8 listopada 2022, 20:25:43 - Pawel97
Gol Arkadiusza Recy

Arkadiusz Reca strzelił gola dla Spezii w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 14. kolejki włoskiej Serie A z Udinese. Dla 27-letniego obrońcy, który grał do 75. minuty, gdy zmienił go Mikael Egill Ellertsson, to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

8 listopada 2022, 18:30 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 1-1 Udinese Calcio
Arkadiusz Reca 33 - Sandi Lovrić 43

żółte kartki: Mehdi Bourabia, Jakub Kiwior, Simone Bastoni - Tolgay Arslan, Isaac Success, Bram Nuytinck.

sędziował: Marco Piccinini (Forlì).

W zespole gospodarzy Jakub Kiwior grał do 57. minuty, gdy zastąpił go Mattia Caldara, natomiast Bartłomiej Drągowski całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Spezia zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

rondel - 8 listopada 2022, 20:27:03 - *.play-internet.pl
Ale heca, to ci Reca!

Ardo - 8 listopada 2022, 20:36:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka ładna, ale polecam luknąć na cieszynke...u lala, imponujące!!!

Bibak - 8 listopada 2022, 21:03:41 - *.215.1.18
A co z ta cieszynka?

Szymek - 8 listopada 2022, 21:06:11 - *.21.152.59.ipv4.supernova.orange.pl
A co z tym faulem z 75min? Nie wyglądało to dobrze.

Ps - 8 listopada 2022, 21:06:50 - *.um35.pools.vodafone-ip.de
Niestety po golu kontuzja :/

Kokos - 8 listopada 2022, 21:38:00 - *.net.autocom.pl
Zszedł przez kontuzję. Raczej wypada z MŚ... A cieszynka to takie fiku miku i salto w tył.

andy - 8 listopada 2022, 22:03:24 - *.icpnet.pl
Jak kiedyś Hugo Sanchez

max - 8 listopada 2022, 22:38:01 - *.play-internet.pl
No to Kiwior nie jest podstawowym zawodnikiem Spezi? Cienko widzę naszą obronę na MŚ- nikt nie jest w formie..

haparoiden - 9 listopada 2022, 0:47:13 - *.play-internet.pl
@max - jak nie jest, skoro grał od początku? Miał kartkę, to go zmienili.