9 października 2022, 18:55:16 - LukaszL
Wygrana Austrii w lidze

Austria Wiedeń, która jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, wygrała 2-1 (2-0) z Rapidem Wiedeń w meczu 11. kolejki austriackiej Bundesligi. Rewanżowe spotkanie grupy C z Austrią mistrz Polski rozegra 27 października o godz. 18:45 w Wiedniu.

9 października 2022, 17:00 - Wiedeń (Allianz Stadion)
SK Rapid Wiedeń 1-2 FK Austria Wiedeń
Ante Bajic 90 - Muharem Huskovic 4, Dominik Fitz 17 (k)

Austria: 1. Christian Früchtl - 26. Reinhold Ranftl, 20. Lukas Mühl (72, 40. Matteo Meisl), 3. Lucas Galvão, 66. Marvin Martins - 77. Aleksandar Jukic (84, 39. Georg Teigl), 23. Matthias Braunöder, 17. Andreas Gruber (59, 11. Manuel Polster), 30. Manfred Fischer, 9. Muharem Huskovic (84, 25. Haris Tabaković) - 36. Dominik Fitz.

żółte kartki: Ferdy Druijf - Reinhold Ranftl, Lucas Galvão, Lukas Mühl.

sędziował: Manuel Schüttengruber (Górna Austria).

Austria zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów.

mati - 9 października 2022, 19:14:01 - *.dataclub.eu
To jak słaba musiałabyć Lechia żeby przegrać z takim Rapidem który jak mnie pamięc nie myli przegrał chyba z Vaduz w następnej rundzie skoro ten przegrał z Austrią którą Lech pyknął 4-1.

PM - 10 października 2022, 18:57:30 - *.play-internet.pl
🤡
Idąc Twoją logiką @mati:
Jak słaby musiał być Raków Częstochowa, aby dać się zbić Cracovii 0:3, która u siebie przegrała ze Stalą Mielec, która przegrała... Tak, z Rakowem!
Tyle są warte porównania Rapidu, Lechii i Austrii do Lecha!