25 października 2022, 22:52:43 - euzi
LM: Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu w przegranym na wyjeździe 3-4 (1-3) meczu 5. kolejki grupy H Ligi Mistrzów przeciwko Benfice. Dla reprezentanta Polski to drugie trafienie w obecnej edycji rozgrywek.

25 października 2022, 21:00 - Lizbona (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
SL e Benfica 4-3 Juventus FC
António Silva 17, João Mário 28 (k), Rafa Silva 35, 50 - Moise Kean 21, Arkadiusz Milik 77, Weston McKennie 79

żółte kartki: Enzo Fernández - Danilo.

sędziował: Srđan Jovanović (Serbia).
widzów: 60 131.

Milik wszedł na boisko w przerwie za Moise Keana. W Juventusie całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny. Klub Polaków stracił szansę na awans do 1/8 finału.

vivi - 25 października 2022, 23:12:11 - *.versanet.de
Szczesny tylko padal zamiast bronic, zawsze zle byl ustawiony, zaskoczony. Coraz gorszy z niego bramkarz. Szkoda ze Fabian nie jedzie na MS, ze Szczesnym szybko odpadniemy

Wahar - 25 października 2022, 23:18:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieszczęsny i wszystko jasne.

jeziorak - 25 października 2022, 23:19:03 - *.184.241.219.ipv4.supernova.orange.pl
Nie wejdą do Ligi Europy, Maccabi ich wyprzedzi, jedynie pocieszenie może w Lidze Konfederacji.

NowySezon - 25 października 2022, 23:54:04 - *.siedlce.domtel.com.pl
@Jeziorak tylko jak Maccabi ich wyprzedzi,to Oni odpadną z europejskich pucharów,4 miejsce to koniec sezonu pucharowego...

huni - 26 października 2022, 0:28:37 - *.124.100.133.rybnet.pl
ma plecy Camel , tyle lat mu dziurawią siatkę a on dalej na scenie

Ky2p - 26 października 2022, 0:55:18 - *.centertel.pl
@Jeziorak ...jest liga konferencji...na konfederację to pewnie głosujesz

Wtja - 26 października 2022, 1:57:08 - *.opera-mini.net (*.204.45.1)
Szczesny drugie drewno po lewym

Barwałd - 26 października 2022, 7:06:56 - *.centertel.pl
Kolejny fenomenalny występ naszego golkipera numer jeden. Czekamy na więcej w Katarze.

zzz - 26 października 2022, 7:48:06 - *.136.137.96
Poza Szczęsnym płacą tam jeszcze 20 paru innym kopaczom i tam należy szukać przyczyny Więcej odpadów z czarnego ladu i Balkanów a młodych Włochów k***wa nie ma...Włoska piłka to dno! Nic dziwnego ż enei jadą na mundial...Będą sobie mogli kopać towarzysko z Crotone haha frajerzy.

echoooo - 26 października 2022, 8:19:02 - *.static.ip.netia.com.pl
jak czytam, że Milik strzelił fenomenalną bramkę to śmiech mnie ogarnia !!!! fenomenalną bramkę to strzelił gość w Portugalii ,a to Milik nie atakowany przystawił kulasa ... miał szanse tą II połową wchodząc na gości zmęczonych zrobić show !!! nawet zrobić cos wielkiego w swej karierze wystarczyło strzelić dwie bramki !!!!!! ale gość jest cienki na takie wyzwania, jest po prostu przeciętnym napastnikiem .

Ted - 26 października 2022, 8:35:31 - *.204.109.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczęsny w bramce spał??? Milik na boisku sztuczny.

doechoo - 26 października 2022, 9:03:46 - *.klient.alfa-system.net
Ty nawet nogi dostawić nie potrafiłeś w Obornikach mała wieś w c klasie ale w komentarzach na 90 minut zawsze ekspert

:D - 26 października 2022, 9:19:48 - *.centertel.pl
i Juve może odpaść nawet z LE . Gorzej jak Legia

p .s - 26 października 2022, 9:29:22 - *.centertel.pl
Tyle milonów

igor - 26 października 2022, 11:46:58 - *.138.194.212
Wstyd jest być Polakiem, gdy ogląda się co wyprawiają nasi najlepsi zawodnicy

Hightower - 26 października 2022, 13:36:13 - *.53.6.164 (*.42.42.114, ::1)
Co ten Wojtek, tam wyprawia w tej bramce???!!!
Paryz i Benfica rulez!!!

Obi - 26 października 2022, 14:59:24 - *.quarto.pl
Kto pisze takie durne zawistne komentarze sami fachowcy co w piłkę to grali tylko na playstation ,a na meczu piłkarskim obojętnie w jakiej lidze to nigdy nie byli , jedyne co to urywki w internecie zobaczyli a teraz eksperci .Mamy w Polsce czterech piłkarzy na światowym poziomie ale każdego trzeba zwyzywać ,ten drewniany ,inny ślepy ,nieszczęsny ,itd. Jak myślicie dlaczego oni grają w takich klubach , czy tam pracują same Dyzmy ..Jak nie Szczęsny to kto jest jakiś lepszy grający w lepszym klubie bo nie widzę takiego . Śmiać się można z Milika tylko dlaczego on gra w Juventusie a inne polskie gwiazdy gdzie grają Świderski MLS czyli liga emerytów , Buksa też tam strzelał nawet więcej teraz na ławę się nie łapie w Lens .

Slowianin - 26 października 2022, 15:24:00 - *.134.144.182
Proste, w tym meczu Milik byl nieobslugiwany przez kolegow. Wiadomo, ze napastnik zyje z podan i gdyby koledzy dostowali sie poziomem do wielkiego Arkadiusza to ten by i z tuzin goli strzeli tak jak magister

LMaestro - 26 października 2022, 17:05:50 - *.146.0.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Świat zobaczył piękna grę Benfici Lizbona. Aż miło się oglądało jak się bawili z Juve.Szkoda aż ich było,dlatego końcówkę stonowali,ale mieli pod kontrolą.Chwale Arkowi że strzelil, ale Wojtek dla mnie wielka niewiadoma, jeszcze nic nie wybronił!

Tak jest - 26 października 2022, 17:28:09 - *.play-internet.pl
Broń cię panie ...aby Szczęsny bronił na MŚ. Jest teraz 3 lub 4 bramkarzem . Słaba forma Juve idzie w parze że słabą formą Szczęsnego. Zły timing, źle ustawienie się przy stałych fragmentach, niezdecydowanie, złe wyjścia do piłki , źle ustawienie się na linii. Naprawdę facet zanotował największy regres że wszytskich kadrowiczów. Jest jedną z twarzy słabego Juve. Mam nadzieję że Czesław i sztab to widzi. To nie ten sam człowiek co bronił w Rzymie.

kibic - 26 października 2022, 23:13:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale Bayern świetny interes zrobił, wepchnął Barcy cienkiego Bobka, zgarniając przy tym 45 baniek za emeryta.Na jakości nic nie tracąc a nawet zyskując bo w LM graja lepiej niż z gwiazdorem.

sopel - 27 października 2022, 0:48:08 - *.internetia.net.pl
Kopacze niech se kopią tego balona ze skóry tylko dlaczego za taką wielka kasę to przecie jego praca, i nas nabierają w tego balona i musimy jeszcze za to słono płacić za bilety i platformy tv i dochodzą mecze kombinowane, i my mamy się z tego cieszyć jako ofiary że kopacze zarabiają miliony euro