16 października 2022, 14:37:51 - gabrielba

16 października 2022, 12:40 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 2-4 Arka Gdynia
Daniel Szczepan 8 (k), Tomasz Swędrowski 90 - Karol Czubak 29, 43, Omran Haydary 45, Hubert Adamczyk 90

Ruch: 82. Jakub Bielecki - 98. Filip Nawrocki (46, 7. Jakub Piątek), 4. Przemysław Szur, 21. Maciej Sadlok (78, 71. Remigiusz Szywacz) - 5. Tomasz Wójtowicz, 6. Tomasz Swędrowski, 8. Patryk Sikora, 14. Łukasz Janoszka (72, 23. Artur Pląskowski), 20. Mikołaj Kwietniewski (58, 10. Tomasz Foszmańczyk), 13. Łukasz Moneta (58, 26. Kacper Michalski) - 95. Daniel Szczepan.

Arka: 1. Kacper Krzepisz - 14. Bartosz Rymaniak (46, 31. Jerzy Tomal), 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka, 32. Przemysław Stolc (72, 27. Marcel Ziemann) - 21. Kacper Skóra (65, 37. Mateusz Stępień), 55. Janusz Gol, 10. Christian Alemán (65, 26. Adrian Purzycki), 11. Hubert Adamczyk, 9. Omran Haydary (73, 6. Sebastian Milewski) - 68. Karol Czubak.

żółte kartki: Szczepan, Sadlok - Rymaniak, Alemán, Stolc.

Stettinum - 16 października 2022, 14:38:36 - *.static.cytanet.com.cy
gdyby tak połaczyć nazwy tych dwóch klubów i nazywało by się to Rucharka to byłoby naprawdę coś

dfg - 16 października 2022, 14:38:41 - *.22.110.212.ipv4.supernova.orange.pl
pajac z 11 Adamczyk powinien dostać kartkę za prowokacyjne gesty, w odwrotnej sytuacji arkowcy już by pisali pismo do komisji ligi

Zabrze PG2 - 16 października 2022, 14:41:16 - *.151.44.98
I tak Ruchu nie wejdziesz do Ekstraklasy !!!
Są więksi możniejsi tj. Bruk Bet Nieciecza i Puszcza Niepołomice ...

SNS - 16 października 2022, 14:41:36 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem jak sie ten koles nazywa ale w 1 połowie jeden kopacz popełnił 3 błędy i Ruch dostał 3 bramki. Myślę ze już jest na wylocie. 3x błąd i 3 bramki hehe.

Kibic - 16 października 2022, 14:41:45 - *.dynamic.chello.pl
Zespół Arki MUSIAŁ wygrać ten mecz I wygrał strzelając 4 bramki ręka, a nie czekaj prawą nogą i nastała cisza przy cichej😂😂😂

FKS1939SM - 16 października 2022, 14:42:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje i pozdrowienia z Mielca. Po takim wyniku droga powrotna w wesołych nastrojach. Wesołego specjalnego!

dzl - 16 października 2022, 14:42:28 - *.dynamic.chello.pl
Rafał Siemaszko!Brawo Arka!

RHW - 16 października 2022, 14:43:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobry mecz i ekstraklasowa Arka. Obiektywnie trzeba im to oddać. Raczkowski spokojnie mógł wyrzucić Sadloka i byłoby jeszcze ciężej.

Beern - 16 października 2022, 14:46:11 - *.centertel.pl
Cała liga w cieniu Puszczy

19maRcin20 - 16 października 2022, 14:47:46 - *.fixed.kpn.net
Głowy do góry.... widać że w obronie bez Kasolika jest dramat. Wójtowicz katastrofa po raz kolejny. Czas rozejrzeć się za perspektywicznym rozgrywającym....
Yno Ruch!!!!

