26 października 2022, 18:33:56 - bartekwr9
Remis Arabii Saudyjskiej w meczu towarzyskim

Arabia Saudyjska, która jest grupowym rywalem Polski w mistrzostwach świata, zremisowała 1-1 (1-0) z Albanią w meczu towarzyskim rozegranym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

26 października 2022, 16:30 - Abu Zabi (Al-Nahyan Stadium)
Arabia Saudyjska 1-1 Albania
Saleh Al-Shehri 42 (k) - Bekim Balaj 48

Arabia Saudyjska: (skład wyjściowy) Mohammed Al-Rubaie - Hattan Bahebri, Ali Al-Bulaihi, Ali Al-Hassan, Abdulelah Al-Amri, Saud Abdulhamid, Riyadh Sharahili, Haitham Asiri, Saleh Al-Shehri, Abdulellah Al-Malki, zawodnik nieznany.

Mecz bez udziału publiczności.

W reprezentacji Albanii w przerwie na boisko wszedł Bekim Balaj (w przeszłości Jagiellonia Białystok), który zastąpił Sokola Çikalleshiego. W 78. minucie Balaj zszedł z boiska, a w jego miejsce wszedł Lorenco Vila.

Polska zagra z Arabią Saudyjską 26 listopada o 14:00 w Ar-Rajjan.

Ja - 26 października 2022, 18:56:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Myślę że polskich kibiców bardziej by zainteresowało to , że Polska u 16 wygrała w Opolu z Niemcami 4-0.

mati - 26 października 2022, 19:02:19 - *.zbau.f3netze.de
Było info w poniedziałek po meczu a Arabia jest rywalem Polski więc dla formalności to piszą tak jak o rywalach grupowych Lecha w LK.

Federer - 26 października 2022, 21:16:36 - *.30.36.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pokonać Arabię to mus. To jedyny rywal w naszym zasięgu, do tego musimy dopełnić tradycji, pokonując na Mundialu tylko jednego rywala, zazwyczaj najniżej rozstawionego (a takim jest Arabia).
A i chyba sama Arabia nie sprawia wrażenia, jakoby była w specjalnej formie. Remis z odrobinę słabszą ostatnimi czasy Albanią i to po golu ex- Jagiellończyka Balaja (który obecnie grywa na tureckich peryferiach) chluby nie przynosi. Sama KSA jest wyceniana na 23,1 mln euro. To raptem jakieś +/- 4 miliony więcej od Pogoni Szczecin. Jeśli z Arabią się nie uda wygrać, to prezes Kulesza musi odświeżyć numer do pewnego Portugalczyka

ueo - 26 października 2022, 21:35:30 - *.hostwebmedia.com.br
żelusie jeśli 3 będzie w plecy zgonią na tęmperature i na lotnisku usłyszą gromkie "nic się nie stało"

Trupek - 27 października 2022, 6:32:45 - *.centertel.pl
No bez jaj Albanio, ok? Takich arabów ,to my pykniemy 5:0 i to już w pierwszej połowie 💪💪💪

RKSiak - 27 października 2022, 7:53:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
MŚ rządzą się własnymi prawami... I taki zespół jak Arabia S. będzie chciała coś udowodnić. Stanie na rzęsach choćby dla remisu bo dla nich to też będzie sukces. Dlatego nawet przez moment nie możemy stracić czujności.
Nadal uważam że wygrana z Meksykiem będzie decydującą.

pshemkov - 27 października 2022, 8:34:06 - *.0.242.40
@Ja - myślę, że polscy kibice już dawno o zwycięstwie 4-0 z Niemcami wiedzą, bo miało to miejsce (przed)wczoraj

Musztarda - 27 października 2022, 8:59:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czesio już z pampersem chodzi że strachu.

Ja - 27 października 2022, 10:49:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mati.... Faktycznie było info

Neutral60 - 28 października 2022, 13:41:07 - *.icpnet.pl
Jeden z zawodników AS był zamaskowany ? Bo w składzie występuje jako zawodnik nieznany .