10 listopada 2022, 14:55:49 - gabrielba
Remis Arabii Saudyjskiej w meczu towarzyskim

Arabia Saudyjska, która jest grupowym rywalem Polski w mistrzostwach świata, zremisowała 1-1 (1-1) z Panamą w meczu towarzyskim rozegranym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

10 listopada 2022, 13:00 - Abu Zabi (Al-Nahyan Stadium)
Arabia Saudyjska 1-1 Panama
Haitham Asiri 37 - Ismael Díaz 8

Arabia Saudyjska: 21. Mohammed Al-Owais - 6. Mohammed Al-Breik (46, 2. Sultan Al-Ghannam), 5. Ali Al-Bulaihi, 17. Hassan Al-Tambakti (61, 4. Abdulelah Al-Amri), 13. Yasser Al-Shahrani (46, 12. Saud Abdulhamid) - 31. Haitham Asiri (61, 27. Hattan Bahebri), 8. Abdulellah Al-Malki (73, 18. Nawaf Al-Abed), 28. Mohamed Kanno, 16. Sami Al-Najei (73, 24. Nasser Al-Dawsari), 10. Salem Al-Dawsari - 9. Firas Al-Buraikan.

żółte kartki: Saud Abdulhamid - Jiovany Ramos, Harold Cummings.

Polska zagra z Arabią Saudyjską 26 listopada o 14:00 w katarskim Ar-Rajjan.

kris - 10 listopada 2022, 15:04:58 - *.136.19.141
Co oni codziennie grają ?

Borys - 10 listopada 2022, 15:05:59 - *.red-95-127-60.dynamicip.rima-tde.net
My obecnie nie mamy zadnych szans z Arabia. Poziom nasz to mniej wjecej poziom Syrii lub Uzbekistanu . Daje lekko 0-2 na MS

Grabula - 10 listopada 2022, 15:46:56 - *.centertel.pl
Słuchajcie ,no bez jaj no,Arabów już do przerwy 5:0 ogolimy, tragiczny poziom to co prezentują

MM. - 10 listopada 2022, 17:26:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grabula Ty się nie ciesz się tak nawet wygrali z Albania co my mieliśmy z nimi problemy ledwo co wygralismy 1:0

Ripper - 10 listopada 2022, 18:05:51 - *.134.175.61
Polska - Arabia (po Meksyku może być mecz o wszystko)

no no - 10 listopada 2022, 18:13:08 - *.dynamic.chello.pl
kiedyś był taki klej - Guma Arabska, kleił jak się masz, Lepkol czy Plastuś się chował...

Arabowie - 10 listopada 2022, 19:06:48 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Cały Katar będzie kibicował Saudyjczykom. Nie będzie łatwo, ale cenny remis jest w zasięgu. Punktów trzeba szukać z Argentyną. Z 3-ma lub w porywach 4-ma punktami jest szansa na 2-gie miejsce.

karol - 10 listopada 2022, 19:19:17 - *.internetia.net.pl
Punktów z Argentyną szukać haha

Harper - 10 listopada 2022, 19:48:48 - *.134.175.61
w 1974 też nikt nie dawał szans

ueo - 10 listopada 2022, 21:46:48 - *.54.147.225
w 74 nikt nie dawał szans ok ale tam była drużyna a tu masz zlepek przeciętnych piłkarzy. Kibicuje Polsce ale jak ja się cieszę, że ich Belgia i Holandia wyjaśniła. Nie ma już meczenia buły przez dziennikarzyny i o to chodzi. Niech nas zaskoczą, a każdemu psełdo pisarzowi środkowy i niech piszą o pogodzie

skałt - 10 listopada 2022, 22:10:51 - *.centertel.pl
Araby to nawet w zajmowaniu innym miejsca są przeciętni . Kraj poniekąd wygnańców gdzieś na pustkowiach, którzy dorobili się na Polakach , którzy wynalezli ropę . Raczej nie są w stanie Argentynie trafić w bramke, a co dopiero , gola . Oni chyba wyjdą żeby się pokazać i walczyć żeby wejść na połowe i móc dokopać chociaż do bocznych siatek przy słupkach i poprzeczce . Ale z nami o być albo nie być pojdą na kartki, żeby tylko już nie w
przegrać . A nasi psychicznie to mogą przegrać, bo im trochę trudno się spinać bez perspektywy tak jakby gwiazdy po meczu z nimi. To może być młócka,a nie piłka. W przeciwieństwie do Polski u nich jakiś "obudowany" może gola wbić . Ale jak Saudyjscy zawodnicy urwą punkt Meksykowi to zmienię o nich zdanie nawet jak kosmos to dla nich za wysoki próg .

Szymek - 11 listopada 2022, 16:30:19 - *.21.135.56.ipv4.supernova.orange.pl
Z Arabią wygramy gładko pod warunkiem,że nie zlekceważymy ich. Oni zrobili spory postęp,ale gra w bliskowschodnich rozgrywkach to nijak porównać z europejskimi.

Rason - 11 listopada 2022, 19:03:48 - *.net.autocom.pl