Hess - 16 października 2022, 14:47:57 - *.dynamic.chello.pl
Baty ,baty baty😁😁😁

XXX - 16 października 2022, 14:48:40 - *.telpol.net.pl
Ruch-Arka buch buch buch buch teraz przyjedzie sponsoe Alba i posprzata smieci z Chorzowa

max - 16 października 2022, 15:05:14 - *.limes.com.pl
s.Raczkowski nie zagwizdał faulu Sadloka na Skórze a powinna być druga żółta... co to miało być?

PB1920 - 16 października 2022, 15:08:17 - *.dynamic.chello.pl
Oglądam tabelę i Ruch jak na razie 2 porażki. To i tak dobrze jak na skład 2 ligowy. Chyba i tak się nikt nie spodziewał tak wysokiej lokaty. Arka na wyjedzie gra dobrze jak to u siebie piach. Jeszcze będzie wiele przetasować. Ruch na Odrze remis i potam gks pewniak 3 punkty dl Ruchu. pozdro.
Arka ŁKS moim zdaniem pewniki a bezpośredni awans. Może Ruch, albo Podbeskidzie lub Cygany z Katowic z baraży.

SO1906 - 16 października 2022, 15:09:53 - *.dynamic.chello.pl
?

zdziwiony - 16 października 2022, 15:11:28 - *.elblag.vectranet.pl
ino Ruch wyjaśniony dziś.

Imp - 16 października 2022, 15:11:56 - *.dynamic.chello.pl
Skonczylo sie przepychanie meczow, przepchany mecz ze smiesznym karnym z Resovia, na farcie z Sandecja i teraz Arka na spokoju wyjasnila. Najblizsze mecze remis z Odra i porazka z Katowicami.

OsowaAG - 16 października 2022, 15:13:52 - *.dynamic.chello.pl
KaszebeLG vel. Krystianek Ś. jesteś ?

Widz - 16 października 2022, 15:17:28 - *.dynamic.chello.pl
Ruch na chłopięcej fantazji zrobił trochę punktów które wiosną będą bezcenne w kontekście utrzymania. Do tej pory mieli kupę szczęścia, ale dziś zostali konkretnie wyjaśnieni.

Setu - 16 października 2022, 15:17:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Polonii i Arki?

EL - 16 października 2022, 15:18:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Polski.

zzz - 16 października 2022, 15:23:57 - *.136.138.134
Dobry wynik dla Bielska

Mgp - 16 października 2022, 15:26:35 - *.opera-mini.net (*.204.44.60)
Czemu w chorzowie sie niemyja wody niema

WodziUkład - 16 października 2022, 15:27:21 - *.205.136.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Buhahah wodzisławski układzik poległ.I teraz tak porzegnaliście sen o,awansie buahah.

TuskaRtęć - 16 października 2022, 15:32:08 - *.170.224.45
Czemu Redakcja usuwa pytania o frekwencje gości na meczu?

@offside - 16 października 2022, 15:35:56 - *.gdansk.vectranet.pl
Bez niespodzianki!

bolo - 16 października 2022, 15:36:37 - *.dynamic.chello.pl
sadlok out Raczkowski pomogl zenada

adi1313 - 16 października 2022, 15:38:56 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Filip Nawrocki zawalił 3 bramki urodzodzony w Jarocinie kibic Lecha z Arka mają sztame...dla kumatych bez podejrzeń...to ustawilo mecz taka prawda...pozdrawiam

GieKSa - 16 października 2022, 15:39:49 - *.centertel.pl
Brawo Arka!! I niedziela jest piękniejsza 😀

pgliwice - 16 października 2022, 15:43:05 - *.183.57.168
Ruch sobie to odbije na śniadych w Katowic;)

Hess - 16 października 2022, 15:43:23 - *.dynamic.chello.pl
Teraz dwa mecze i dwie porażki.

