Rzeszów - 13 listopada 2022, 19:58:48 - *.ostnet.pl

Waldek - 13 listopada 2022, 20:12:01 - *.204.36.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Resoviacy oddali zeyciestwo w ostatnich sekundach szkoda

Rzeszowiak - 13 listopada 2022, 20:12:22 - *.play-internet.pl
Dziękuję panowie dziś za walkę. Głowa do góry.

ww2 - 13 listopada 2022, 20:22:47 - *.ostnet.pl
Ile widzów ? bo widziałem, że Zagłębia sporo

Romario - 13 listopada 2022, 20:24:45 - *.147.12.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Walka walka ale jak mozna w ostatnich sekundach dac sobie "u siebie "wydrzec zwyciestwo. To niestety nie pierwszy taki mecz Resovii. A ja sie pytam "wladz" Rzeszowa - kiedy wreszcie oficjalnie ukaze sie informacja co ze stadionem domowym Resovii ?! I kto za to odpowiada, ze druzyna musi grac nie u siebie. Takze odpowiedzialnosc za wyniki tez spoczywa po czesci na wladzach miasta. Na stadionie przy Hetmanskiej nie ma klimatu !!

Pielgrzym - 13 listopada 2022, 20:25:51 - *.adsl.inetia.pl
Typowa Ustawka Piłkarska

Filetinho - 13 listopada 2022, 20:31:57 - *.246.88.177.vultrusercontent.com
@ww2; 2500

Kame - 13 listopada 2022, 20:35:43 - *.dynamic.chello.pl
Sporo bramkowych remisów 2:2, 3:3. Wczoraj podobnie, czy to przypadek?

Borg - 13 listopada 2022, 20:39:44 - *.dynamic.chello.pl
Z perspektywy trybun Resovia znacznie groźniejsza, stwarzająca sytuacje po przechwytach i z ataku pozycyjnego. Zagłębie kilka sytuacji, w tym 3 po niewymuszonych stratach własnych Resovii. Gol na 1-1 kuriozum - chociaż do ogólnej postawy 18-letniego Bąka nie można mieć pretensji. Jak na swój wiek gra na prawdę dobrze, jest aktywny, dobrze czuje się w grze kombinacyjnej i dobrze myśli. Oby trener dalej obdarzał go zaufaniem, bo ma papiery na dobre granie.

Kame - 13 listopada 2022, 20:39:45 - *.dynamic.chello.pl
Miałem o tym napisać gole wyrównujące wyłącznie w 90 minucie i doliczonym czasie. To jakiś żart...

Frey - 13 listopada 2022, 20:48:45 - *.dynamic.chello.pl
Proponuję wszystkim zobaczyć wyniki 4 dzisiejszych spotkań w 1 lidze i zerknąć na wyniki do przerwy i minuty kiedy padały bramki. