27 października 2022, 20:38:42 - LukaszL
LKE: Villarreal 2-2 Hapoel Beer Szewa

W meczu 5. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy, w której występuje również Lech Poznań, hiszpański Villarreal zremisował 2-2 (0-0) z izraelskim Hapoelem Beer Szewa.

27 października 2022, 18:45 - Walencja (Estadi Ciutat de València)
Villarreal CF 2-2 Hapoel Beer Szewa
Samuel Chukwueze 57, Arnaut Danjuma 70 - Tomer Hemed 48 (k), Sagiv Yehezkel 79

Villarreal: 1. Pepe Reina - 2. Kiko Femenía, 23. Aïssa Mandi, 5. Jorge Cuenca, 18. Alberto Moreno (65, 12. Johan Mojica) - 11. Samuel Chukwueze, 14. Manu Trigueros, 20. Manu Morlanes (71, 10. Dani Parejo), 16. Álex Baena (71, 17. Giovani Lo Celso), 21. Yeremy Pino (65, 22. José Luis Morales) - 9. Arnaut Danjuma (78, 15. Nicolas Jackson).

Hapoel: 55. Omri Glazer - 11. Sagiv Yehezkel (82, 16. Roy Gavriel Maman), 5. Eyad Abu Abaid, 4. Miguel Vítor, 22. Hélder Lopes - 15. Tomer Yosefi (61, 77. Rotem Hatuel), 20. Eden Shamir, 19. Shay Elias, 10. Dor Micha (72, 7. Ramzi Safouri) - 13. Eugene Ansah (72, 21. Astrit Selmani), 17. Tomer Hemed (61, 93. Magomied-Szapi Sulejmanow).

żółte kartki: Baena - Miguel Vítor, Yehezkel, Hélder Lopes, Elias.

sędziował: Juxhin Xhaja (Albania).
widzów: 6338.

W zespole gości poza kadrą znalazł się niezgłoszony do rozgrywek André Martins (w przeszłości Legia Warszawa).

W drugim dzisiejszym meczu grupy C Austria Wiedeń zremisowała 1-1 z Lechem Poznań.

AS - 27 października 2022, 20:41:51 - *.icpnet.pl
Gdyby nie ślepy z gwizdkiem w Izraelu Lech miałby dziś awans a tak wyjdzie Hapoel.

mati - 27 października 2022, 20:45:34 - *.relayon.org
7 minut doliczonego czsu gry i karny dla Hapoelu kolejny sędzia bał się oskarżeń o robił co mógł inna sprawa że Villareal też dał tyłka. Trzeba z nimi ugrać punkt u siebie i awans jest ale tyle w teorii. Chyba że Austria zremisuje z Hapoelem.

Mrs m - 27 października 2022, 20:47:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
40 szewy w ostatnim meczu przy remisie Lecha może dać awans szewie, lech najlepiej żeby ostatni mecz wygrał.

Rafaello19 - 27 października 2022, 21:01:25 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Na co wy pyrki liczycie?

Fansport - 27 października 2022, 21:05:16 - *.acn.waw.pl
Czyli remis z Villarreal nic Kuchenkom nie da, bo Hapoel na pewno wygra z Austrią.

TakaPrawda - 27 października 2022, 21:08:23 - *.dynamic.chello.pl
@Fansport Czyli nie umiesz liczyć bo remis może dać awans.

mati - 27 października 2022, 21:12:12 - *.relayon.org
Fansport Lech ma leszy bilans bramkowy od Hapoelu. Hapoel musiałby wygrać conajmniej 4-0 z Austrią i to jeśli Lech nic nie strzeli.

Bromcik - 27 października 2022, 21:20:25 - *.elpos.net
Beer Ssheva słabsza w dwumeczu z Lechem zaskoczyła. To czemu Lech ma nie ugrac punktu i to u siebie Villarrealem? Ale będzie ciężko teraz z grupy wyjść jak Sheva wygra z Austria.

Dzarek - 27 października 2022, 21:21:50 - *.161.167.106 (*.220.75.4)
Dla pewności jednak lepiej żeby Lech za tydzień wygrał bo kto wie jakie cuda będa na Ziemi Świętej.
Będzie ciężko ale wszystko zależy od Lecha i tu jest duży plus, a nie jak zawsze u nas że trzeba liczyć na innych.

Znawca - 27 października 2022, 21:42:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Napewno Izreal się niedogada z Austriakami być może Lech już awansował

jeziorak - 27 października 2022, 22:29:09 - *.184.241.219.ipv4.supernova.orange.pl
Bo dla polskich drużyn to powinna powstać jeszcze czwarty puchar za Ligą Konferencyjną i wtedy by były szanse. I mecze wtedy z klubami z Andory, Wysp Owczych i Watykanu.

Jansen - 27 października 2022, 22:33:20 - *.47.118.224.ipv4.supernova.orange.pl
Emery odszedł,przyszedł Setien,może przez ten tydzień jeszcze poeksperymentuje ze składem mając pewny już awans.Powodzenia Leszku w meczu o wszystko z grupy ogórków..

Rrrr - 28 października 2022, 0:08:50 - *.play-internet.pl
VR walczy o LM,a takich Rutków,Rząsów,Klemczaków i ich wynalazków traktują jak przetarcie dla dublerów,ale Rutki,Rząsa,Klimczak są dzielni,jak 4-ej Pancerni...

wallaby48 - 28 października 2022, 3:49:12 - *.nb14.nsw.asp.telstra.net
do Znawca, to nie jest druzyna Israel, ale z miasta
Beer Sheva, duza ruznica.

john - 28 października 2022, 8:46:47 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczy przegrana Lecha i zwycięstwo Beer Sheva i Lech do widzenia. To jest najbardziej prawdopodobne.

Raków - 28 października 2022, 19:30:45 - *.184.22.99.ipv4.supernova.orange.pl
Jak Lech zremisuje to praktycznie ma awans, chyba, że zremisuje a Beer Sheva wygra 4 bramkami. Na razie bilans bramek: Lech +2, Beer Sheva -1 a bezpośrednie spotkania na remis. Tak więc Lech powinien dać radę choć dobrze gdyby Lech wygrał.