się gra trudno i jeszcze ta zmniana klimatu.. Śląsk poległ u nich 4-0.

futbolista - 6 października 2022, 23:29:03 - *.boid.qwest.net
nie ma co sie napalac, i tak, jak na nasza extra, to sukces niebywaly. z grupy jednak nie wyjdzie, tak jak irobercik.

scorpio - 7 października 2022, 0:41:50 - *.dynamic.chello.pl
@mati Ale pamiętasz wynik we Wrocławiu ?

Ndjdjd - 7 października 2022, 7:23:59 - *.adsl.inetia.pl
Jose Morales kolumbijski pisarz eseista?

bazyli - 7 października 2022, 7:48:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Villarreal jest poza zasięgiem w tej grupie. To było do przewidzenia.

fdfsfs - 7 października 2022, 9:37:23 - *.dynamic.mm.pl
Ludzie jaka zmiana klimatu.. mamy srodek pazdziernika. W trakcie meczu bedzie 20c, idealna pogoda do gry.

vtek - 7 października 2022, 10:04:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
futbolista co to znaczy irobercik? co wy wypisujecie pod tymi artykułami masakra podstawówka udziela się eh....

enrique - 7 października 2022, 10:22:54 - *.tvkstella.pl