13 listopada 2022, 15:24:13 - euzi
Gol Damiana Michalskiego

Damian Michalski strzelił gola dla Greuther Fürth w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 17. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi przeciwko Darmstadt. Dla 24-letniego obrońcy to czwarty ligowy gol w tym sezonie.

13 listopada 2022, 13:30 - Darmstadt (Merck-Stadion am Böllenfalltor)
SV Darmstadt 98 1-1 SpVgg Greuther Fürth
Emir Karic 2 - Damian Michalski 42

żółte kartki: Patric Pfeiffer, Fabian Holland - Gideon Jung, Oussama Haddadi.
czerwona kartka: Gideon Jung (48. minuta, Greuther Fürth, za drugą żółtą).

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).
widzów: 15 080.

Michalski rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna jest na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Mistrzek - 13 listopada 2022, 15:25:35 - *.play-internet.pl
Jędrzejczyk lepszy xD

Mądry - 13 listopada 2022, 15:29:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Mistrzek
Jędrzejczyk moze nie jest lepszy...Ale dostał powołanie i tyle w temacie.
Nie jedzie Klich,Linetty,Dawidowicz.Takie życie.

ron - 13 listopada 2022, 15:30:59 - *.play-internet.pl
@Mistrzek -Jędrzejczyk NAJLEPSZY. Lepszy od Van Dijka, Marquinhosa i De Ligta razem wziętych xD

@Mądry - 13 listopada 2022, 15:33:07 - *.dynamic.chello.pl
Nie do wszystkich dotarło, że to nie oni powołują kadrę. Kadrę powołuje selekcjoner i żadne Mistrzeki czy inne anonimy nie mają nic do gadania może poza tym, co im stara zrobi na obiad. Trzeba było dojść do takiego poziomu jak Michniewicz, zostać selekcjonerem i byście sobie powoływali kogo chcecie, a tak Michniewicz powołuje sobie kogo chce i nic z tym nie zrobicie.

Quat - 13 listopada 2022, 16:21:23 - *.play-internet.pl
Daja strzelać zeby kibice noe grymasili.A jak pojadą to będą mieli z tego flotę, to jest jasne jak slonce

golski - 13 listopada 2022, 16:32:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
Michalski lubi strzelać bramki w 42 minucie. To jego trzeci gol w danej minucie w Fürth 😀

ron - 13 listopada 2022, 16:58:38 - *.dynamic.chello.pl
dobra tam, "Mądrzy" i inni - wybudujcie jeszcze świątynię kultu Michniewicza pod wezwaniem Najświętszych Powołanych. Michniewicz to raz, że nie jest ani Guardiola, ani Ancelotti, a dwa i - możecie teraz przeżyć szok - ma prawo podlegać krytyce, bez względu na to czy "coś z tym możemy czy nie możemy zrobić". A że z powołań tłumaczy się równie przekonująco co z 711 połączeń z panem Ryśkiem, to tym łatwiej mu je wypominać. Ale fakt, bez wzgledu na to, czy z Jędzą z grupy wyjdzie czy nie, to przy braku realnego porównania z hipotetyczną sytuacją (np powołanie Michalskiego zamiast Jędrzejczyka), niczego mu się nie udowodni. Jak zwykle

Olo - 13 listopada 2022, 18:48:44 - *.c155.petrotel.pl
Przypominam tylko,że Michalski jest stoperem bo może nie wszyscy fachowcy wiedzą.

Madmax - 13 listopada 2022, 20:32:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłop ma 4 gole i jakies asysty a jest stoperem, dobrze broni i dobrze gra głowa. Do tego młody. Co ten michalski musi zrobić żeby dostać powołanie ?

Slowianin - 14 listopada 2022, 10:00:31 - *.134.144.182