Pyrus - 16 października 2022, 15:44:59 - *.centertel.pl
Arki autokar 43 osoby plus dwa ople kumatych z Gdyni łącznie banda ponad 5 dyszek

Rzeszów - 16 października 2022, 15:45:12 - *.147.8.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Arka !!!

oldboy - 16 października 2022, 15:47:47 - *.147.72.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ruch zrobił jeden błąd. Zbyt szybko uwierzył, że jest gotowy na ekstraklasę. Ekstraklasa Ruchu, to nie jest ten tego. Tam bramkarz ma bronić a nie bawić się w napastnika. Słyszałem, że Ruch u siebie stracił tylko 4 gole. Czyżby?

Obiekt. - 16 października 2022, 15:52:53 - *.46.114.pool.telefonica.de
Bardzo dobry mecz, komplet na trybunach wraz z kibicami na sektorze gości.
Obie drużyny na Ekstraklasę.

jAgA - 16 października 2022, 15:53:57 - *.70.103.71
Ruch zrobi sobie korektę z tym obrońcą co przez niego 3 bramki stracił w 1 połowie i powinien zgarnąć 4-6 punktów w dwóch kolejnych meczach. Ruch gra dobrze.

Normalny - 16 października 2022, 15:53:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety Nawrocki nie jest od dawna w rytmie meczowym , zdziwiłem się gdy wyszedł w składzie wyjściowym, myślałem że w obronie zagra od początku Sikora bądź też Szywacz.to chyba zadecydowało o dzisiejszej porażce..nie winię Nawrockiego,tylko sytuacja gdy zawodnik nawet rezerwach nie gra ,tylko ciągle siedzi na ławce i wychodzi na dobrych techniczne zawodników Arki tak się musiała skończyć

pg - 16 października 2022, 16:04:33 - *.245.125.89
Było 1:0 i za chwilę Ruch miał na 2:0. Kto wie jakby sie to potoczyło. Piłeczka to gra błędów i Ruch popełnił he więcej niż AGKŚ i przegrał.
Dawać RUCH do EX za bankruta z zabrza.

Górnik Zab - 16 października 2022, 16:27:54 - *.strong-pc.com
PG co ty masz jakiś kompleks górnika?To już się nudne robi

Znawcaa - 16 października 2022, 16:35:56 - *.152.230.197
Dziwne ze nie padl remis bo oba kluby od lat sie przyjaznia przeciez.

Leoncio - 16 października 2022, 16:38:31 - *.static.ip.netia.com.pl
Moja Areczka brawo .......pozdrawia gorol z Katowic

GUI - 16 października 2022, 16:49:46 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arka, pozdro z Łodzi!

R - 16 października 2022, 17:14:16 - *.centertel.pl
Arka dzięki pomocy Polonii Bytom w dużej liczbie z dobrym dopingiem i oprawą a nam do remisu niewiele brakowało.

PiotrEs - 16 października 2022, 17:28:13 - *.146.77.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wydaje się, że dotychczasowe wyniki Ruchu to klasyczny efekt świeżości beniaminka. Dlatego kibice "Niebieskich" powinni doceniać obecny wynik, nie zaś narzekać na swoją drużynę. A jak będzie na koniec sezonu, tego nikt nie wie. Tak wyrównanej walki o awans to już dawno nie było!

Egon - 16 października 2022, 17:31:59 - *.internetia.net.pl
Prawidłowo

maly - 16 października 2022, 17:36:40 - *.dynamic.chello.pl
W 20 tej minucie komentatorzy polsat sport juz dopisali 3 punkty ruchowi.Ile to będą mieli przewagi i takie tam.

slazak - 16 października 2022, 17:46:55 - *.adsl.inetia.pl
Na początku sezonu byłem pewny 4 porażek Ruchu jesienią: z Arką, ŁKS, Termalicą i Wisłą. Dzisiaj "niebieskich" zgubiła AROGANCJA i nadmierna PEWNOŚĆ. Za wcześnie wyszli na prowadzenie, za długo przeważali na boisku. Cwane lisy z Arki tylko czekały na chwile dekoncentracji, proste błędy zmęczenie. I bezlitośnie dobijali bezradnych, zaskoczonych zawodników. Arka grała może z 20-25 minut, Ruch przez 70-65.

