9 października 2022, 16:53:32 - euzi
Cenny punkt Korony

W niedzielnym meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało u siebie 1-1 (1-0) z Koroną Kielce. Prowadzenie "Miedziowym" w doliczonym czasie pierwszej połowy dał Rafał Adamski, a do remisu w końcówce meczu doprowadził Miłosz Trojak. Wywalczony punkt pozwolił kielczanom przesunąć się poza strefę spadkową.

9 października 2022, 15:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 1-1 Korona Kielce
Rafał Adamski 45 - Miłosz Trojak 90

Zagłębie: 89. Kacper Bieszczad - 2. Bartosz Kopacz, 5. Aleks Ławniczak, 4. Jarosław Jach, 8. Guram Giorbelidze - 9. Tornike Gaprindaszwili (67, 26. Kacper Chodyna), 99. Łukasz Łakomy (55, 20. Marko Poletanović), 6. Tomasz Makowski, 18. Filip Starzyński (77, 21. Tomasz Pieńko), 39. Damjan Bohar - 19. Rafał Adamski (77, 15. Martin Doležal).

Korona: 1. Konrad Forenc - 23. Adrian Danek (63, 6. Jacek Podgórski), 66. Miłosz Trojak, 90. Kyryło Petrow, 33. Saša Balić - 7. Jakub Łukowski, 22. Adam Deja (85, 16. Janusz Nojszewski), 26. Oskar Sewerzyński (63, 9. Adam Frączczak), 13. Ronaldo Deaconu, 17. Dawid Błanik (63, 11. Łukasz Sierpina) - 99. Jewgienij Szykawka (77, 8. Dalibor Takáč).

żółte kartki: Makowski, Kopacz.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 4812.

Varadi - 9 października 2022, 16:55:21 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Łoł matko

mati - 9 października 2022, 16:55:27 - *.quintex.com
Nie wierze, żeby tak kretyńsko stracić pewne trzy punkty i to z kim, z Koroną. To już frajerstwo w czystej postaci mieć drugą połowę pod całkowitą kontrolą zamiast dobić przeciwnika jak Śląsk z Górnikiem to oni oczywiście cofneli się na własną połowę i dali grać Koronie grając u siebie.

SumienieNa - 9 października 2022, 16:55:35 - *.dynamic.chello.pl
tak się kończy świat, skamleniem.

Mio - 9 października 2022, 16:56:35 - *.191.196.202.ipv4.supernova.orange.pl
Fajny mecz. Obe drużyny potwierdzają ze nie przez przypadek są, tam gdzie są.
Obie takie przyjemne dla oka. Nie za mocne.
Uff walka o spadek, będzie bardziej emocjonująca, niż walka o puchary. Korona, Warta, Radomiak , Górnik.

ZL - 9 października 2022, 16:56:56 - *.centertel.pl
Frajerzy!

Valdas - 9 października 2022, 16:59:17 - *.play-internet.pl
Zagłębie pokazało że nie chcą walczyć o nic innego niż środek tabeli i utrzymanie, zresztą a to pierwszy raz? Korona brawo za walkę

KIBIC_KIEL - 9 października 2022, 17:03:18 - *.netcity.pl
Po raz kolejny Deja w skladzie i po raz kolejny beznadziejny mecz w jego wykonaniu... Jak to jest, ze tak slaby zawodnik ma miejce w 11?

bbbbbbbbbb - 9 października 2022, 17:05:18 - *.dynamic.chello.pl
Trojak ma problemy bieganiem lapal urazy jednak mozna grac ekstraklasie

Foksu - 9 października 2022, 17:09:47 - *.96.236.209.tvksmp.pl
lubin czas spaść wasze miejsce w 1 lidze

Kibic - 9 października 2022, 17:10:58 - *.204.0.110.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Deja akurat dziś zagrał przyzwoicie dużo odbiorów. Jak kilka bramek zdobędzie z dystansu to będziecie piach zachwytu. Pozdrawiam z Arki

Bako - 9 października 2022, 17:20:53 - *.58.140.226
Frajerstwo Zagłębia tyle w temacie !!!
Jutro będzie Ło matko po batach miedzi od Rakowa !!!

Luki - 9 października 2022, 17:24:29 - *.play-internet.pl
@Mati, na jakiej podstawie Zagłębie miało mieć pewne 3 punkty bo z przebiegu meczu to nie wynikało. Sprawiedliwy remis.

Horacys - 9 października 2022, 17:27:22 - *.adsl.inetia.pl
Wywalić Stokowca, to priorytet

Krecik - 9 października 2022, 17:36:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lo Matko Zagłębie 😪!!

