Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 77. Wojciech Łaski (71, 10. Fedor Černych), 72. Mateusz Skrzypczak (75, 36. Jakub Lewicki), 4. Israel Puerto, 25. Bogdan Țîru, 5. Bojan Nastić - 14. Tomáš Přikryl, 32. Miłosz Matysik (71, 26. Martin Pospíšil), 8. Nené (90, 7. Juan Cámara), 11. Jesús Imaz - 28. Marc Gual (90, 34. Maciej Bortniczuk).

Lech: 35. Filip Bednarek - 44. Alan Czerwiński (57, 2. Joel Pereira), 37. Ľubomír Šatka, 16. Antonio Milić (46, 25. Filip Dagerstål), 5. Pedro Rebocho - 14. Heorhij Citaiszwili (88, 50. Adriel Ba Loua), 22. Radosław Murawski, 6. Jesper Karlström, 24. João Amaral (57, 17. Filip Szymczak), 21. Michał Skóraś (57, 11. Filip Marchwiński) - 9. Mikael Ishak.

żółte kartki: Łaski, Nené - Skóraś, Czerwiński.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Mzks - 12 listopada 2022, 19:38:37 - *.30.104.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Lech !!💪🔵⚪️

Jaga - 12 listopada 2022, 19:38:40 - *.31.66.147.ipv4.supernova.orange.pl
Stolarczyk out!!!!!

mati - 12 listopada 2022, 19:38:45 - *.172.118.45
Brawo Lech, Szymczak zaczyna wyrastać na bohatera końcówek meczów. Ten mecz jest dowodem na to jak kibole ze swoim zadymianiem boiska szkodzą swojej dużynie, dlaczego? Lech strzelał gole Jadze w doliczonym czasie gry spowodowanym zadymieniem boiska. Wielkie dzięki kibice Jagi za wygraną Lecha. Chociaż trochę szczęścia przy słupku w końcówce było.

NowySezon - 12 listopada 2022, 19:39:32 - *.siedlce.domtel.com.pl
Czy Lech Poznań polubił strzelać ostatnio bramki po 90 minucie meczu?

Ksg - 12 listopada 2022, 19:39:32 - *.adsl.inetia.pl
Lech jazda z fryzjerami

utrzymanie - 12 listopada 2022, 19:40:55 - *.internetia.net.pl
No to Jagusia wyznaczyła sobie cel na rundę wiosenną....

kwe - 12 listopada 2022, 19:41:01 - *.24.246.235
do Czosnkowsk - a wg. mnie całkiem nieźle mu szło,

miro - 12 listopada 2022, 19:44:08 - *.dynamic.chello.pl
Stolarczyk oraz Sobolewski bardzo dobrzy piłkarze lecz jako trenerzy beznadziejni. Nic im w trenerce nie wychodzi.

Nika - 12 listopada 2022, 19:44:30 - *.dab.02.net (*.146.50.41)
Ale ten sedzia Stefanski jest wrazliwy. Nawet jak ktos sie bez kontaktu z rywalem przewroci, to ten gwizdze faul albo przerywa gre. Pytanie do tych co ogladaja wiecej e-klapy: on tak zawsze robi, czy tylko przeciwko Lechowi?

p - 12 listopada 2022, 19:44:38 - *.dynamic.chello.pl
Super, że Lech wygrał - Medaliki, Wojskowi i Kolejorz na koniec będą w pierwszej trójce

leka2 - 12 listopada 2022, 19:44:56 - *.euro-net.pl
Nie widzę Jagiellonii w w ekstraklasie. Bez jakiejkolwiek myśli gra. Rządzi przypadek.

gfg - 12 listopada 2022, 19:46:40 - *.icpnet.pl
Wielki dzień! Po dziewięciu latach Lech wygrał w Białymstoku.

zorfi - 12 listopada 2022, 19:48:15 - *.dotsrc.org
jagielonia, odkręca wszystkie możliwe rekordy
wcześniej legia, teraz lech.
Nic nie mam do tego zespołu ale 1 liga czeka..

1920 - 12 listopada 2022, 19:48:19 - *.play-internet.pl
napisałbym, że stolarczyk out, ale to i tak nic nie da
ten klub jest totalnie przegnity i nic tu już nie wyrośnie, to z probierzem to były tylko wypadki przy pracy

Pit - 12 listopada 2022, 19:55:49 - *.124.rt.ibs.net.pl
No cóż, trudno nie nazwać Jagi frajerami
To są frajerzy. Wstyd.

borok - 12 listopada 2022, 20:12:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieję że to ostatni mecz Stolarczyka w Jagiellonii. Dopiero w tym meczu jako tako ustawił skład, ale to nic nie pomogło, bo obrona z trzema stoperami jest u nas beznadziejnie słaba a wahadłowi zarówno w obronie jak i w ataku są do kitu.Dzisiejszy mecz pokazał też bezradność w ofensywie - gdzie była pomoc i atak? Imaz tylko raz się wyróżnił asystą przy golu Skrzypczaka a Gual asystą drugiego stopnia przy golu Ishaka.

z nad gran - 12 listopada 2022, 20:43:23 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
widzisz Mati tylko przypadek szczęście lub nie szczęście innych , to jeszcze trzyma twój klub o podium,

Z nad gran - 12 listopada 2022, 20:46:11 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Mati niedawno skreśliłeś Szymczaka a chłopak walczy i zdobywa punkty dla śmiesznej drużyny twojej, życzę chłopakowi transferu do dobrego klubu.

Kobel - 12 listopada 2022, 20:47:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widać prace Prezesa i jego protegowanych Stolarczyka i Maslowskiego. Jaga zmierza do I ligii.

