12 listopada 2022, 20:05:38 - maciejko
Samobójcza bramka Rafała Gikiewicza

Rafał Gikiewicz z Augsburga strzelił samobójczego gola w przegranym 0-1 (0-0) meczu 15. kolejki niemieckiej Bundesligi z Bochum. Polski bramkarz niefortunnie interweniował przy strzale Christophera Antwiego-Adjeia.

12 listopada 2022, 15:30 - Augsburg (WWK-Arena)
FC Augsburg 0-1 VfL Bochum 1848
Rafał Gikiewicz 58 (s)

żółte kartki: Mërgim Berisha - Jordi Osei-Tutu.

sędziował: Felix Brych (Bawaria).
widzów: 28 011.

W 61. minucie Mërgim Berisha (Augsburg) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Gikiewicz i Robert Gumny rozegrali cały mecz w drużynie gospodarzy. Poza kadrą meczową gości znalazł się kontuzjowany Jacek Góralski.

Augsburg zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów, a Bochum jest na 17. pozycji z 13 "oczkami".

vv - 12 listopada 2022, 20:07:46 - *.adsl.inetia.pl
Forma mundialowa!

e(L)ka - 12 listopada 2022, 20:07:55 - *.204.108.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gol jest gol, rośnie Lewandowskiemu konkurencja.

Trener bra - 12 listopada 2022, 20:09:24 - *.play-internet.pl
W nagrodę powinien jechać na treningi z kadrą do Kataru

Jozzy - 12 listopada 2022, 20:18:10 - *.centertel.pl
@Zbyszek - Var tyle sprawdzał :P

max - 12 listopada 2022, 20:23:26 - *.dynamic.mm.pl
to nie był samobój ! Giki was pozwie za to że oczerniajcie go o strzeleniu samobója !

jeziorak - 12 listopada 2022, 22:16:47 - *.184.242.145.ipv4.supernova.orange.pl
Ciekawe czy też jak kolega inny będzie się obcego hymnu uczył co?

__________ - 12 listopada 2022, 22:28:31 - *.adsl.inetia.pl
_______________________ morze bedzie krulem strzelców ?

Poprawność - 12 listopada 2022, 22:36:55 - *.protonet.pl
58
Gol dla Bochum!
Strzelcem bramki CHRISTOPHER ANTWI-ADJEI. Asysta Kostas Stafylidis.
Jakoś wszyscy AK piszą poza Wami

F - 12 listopada 2022, 23:17:58 - *.dynamic.mm.pl
Pięknie. Ten dzban udowadnia, ze jednorazowy epizod na ławce kadry za Brzeczka to wielka pomyłka lub przekupstwo.

barrey - 12 listopada 2022, 23:23:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@jeziorak a Ty czytać umiesz czy tylko nagłówki baitowe łykasz? Czy taniej sensacji z Grabarą szukasz ?

janekjot - 13 listopada 2022, 0:18:44 - *.231.2.140.koba.pl
Kto to w ogóle nazwał samobójem?
Zwykła próba interwencji, tyle że piłka odbiła się od dwóch nóg zanim wpadła do bramki

ivo - 13 listopada 2022, 12:17:25 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
to ten nr 1 w polskiej bramce co na mundial nie jedzie ? ach, ci polscy trenerzy nie poznali sie na talencie tego pozoranta

yoyo - 13 listopada 2022, 12:30:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl