22 października 2022, 15:50:12 - LukaszR
Gol Patryka Pedy

Patryk Peda strzelił gola dla SPAL w wygranym 5-0 (2-0) meczu 10. kolejki włoskiej Serie B z Cosenzą. 20-letni obrońca rozegrał pełne spotkanie.

22 października 2022, 14:00 - Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
SPAL 2013 5-0 Cosenza Calcio
Gabriele Moncini 10, Lorenzo Dickmann 22, Ciro Panico 48 (s), Fabio Maistro 57, Patryk Peda 73

żółte kartki: Alessandro Murgia, Salvatore Esposito, Enrico Alfonso, Luca Valzania - Michael Venturi, Michele Rigione, Alassane Sidibé, Sauli Väisänen.

sędziował: Giovanni Ayroldi (Molfetta).

SPAL jest na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Jansen - 22 października 2022, 15:56:09 - *.47.118.224.ipv4.supernova.orange.pl
młody,perspektywuczny,jak będą omijać go kontuzję i będzie grał od dechy do dechy,to może być w przyszłości wzmocnienie w obronie w kadrze.

żołnierz71 - 22 października 2022, 15:58:50 - *.dynamic.chello.pl
Młody Polak regularnie zaliczający ostatnio dobre występy na zapleczu jednej z najlepszych lig Europy, rozwijający się z tygodnia na tydzień. Nah lepiej powołać 35 letniego emeryta z naszej ligi, bo kopnął piłkę prosto kilka razy X lat temu, kiedy jego trenerem był ówczesny trener kadry.

ADHOC - 22 października 2022, 16:05:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłopak młody, perspektywiczny i gra w lepszym klubie niż Glikson :D

Boa - 22 października 2022, 16:28:58 - *.0.83.193.internetdsl.tpnet.pl
To był 2 pełny mecz Pedy w Spal, bo jeden z obrońców kontuzje ma. Weź człowieku z tym powołaniem do I kadry baranka w ścianę xD

żebrzęczek - 22 października 2022, 16:49:56 - *.centertel.pl