3 listopada 2022, 22:50:23 - bartekwr9
LKE: Hapoel Beer Szewa 4-0 Austria

W meczu 6. kolejki grupy C Ligi Konferencji Europy, w której występuje również Lech Poznań, izraelski Hapoel Beer Szewa wygrał na swoim boisku 4-0 (2-0) z austriackim FK Austria Wiedeń.

3 listopada 2022, 21:00 - Beer Szewa (Itztadion Yaakov Turner Toto)
Hapoel Beer Szewa 4-0 FK Austria Wiedeń
Sagiv Yehezkel 29, Ramzi Safouri 33, Itay Shechter 63, Johannes Handl 73 (s)

Hapoel: 55. Omri Glazer - 11. Sagiv Yehezkel (77, 21. Astrit Selmani), 5. Eyad Abu Abaid, 4. Miguel Vítor (60, 18. Eitan Tibi), 22. Hélder Lopes (69, 17. Tomer Hemed) - 7. Ramzi Safouri (60, 15. Tomer Yosefi), 35. Mariano Bareiro, 20. Eden Shamir, 77. Rotem Hatuel, 10. Dor Micha - 13. Eugene Ansah (60, 9. Itay Shechter).

Austria: 99. Mirko Kos - 26. Reinhold Ranftl (46, 39. Georg Teigl), 46. Johannes Handl (78, 89. Billy Koumetio), 3. Lucas Galvão, 5. Matan Baltaxa - 7. Can Keles, 23. Matthias Braunöder, 30. Manfred Fischer (46, 8. James Holland), 36. Dominik Fitz (46, 40. Matteo Meisl), 11. Manuel Polster (46, 77. Aleksandar Jukic) - 25. Haris Tabaković.

żółte kartki: Hatuel - Braunöder.

sędziował: Elçin Məsiyev (Azerbejdżan).
widzów: 12 500.

W zespole gości poza kadrą znalazł się niezgłoszony do rozgrywek André Martins (w przeszłości Legia Warszawa).

W drugim dzisiejszym meczu grupy C Lech Poznań wygrał na swoim boisku 3-0 (1-0) z hiszpańskim Villarreal CF.

Smuda - 3 listopada 2022, 22:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ustawiony mecz na nic sie zdal. HawDe Austrii.

Zorro - 3 listopada 2022, 23:26:34 - *.25.118.204.ipv4.supernova.orange.pl
Strzelec trzeciej bramki z tych szechterów???

KKS - 3 listopada 2022, 23:28:28 - *.30.109.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
12 tys widzów cienko

vdv - 3 listopada 2022, 23:43:21 - *.icpnet.pl
Po sędziowaniu w meczu z Lechem ich odpadniecie w takich okolicznościach jeszcze bardziej cieszy.

jarock - 3 listopada 2022, 23:52:20 - *.icpnet.pl
Nicht danke Viena ... Zapraszamy znowu do Polski.

wallaby48 - 4 listopada 2022, 1:35:51 - *.nb14.nsw.asp.telstra.net
do hehheheheh, co to znaczy cwaniaczki ?

wolf - 4 listopada 2022, 6:45:16 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
Hapoel Beer Szewa i Austria Wiedeń - pytanie do was - jaki gest wykonał Kozakiewicz w moskwie ?

Jaskuła - 4 listopada 2022, 7:10:12 - *.138.168.217-rev.hti.pl
Ja jestem uczciwa Austria.

Greg - 4 listopada 2022, 7:41:40 - *.ostnet.pl
Hapoel musiał wygrać 4-0 i wygrał 4-0 po podejrzanym samobóju Austrii w końcówce meczu...jednak kombinacje na nic się zdały i oba zespoły odpadają z rozgrywek

kotprot - 4 listopada 2022, 7:42:23 - *.sileman.net.pl
Hapoel teraz: Lech z Polska to niedobra jest...

Leo - 4 listopada 2022, 8:14:44 - *.centertel.pl
Austria Wiedeń mnie zawiodła. Mają widocznie gdzieś Ranking Krajowy UEFA. Osłabili pozycję swego kraju w tym rankingu.

wichura - 4 listopada 2022, 9:21:15 - *.30.32.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl