28 października 2022, 22:54:10 - Dominik
Drużyna Oliwiera Oleksiewicza w barażach o utrzymanie w irlandzkiej ekstraklasie

University College Dublin AFC, którego zawodnikiem jest Oliwier Oleksiewicz, zagra w barażach o utrzymanie w irlandzkiej ekstraklasie po zwycięstwie 3-1 (1-1) w meczu 35. kolejki z Finn Harps FC. 19-letni bramkarz spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

28 października 2022, 21:00 - Ballybofey (Finn Park)
Finn Harps FC 1-3 University College Dublin AFC
Conor Tourish 28 - Mark Dignam 29, Thomas Lonergan 73, 79 (k)

żółte kartki: Ryan Connolly, Ethan Boyle - Sam Todd, Kian Moore.

sędziował: Neil Doyle.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał były napastnik Widzewa Łódź Filip Mihaljević.

Drużyna Polaka zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów na koncie. W trzyrundowych barażach o jedno miejsce w irlandzkiej ekstraklasie zagrają cztery drużyny drugiej ligi z miejsc 2-5 oraz dziewiąta drużyna najwyższej klasy rozgrywkowej.

Irol - 29 października 2022, 0:33:29 - *.107.203.154
Tu, w Irlandii nie ma piłki. Jest tylko deszcz, wiatr i to wszystko. Więcej grzechów nie pamiętam.