8 października 2022, 18:40:45 - dwieladek
Maksymilian Stryjek obronił rzut karny

Maksymilian Stryjek obronił rzut karny w wygranym 1-0 (1-0) przez jego Wycombe Wanderers FC meczu 13. kolejki angielskiej League One (trzeci poziom rozgrywkowy) przeciwko Oxford United FC.

8 października 2022, 16:00 - Oxford (Kassam Stadium)
Oxford United FC 0-1 Wycombe Wanderers FC
Chris Forino-Joseph 32

żółte kartki: Kyle Joseph, James Henry - Joe Jacobson, Lewis Wing, Jason McCarthy.

sędziował: Keith Stroud (Hampshire).
widzów: 10 007.

W 14. minucie Cameron Brannagan (Oxford) nie wykorzystał rzutu karnego (Maksymilian Stryjek obronił).

Mecz przerwany w 14. minucie na 44 minuty z powodu interwencji medycznej na trybunach.

Stryjek rozegrał całe spotkanie, a jego klub po rozegraniu 12 meczów zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

kubilaj2 - 8 października 2022, 19:32:23 - *.dynamic.chello.pl
Co się stało w 14 minucie? Któryś kibic zawału dostał?

Boleklolek - 8 października 2022, 20:00:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Covid ściął go z nóg

kibic - 8 października 2022, 21:51:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zamienił Stryjek siekierkę na kijek.

JASTRZĘBIE - 8 października 2022, 21:54:00 - *.cdn77.com
3 poziom rozgrywkowy, a na meczu więcej ludzi niż na 4 meczach piasta razem wziętych....

Sps - 8 października 2022, 21:58:24 - *.play-internet.pl