PUSZCZAFAN - 16 października 2022, 17:49:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielkie dzięki Arko z Niepołomic. CAŁA KIGA W CIENIU PUSZCZY

Papież - 16 października 2022, 18:03:45 - *.142.175.107
Odpalam net w Palermo i nie mogę uwierzyć...60 tki w plecy....wracam do Polski świętować

Leszek - 16 października 2022, 18:16:00 - *.204.13.54.dsl.dynamic.t-mobile.pl
pg byłeś u tego lekarza pomoże ci i zapamiętaj tylko Gieksa Katowice Trojkolorowe Katowice

PoloPG - 16 października 2022, 18:41:15 - *.25.50.134
Szkoda Ruchu ale wieczór i tak zapawiada się pysznie bo szczewa juz w łeb od Poznania

Chop zKato - 16 października 2022, 18:47:37 - *.64.215.65
Awans Puszcza i Arka,ruch i GKS baraże

GieKSa - 16 października 2022, 19:05:19 - *.136.92.84.ip.cybergrota.com.pl
PB1920 co tam płaczesz lwowiaku? patologoia z 3 ligi...

karolzhh - 16 października 2022, 19:31:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Rymaniak,jak ty musisz byc glupi,zeby w polu karnym
zatrzymywac w ten sposob!!!!Trenerze,co pan na to????

2x45 - 16 października 2022, 19:56:10 - *.microchip.net.pl
Dawno nie widziałem takiego meczu, żeby 1 zawodnik zawalił 3 bramki. Pewnie chłop się szybko nie pozbiera

rycho - 16 października 2022, 20:16:58 - *.111.247.72
do redakcji 90minut.pl - w tym meczu był stan 2-3 czy 1-4? Bo z samych podanych minut (dwie bramki w 90 minucie) tego nie widać.

Conquista - 16 października 2022, 20:53:24 - *.dynamic.chello.pl
Fajna bramka Adamczyka
Bramkarz Bielecki poszedł na grzyby ?

Sztosik - 16 października 2022, 21:01:54 - *.10.199.158.ipv4.supernova.orange.pl
Haydary, pan Profesor, znakomity w Arce, ale beznadziejny w Lechii, to dobrze, cieszę się z tego powodu.

Hess - 16 października 2022, 21:19:21 - *.dynamic.chello.pl
Arak was załatwi 60-siątki!

12345678 - 16 października 2022, 21:29:27 - *.play-internet.pl
Brawo Ruch super mecz błąd jednego piłkarza i mecz się skończył a Arka niech się nie cieszy jeszcze jest rewanż ino Ruch awans jest nas 💙😁

Kloc - 16 października 2022, 21:46:09 - *.play-internet.pl
Gol na 4-2 dla Arki to majstersztyk😎

PuszczaFan - 17 października 2022, 9:27:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arko wielkie podziękowania z Niepołomic .Cała Liga w cieniu Puszczy

KKS - 17 października 2022, 12:02:41 - *.10.208.136
Gratulacje Areczko z Poznania !

AG&PB - 17 października 2022, 13:48:09 - *.50.191.101 (*.168.0.140, 10.141.178.158)
Arki koło 1000 głów + Polonia Bytom 450 + 50 innych zgód.

KONRAD - 19 października 2022, 0:55:51 - *.centertel.pl
@dfg:A jak na meczu PP Ruch-Górnik kibice Ruchu wywiesili obraźliwy transparent dla kibiców przyjezdnych z wulgaryzmem naprzeciwko swojego sektora rodzinnego to też protestowałeś?

mojo jojo - 19 października 2022, 6:08:19 - *.205.210.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl