19 października 2022, 22:47:47 - gabrielba
Bramki Bartosza Białka i Kacpra Kozłowskiego w Pucharze Holandii

Bartosz Białek i Kacper Kozłowski strzelili po bramce dla Vitesse w przegranym w rzutach karnych 4-5 meczu I rundy Pucharu Holandii z trzecioligowymi Kozakken Boys. Po dogrywce był remis 2-2 (1-1, 2-2, 2-2). To pierwsze trafienia Polaków w tych rozgrywkach w bieżącym sezonie.

19 października 2022, 20:00 - Werkendam (Sportpark De Zwaaier)
Kozakken Boys 2-2 pd. k. 5-4 SBV Vitesse
Lars Hutten 45, Lowie van Zundert 82 - Bartosz Białek 14, Kacper Kozłowski 67

karne: 0-1 Kacper Kozłowski, 1-1 Johnny Lommers, 1-2 Sondre Tronstad, 2-2 Ugur Altintas, 2-3 Bartosz Białek, 3-3 Sven van Ingen, (3-3 Melle Meulensteen - obroniony), 4-3 Gwaeron Stout, 4-4 Nikolai Baden Frederiksen, 5-4 Kaj Ramsteijn

żółte kartki: Ugur Altintas, Kaj Ramsteijn - Sondre Tronstad, Tomáš Hájek.

sędziował: Marc Nagtegaal.

Białek i Kozłowski zagrali pełne spotkanie.

Mecze II rundy odbędą się w dniach 10-12 stycznia.

AnWo_64 - 19 października 2022, 22:54:40 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsze i ostatnie😉...
PS. No ale przegrali z kozakami...

Cukier - 19 października 2022, 23:02:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mnie zastanawia czemu w tej Holandii nie ma spadków z drugiej do trzeciej i odwrotnie awansów z trzeciej do drugiej.

dobrytowar - 19 października 2022, 23:11:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przegrali z Kozakken boys. Znaczy, nie byle kim. Nazwa mistrzowska.

Pablo33 - 20 października 2022, 0:04:43 - *.148.47.67
Strzelili po bramce, w karnych strzelili również... Przynajmniej zapunktowali pomimo porażki.

bibu - 20 października 2022, 0:54:26 - *.as13285.net
dzieci właśnie odkryły niemal stuletni klub i przeżywają

Chemik - 20 października 2022, 4:49:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Białek ładnie przymierzył z 16 metrów, Kozłowski bardziej podawał wzdłuż 5 metra ale piłka odbiła się od nóg bramkarza i zmieniła tor lotu i wpadła do siatki.

Z - 20 października 2022, 7:47:05 - *.centertel.pl