K - 12 listopada 2022, 21:08:32 - *.net.autocom.pl
Miedź już za plecami Jagi i jak się na wiosnę nie ocknie to spadek.

andrus - 12 listopada 2022, 21:16:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do "z nad gran" w dobrym, a nawet bardzo dobrym klubie to on gra. Tylko tu ma szansę pokazać się w Europie.

Z nad gran - 12 listopada 2022, 21:38:16 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Andrus pisze do twojego kolegi hipokryty Matiego który jechac młodego gracza swojej drużyny, a teraz robi punkty waszemu klubowi

Joko - 12 listopada 2022, 21:49:59 - *.toya.net.pl
A,A,Amica,Amica poz,nańska

scorpio - 12 listopada 2022, 21:59:19 - *.dynamic.chello.pl
@Nika Stefański wystęouje jako sędzia, Ale sędzią to on nie był i nie jest. I nie wiem czmu wystęouje w tej roli. Niestety trwa to juz kilka lat, c(kt)oś go wspiera ?

Wolfik - 12 listopada 2022, 22:01:48 - *.dynamic.mm.pl
Jaga prowadzi 1:0 po bramce w 45min i w jednej z akcji wychodzi ze swojego pola karnego z akcją. Nagle, nie wiedzieć czemu jeden z ich zawodników cofa piłkę prosto pod nogi piłkarzy Lecha którzy rozgrywają akcję z golem na 1:1 Isaka.
Skoro w drużynie z Białegostoku grają takie tuzy, to nie dziwi, że wynik jest jaki jest.

Velvet - 12 listopada 2022, 22:15:12 - *.centertel.pl
Wofik: takich sytuacji w Ex jest multum! Taka liga A to podanie do obrońcy i strata, a to pomocnik rusza i zaraz strata piłki... W środku pola, to już masakra, bo niewiele ekip jak Raków, czy Cracovia potrafi wykombinować i w ch. zrobic środek przeciwnika, podać na wejście pomocnika itd.
Polska liga, to jak chałupy w centrum Radomia 😞

do Z nad g - 12 listopada 2022, 22:18:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z nad gran
ty jesteś chory czy coś takiego a może trolujesz jak ten mati ?

19 Pasy 06 - 12 listopada 2022, 23:11:36 - *.fiberway.pl
brawo Przyjaciele gonić Raków my pomożemy urywając im punkty jak wiosną , Lech 9 majster a Babajaga 1 liga

pgn - 12 listopada 2022, 23:28:41 - *.icpnet.pl
Przekonujące zwycięstwo, czekamy na Mistrzostwa Swiata.

Jasiek - 12 listopada 2022, 23:30:56 - *.231.0.99.koba.pl
bracia Skrzypczak w bratobójczym meczu przeciwko sobie

lolek - 13 listopada 2022, 5:24:20 - *.165.239.178.baremetal.zare.com
Jak można strzelić dwie bramki w 45 minucie?

lolek - 13 listopada 2022, 5:36:18 - *.165.239.178.baremetal.zare.com
Odpowiedzi brak a ja dalej nie wiem jak można strzelić dwie bramki w 45 minucie?Przecież sama celebracja gola to minuta a gdzie rozpoczęcie od środka i przeprowadzenie jakiejkolwiek akcji?Cuś tu jest podejrzane...

buli - 13 listopada 2022, 8:49:35 - *.icpnet.pl
@lolek, najpierw strzelił Skrzypczak a potem Ishak.

zsz - 13 listopada 2022, 9:53:31 - *.122.233.153
Polska piłka nożna została zalana całą rzeszą pseudo trenerów po kursach PZPN. Jakość trenerów w zawodowej piłce dzięki mediom widać gołym okiem ale na dole jest jeszcze gorzej. Młodych piłkarzy mega często szkolą trenerzy nie zrównoważeni emocjonalnie, bez podstawowej wiedzy. Czołowe kluby Ekstraklasy dawno pozbyły się "wychowanków akademii PZPN" i sięgnęły po zagranicznych trenerów. Przez ostatnie 15 lat trenerami zostawali najczęściej byli piłkarze ekstraklasowi i I ligowi, niestety ci bardzo przeciętni pod każdym względem. W tym zawodzie dominuje negatywna selekcja. Nie decyduje wiedza, umiejętności a powiązania, układ, układziki itp. Tak dobrani ludzie nie nadadzą polskiej piłce impulsu do rozwoju. Są za ubodzy intelektualnie, pozbawieni wiedzy, kreatywności aby mieć wizję rozwoju klubu a co tu mówić o rozwoju całej dyscypliny. Zamknięty krąg nazwisk ludzi, którzy wpędzili polską piłkę w największy kryzys od lat kręci się zasilany publicznymi pieniędzmi. Jak się taki osobnik nie sprawdzi to prezes rzuci koło ratunkowe w postaci reprezentacji.

Kolejorz - 13 listopada 2022, 11:07:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki Kolejorz za ten wspaniały ROK 2022

Artikks - 13 listopada 2022, 13:01:48 - *.play-internet.pl
Mamy ważne 3punkty.brawo kolejorz

nikt - 13 listopada 2022, 14:12:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@lolek. Jak przez race jest doliczonych tyle minut to wszystko możliwe. Na początku doliczonego czasu gry Jaga strzeliła to pod koniec Lech wyrównał. W 2 połowie w doliczonym Lech strzelił a w końcówce Jaga w słupek.

mundi - 14 listopada 2022, 7:39:32 - *.225.212.173 (*.119.184.65)
teraz jeden wartościowy transfer przychodzący...

smoky - 15 listopada 2022, 15:27:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I po co wam punkty w rankingu do europejskich pucharów. Fakt jest jednoznaczny. Jesteście golasami i wyżej d nie podskoczycie.