30 października 2022, 20:27:00 - dwieladek
Porażka Villarrealu w lidze

Villarreal, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy, przegrał 0-1 (0-0) z Athletikiem w meczu 12. kolejki hiszpańskiej Primera División. Rewanżowe spotkanie mistrza Polski z Villarrealem odbędzie się 3 listopada o godz. 21:00 w Poznaniu.

30 października 2022, 18:30 - Bilbao (San Mamés)
Athletic Club de Bilbao 1-0 Villarreal CF
Iñaki Williams 59

Villarreal: 13. Gerónimo Rulli - 2. Kiko Femenía (86, 5. Jorge Cuenca), 23. Aïssa Mandi, 4. Pau Torres, 18. Alberto Moreno - 11. Samuel Chukwueze (64, 21. Yeremy Pino), 10. Dani Parejo (86, 26. Alberto del Moral), 19. Francis Coquelin, 17. Giovani Lo Celso (25, 14. Manu Trigueros), 22. José Luis Morales (64, 15. Nicolas Jackson) - 9. Arnaut Danjuma.

żółte kartki: Raúl García, Mikel Vesga - Alberto Moreno.

sędziował: Miguel Ángel Ortiz Arias (Madryt).
widzów: 46 081.

Villarreal zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 18 puntków.

Marco - 30 października 2022, 20:37:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Może do Poznania przyjadą rezerwami i uda się coś ugrać;)

mati - 30 października 2022, 20:45:03 - *.torservers.net
Coś? Wystarczy remis bo Hapoel musiałby wygrać z Austrią minimum 4-0. Ale jak to ma być ta nowa miotła Villareal (wcześniej remis z Hapoelem) to tylko lepiej dla Lecha. Jeśli Lech by wyszedł z grupy to by zrobił lepszy wspólczynnik niż ma Legia, warto o to grać chociażby z myślą o następnych eliminacjach.

F - 30 października 2022, 20:47:31 - *.play-internet.pl
Meksykanie trzęsą portkami przed POTĘŻNYM Lechem. Pyry pewny awans.

Bromcik - 30 października 2022, 20:52:44 - *.elpos.net
Ta już widzę jak Lech urywa punkt Villarrealowi... Ale oczywiście chciałbym się mylić.

lukkl - 30 października 2022, 20:59:58 - *.225.206.184 (*.178.237.30)
Oby przylecieli trzecim składem do Poznania...

Rrrr - 30 października 2022, 21:07:04 - *.play-internet.pl
Rutki,Rząsa,Klemczak,są dzielni,jak 4ej pancerni...

Klima - 30 października 2022, 21:50:09 - *.dynamic.chello.pl
Lech to se może co najwyżej trampkarzy Villarreal pokonać i to po wyrównanym meczu

ta - 30 października 2022, 22:06:20 - *.dynamic.chello.pl
jak Villarreal zagra żakami U-9 to będzie realna szansa na 0:0

dobrytowar - 31 października 2022, 0:19:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W czwartek sobie odbiją. Nawet tymi rezerwami.

Joki - 31 października 2022, 5:05:25 - *.204.44.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szykuja sie na Lecha pokaza im gdzie jest ich miejsce

koko - 31 października 2022, 9:45:24 - *.bb.vodafone.cz
@F Meksykanów to zobaczysz 22 listopada. To są Hiszpanie. To tak jakby na lecha mówili w esp Ruscy. Zresztą dopiero po tej wojnie zachód widzi różnice u Słowian...
Remis lech-vreal 1-1

Bromcik - 31 października 2022, 10:22:24 - *.elpos.net
koko to Kuba z symulacji (chyba)
Zobaczymy jak Lech się spisze z Hiszpanami.
Widzę że dzielnie obstawiles remis no jaki odważny Villarreal jedzie te grupę mocno rezerwowym składem. LECH musi się spiąć bo PP już nie ma, liga już raczej poniżej oczekiwań. No zobaczymy jak to będzie.

Bromcik - 31 października 2022, 10:26:43 - *.elpos.net