21 października 2022, 22:37:13 - euzi
Radosław Majecki obronił rzut karny

Radosław Majecki obronił rzut karny w wygranym przez jego Cercle Brugge 4-1 (1-0) meczu 14. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Charleroi.

21 października 2022, 20:45 - Brugia (Jan Breydelstadion)
Cercle Brugge KSV 4-1 Royal Charleroi SC
Ayase Ueda 32, 57, Yann Gboho 73, Emilio Kehrer 90 - Daan Heymans 67 (k)

żółte kartki: Boris Popović, Leonardo Lopes, Jean Marcelin - Ahmed Benbouali.

sędziował: Lawrence Visser.
widzów: 3255.

W 43. minucie Adem Zorgane (Charleroi) nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Majecki obronił).

Majecki rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości były pomocnik Śląska Wrocław Ryōta Morioka grał do 76. minuty, kiedy zmienił go Jackson Tchatchoua.

Cercle jest na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

JaksikKisz - 21 października 2022, 22:43:38 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Majecki 4 bramkarz polskiej kadry.

dkrk - 21 października 2022, 22:53:10 - *.swiatlowod.elomza.pl
Tobiasz ma wiekszy talent od niego, chociaz majecki jest niezlym bramkarzem.

Krzychu - 22 października 2022, 0:58:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Według medialnych przecieków Czesław chce na mundial zabrać 4 bramkarzy, ze względów na korzystniejszy układ podczas treningów. Będą to pewnie: Szczęsny, Skorupski, Drągowski i Grabara no chyba, że coś komuś przytrafi.
Przepisy zaś mówią o minimum 3 bramkarzach w ścisłej kadrze na mundial.

Piorun - 22 października 2022, 4:45:53 - *.play-internet.pl
Przede wszystkim Grabara. Chłopak w meczach z Manchester City pokazał że obecnie przerasta innych polskich bramkarzy o 2 długości

3tg - 22 października 2022, 9:17:07 - *.swiatlowod.elomza.pl
Bulka chyba od 5 sezonow nie gra, ale jest. Majecki 2 sezony przesiedzial na lawce, ale jest. Gikiewicz 39 lat ale ciagle krzyki, ze powinien byc. Szczesny, przereklamowany typ, jeden mecz mu wyszedl od poczatku kariery w kadrze. Niech gra najlepszy

Gry mas - 22 października 2022, 10:10:36 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl