23 października 2022, 20:13:22 - LukaszL
Gol Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w wygranym 1-0 (0-0) meczu 15. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Botewem Płowdiw. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, było to drugie ligowe trafienie w sezonie.

23 października 2022, 18:15 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 1-0 Botew Płowdiw
Jakub Piotrowski 65

żółte kartki: Jakub Piotrowski - Mohamed Brahimi, Roy Herman, Dylan Mertens, Wiktor Genew.

sędziował: Iwo Andrejew.

W zespole gospodarzy w 90. minucie za Cauly'ego na boisko wszedł Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin), a na ławce rezerwowych znalazł się Jorginho (kiedyś Wisła Płock). W drużynie gości cały mecz rozegrał Elvis Manu (ostatnio Wisła Kraków).

Łudogorec Razgrad po 13 rozegranych meczach zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów.

jo - 23 października 2022, 20:22:31 - *.dynamic.chello.pl
przeczytalem koseckiego........

Jasnowidz - 23 października 2022, 20:39:05 - *.96.234.218.ipv4.supernova.orange.pl
Skoro właśnie mamy takie problemy w reprezentacji na pozycji, na której on gra to myślę, że on pojedzie i będzie potrzebny tej naszej kadrze na mundialu...

mati - 23 października 2022, 21:03:25 - *.hosted-by.incognet.io
Kiedyś powolywali Góralskiego z Ludozgorca to i zabranie Piotrowskiego na mundial by mnie nie zdziwiło.

Kibeec - 23 października 2022, 21:06:01 - *.146.192.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tam nieźle pogrywał Świerczok - a co z znim, ktoś wie ?

rympał - 23 października 2022, 21:08:54 - *.adsl.inetia.pl
Już to widze jak Piotrowski wychodzi na Meksyk Arabię i Argentynę...

Adamst - 23 października 2022, 22:13:18 - *.play-internet.pl
Może pojechać zamiast Linettego, który był fatalny na ostatnim zgrupowaniu.

prismo - 23 października 2022, 22:25:52 - *.mtm-info.pl
Lederman go wciąga nosem, ale mądrzejsze o tym nie wspominać, bo 711 pewnie nie wie nawet o jego istnieniu.

Do prismo - 23 października 2022, 22:38:02 - *.dab.02.net (*.151.83.145)
Lederman jest kontuzjowany wiec jak ma byc powolany?

prismo - 23 października 2022, 22:51:46 - *.mtm-info.pl
Jaki kontuzjowany? Dokształć się, a później zabieraj głos i przede wszystkim więcej pokory jak piszesz z Prismo. Jestem ekspertem z zakresu piłki nożnej.
Poza tym co to za argument. Góralski jest wiecznie kontuzjowany i wiecznie jest w kadrze. To samo Dziczek był umierający, ale na zachętę dostał powołanie.

Hryszcz - 24 października 2022, 16:27:10 - *.205.194.70
Dawac go do kadry zamiast Krychy. Przynajmniej bedzie biegal po boisku, a nie spacerowal.