13 października 2022, 22:50:24 - euzi
LKE: Gol Karola Angielskiego

Karol Angielski strzelił bramkę dla Sivassporu w wygranym na wyjeździe 2-1 (0-1) meczu 4. kolejki grupy G Ligi Konferencji Europy przeciwko kosowskiemu Ballkani. To pierwsze trafienie 26-letniego napastnika w barwach tureckiego klubu.

13 października 2022, 21:00 - Prisztina (Stadiumi Fadil Vokrri)
Ballkani Suharekë 1-2 Sivasspor Kulübü
Armend Thaqi 36 - Hakan Arslan 72, Karol Angielski 81

żółte kartki: Edvin Kuč - Erdoğan Yeşilyurt, Cháris Charíssis, Murat Paluli.

sędziował: Manuel Schüttengruber (Austria).
widzów: 12 650.

Angielski wszedł na boisko w 67. minucie za Mustaphę Yatabaré. W Sivassporze Dimítris Goútas (w przeszłości Lech Poznań) grał do 55. minuty, kiedy zmienił go Aaron Appindangoyé, a w drużynie gospodarzy Veton Tusha (wcześniej Bruk-Bet Termalica Nieciecza) pozostał poza kadrą.

mati - 13 października 2022, 23:34:27 - *.141.215.92
Szkada że Radomiak go opchnął za półdarmo tak jak oddał Majchrowicza na wypożyczenie. Ale to nie perwsze samobóje tego klubu od zwolnienia Banasika.

Warchoł - 14 października 2022, 0:58:59 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Brawo Karol! Radomiak pamięta i pozdrawia! No i oczywiście czeka na twój powrót.
Tak jak napisał @mati - Banasik-Majchrowicz-Angielski - tego trio nam dzisiaj brakuje w Radomiu.

sto - 14 października 2022, 2:32:29 - *.mbb.telenor.dk
To, że w tej grupie Slavia ma najgorszy bilans bramkowy to jest skandaloza, a nawet cirkus

RRR - 14 października 2022, 8:01:36 - *.mbb.telenor.dk
Angielski przeszkadzał Cycowi w jego koncepcji gry w sumie to nazwanie jego taktyki koncepcją jest skandalem.natomiast Banasik uwierał p.Slawka delikatnie mówiąc za niewłaściwe prowadzenie się a Majchrowicz no to już jest majstersztyk, żeby wypożyczyć za czapkę gruszek swojego najlepszego bramkarza i wystawiać w bramce ręcznik.

Erwin - 14 października 2022, 10:41:39 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Wszyscy podejmujący delikatnie mówiąc nieprzemyślane decyzje w Radomiaku powinni ponieść surowe konsekwencje szargania image'u klubu i miasta.Są to niepowetowane szkody.Co na to jak zwykle bierny UM?

CKFan - 14 października 2022, 12:09:33 - *.31.57.157.ipv4.supernova.orange.pl
Przede wszystkim Karol to Koroniarz, Kielce pamiętają i życzą sukcesów w dalszej karierze, niech kibice Radomiaka nie zapominają o tym, pozdr.

wolf - 14 października 2022, 19:42:47 - *.acn.waw.pl
Ulotnił się z Radomiaka po angielsku.Dali ciała,że sprzedali jednego z najlepszych napastników esktraklapy(z małej litery).