13 listopada 2022, 4:55:11 - mogiel
Bramka Oskara Zawady

Oskar Zawada strzelił gola w meczu 6. kolejki australijskiej A-League, w którym jego nowozelandzki Wellington Phoenix przegrał z Western United 2-3 (1-0). Dla polskiego napastnika, który wywalczył też rzut karny dla swojego zespołu, to pierwszy ligowy gol w sezonie. Zawada grał do 55. minuty, kiedy zmienił go Ben Waine.

13 listopada 2022, 3:00 - Wellington (Sky Stadium)
Wellington Phoenix FC 2-3 Western United FC
Oskar Zawada 22, Bożidar Krajew 59 - Jacob Tratt 64, Aleksandar Prijović 84, Alessandro Diamanti 90

żółte kartki: Scott Wootton, Sam Sutton - Josh Risdon, Léo Lacroix, Nicolas Milanovic.

sędziował: Timothy Danaskos.
widzów: 5203.

W 39. minucie Kosta Barbarouses (Wellington Phoenix) nie wykorzystał rzutu karnego (Jamie Young obronił).

W zespole gości od 67. minuty grał były zawodnik Legii Warszawa Aleksandar Prijović, który wszedł za Rhysa Bozinovskiego.

Wellington zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

MM. - 13 listopada 2022, 4:56:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za mecz!!! Bardzo dobry mecz

Max - 13 listopada 2022, 6:09:53 - *.netianet.net.pl
Brać go do wieczystej...

max29 - 13 listopada 2022, 6:32:40 - *.150.135.139
Liga australijska to zastępstwo ligi chińskiej po covidzie? Czyli dla emerytów albo innych łamag, którym nikt nie chce już płacić?

Rafał - 13 listopada 2022, 6:41:10 - *.143.219.8
Mecz stal na bardzo wysokim poziomie. Cześć zawodników spokojnie dałaby rade w naszej lidze, ale myśle, ze nie byliby zainteresowani gra w naszej lidze, ponieważ w Australii maja podobne lub lepsze wynagrodzenie niż w naszej lidze

Smuda - 13 listopada 2022, 8:12:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Defensywny napastnik

MR.YO - 13 listopada 2022, 9:27:57 - *.135.162.66.static.kolnet.eu
@rafał skończ rozsiewać brednie w A League się płaci drobne(tyle ile na naszym 3 poziomie rozgrywkowym) poza 2 zawodnikami na drużynę którzy nie mają limitu płac, to jest łatwe do sprawdzenia nie trzeba tak bredzić każdy już i tak wie że się totalnie nie znasz i siejesz farmazon

kibol - 13 listopada 2022, 10:57:17 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Swego czasu Mierzejewski miał milion na sezon, oczywiście zielonych, a raczej pomarańczowych, bo w taki kolor ma większość australijskich banknotów.

GKS - 13 listopada 2022, 11:30:31 - *.96.53.183.geckonet.pl