6 listopada 2022, 16:22:00 - dwieladek
Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił gola dla Feyenoordu Rotterdam w wygranym 2-0 (2-0) meczu 13. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko FC Volendam. Dla 23-letniego pomocnika to czwarta ligowa bramka w sezonie.

6 listopada 2022, 14:30 - Volendam (Kras Stadion)
FC Volendam 0-2 Feyenoord Rotterdam
Danilo Pereira 16, Sebastian Szymański 43

żółte kartki: Brian Plat, Bilal Ould-Chikh - Quilindschy Hartman, Gernot Trauner.

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).
widzów: 6700.

Szymański rozegrał całe spotkanie. Feyenoord zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

mati - 6 listopada 2022, 16:34:56 - *.zbau.f3netze.de
Super forma, nawet kibice robią zrzutkę żeby go od kacapów wykupić. Naprawdę dobrze wyszedł na tym transferze do Holandii wcale się nie zdziwie jak to będzie jego ostatni sezon i trafi do Anglii albo Niemiec.

Adamst - 6 listopada 2022, 16:56:39 - *.dynamic.chello.pl
Jeżeli będzie w takiej formie to mogę się założyć, że go wykupią.

spec - 6 listopada 2022, 17:06:06 - *.d-com.pl
Ta liga od dawna już nic nie znaczy. Były przypadki, że chłopy po 30 goli na sezon tu ładowali, a w poważnych rozgrywkach przepadali..

Kalo - 6 listopada 2022, 17:22:00 - *.146.0.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze piszesz Spec.Defakto nic

d2bo - 6 listopada 2022, 20:17:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest Holandia, nie ma raczej sensu ruszać się z niej teraz. Niech tam pogra dwa, trzy lata i w idealnym wieku, 26-27 lat spróbuje sił w Anglii.

. - 6 listopada 2022, 20:26:27 - *.business.static.vectranet.pl
Ten synek jest cienki,jest wytworem grubego czeska i jego pseudo menago ruskiego trola kumpla tego bandziora z czeczenii.On nie ma prawa grac w pierwszym skladzie repry to wiedza wszyscy.Przez niego przegrali obydwa mecze z Belgia,po jego bledach.Dlatego odrzucil go trener Nawałka dlatego odrzucił go trener Sousa bo synek się nie nadaje do reperezentacyjnej piłki.Mecz z Walia który wyglądał jako tako bez sebka i co w 83minucie gruby czesiek go wpuszcza.Od tej chwili obrona częstochowy nie wychodzą z własnej połowy.Moja żona mówi tylko 7 minut dońca sebek nie zdąży tego im przrgrać no prawie zdążył.Gruby czesiek razem z ruskimk trolem pseudo menago bedą go chcieli sprzedać ale nikt z poważnych lig go nie chce.To po turnieju będzie gruba rozmowa tak jak mówił red Twarowski o polskim bagnie i ukladach.O tym mówi też Lewandowski dlatego przód repry to Lewandowski,Milik i Zielinski bez sebka szymanskiego to chyba jasne dla wszystkich.Po MŚ gruby czesiek musi byc rozliczony.Nie może prywata być ponad dobrem repry.Na dziś to tyle CDN niebawem.Wydaje się na dziś że tylko pan trener Papszun to posprząta.

dobrytowar - 6 listopada 2022, 21:03:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@. a teraz weź, spuść wodę, bo śmierdzi. Dawno większego głupka i ignoratna tu nie czytałem. Idź się prześpij synek. Albo nie. Najpierw baranek z przytupem. A następne wypociny już sobie teraz odpuść bo to nic nie warty paszkwil co żeś tu wypluł.

mlo - 8 listopada 2022, 12:16:55 - *.play-internet.pl
Dobrze gos pisze tutaj ;- z business o 20:26.Prawda