@Varadi - 9 października 2022, 17:37:17 - *.opera-mini.net (*.10.70.227)
Odwracam 3 tabele wszędzie legnica na czele

Varadi - 9 października 2022, 17:47:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo krety spadek coraz bliżej.Tylko wy potraficie tak odwalać w ostatnich minutach.KGHM się wycofa i przestaniecie istnieć.

Bako - 9 października 2022, 17:48:46 - *.58.143.127

Varadi - 9 października 2022, 17:49:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co to się stało,że ponad 4 tysiące jak was zawsze po 3?Czyżby ceny biletów w promocji obniżyli w lubinie Legnickim?Starczy to na pokrycie organizatora i wszystkich służb?

mati - 9 października 2022, 17:49:23 - *.torservers.net
Luki wynik wyszarpany z wkońcówce meczu z definicji nigdy nie jest sprawiedliwy. Ja wiem że fan Korony będzie bronił tego wyniku ale gdyby Zagłębie dobiło by dzisiaj Koronę to by nawet punktu nie miała.

Kaz - 9 października 2022, 17:53:52 - *.opera-mini.net (*.10.70.227)
Varadi polecam kolejny raz poradnię zdrowia psychicznego.

Varadi - 9 października 2022, 17:54:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda,że Korona tego nie wygrała.Już dosyć tego wstydliwego klubu dogorywającego z pieniędzy państwa.

Expert - 9 października 2022, 17:57:35 - *.dynamic.chello.pl
@Horacys - wywalisz Stokowca, przyjdzie np. Banasik i co, Zagłębie przestanie być ligowym średniakiem i zacznie się bić o puchary? Sam powiedz

OLAF - 9 października 2022, 17:58:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedź spadek pewne info Szykujcie Pampersy he 😄😄 zobaczymy jutro jak poplyniecie !!..Bay Bay!!

Grouper - 9 października 2022, 18:04:36 - *.dynamic.chello.pl
taki Radosław Jasiński przydałby się w ataku Lubina dzisiaj

Varadi - 9 października 2022, 18:08:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak Jasiński jeszcze Krzyżanowski,Mioduszewski,Dobi i będzie zagłębie lubin Legnicki Old Boys.Hehe

Luki - 9 października 2022, 18:37:59 - *.dynamic.chello.pl
@Mati, zanim Zagłębie mogło dobić to Korona w pierwszych 15 minutach po przerwie mogła i powinna strzelić bramkę o ile bie dwie, raz obrońca końcem chyba pLca ledwie zmienił kierunek piłki wychodzącego na czysta pizycje Łukowskiego a potem 2 razy piłkę wybijali prawie z linii bramkowej po różnych Korony. Tak czy inaczej remis sprawiedliwy, mecz trwa 90 minut+....

Kron - 9 października 2022, 19:04:29 - *.dynamic.chello.pl
Korona to powinna mieć minimum 2 punkty więcej gdzie u siebie przegrała mecz z Pogonią będąc drużyna nie gorsza od Pogoni i Warty , z którą grała przez 60 minut w 10.

Sfinks2 - 9 października 2022, 21:01:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do varadi-i trzeba jeszcze dodać, że Miedź jest mistrzem w traceniu punktów gdy objęła prowadzenie. To już 13 pkt-i kolejny powód do dumy.I na razie milionerom nie pomagają gwiazdy Bilbao, Eindhoven i MU.

Blaru - 9 października 2022, 23:48:03 - *.adsl.inetia.pl
varadi: jaki ty musisz być nieszczęśliwy i zakompleksiony w życiu...

sasa - 10 października 2022, 1:12:22 - *.karoo.KCOM.COM
Spokojnie, Varadi sie cieszyl jak dziecko po sparingu wygranym z Zaglebiem tylko po to zeby dostac baty u siebie po totalnej dominacji Zaglebia w meczu o punkty... a teraz nasciagalo sie szrotu i witaj 1 ligo, najlepsze jest to ze zbudowali sklad zeby sie utrzymac, dali duze kontrakty zeby takich graczy sciagnac a tu nie dosc ze bedzie spadek to jeszcze bankrut bo sie nie wyplaca po tych wynagrodzeniach jakie zaoferowali szrotowi z ameryki poludniowej.

VPN - 10 października 2022, 3:54:44 - *.213.82.23
Klasyk / najbardziej skorumpowane w historii zespoly / liczba kibicow podziwia.

Lupin - 10 października 2022, 7:25:58 - *.dynamic.chello.pl
Ja znam zespoł, któremu zabierano mistrza Polski za korupcję i wiele innych które uniknęły kary bo miały układy w PZPN....

Bor - 11 października 2022, 10:16:40 - *.dial.pl
varadi jak zwykle obecny. Niby cie Zagłębie nie interesuje, a zawsze po trzy wpisy dajesz. A najlepsze, że znasz dawnych piłkarzy Zagłębia. Ja nie wymienię żadnego z legnicy bo mnie oni po prostu nie obchodzą.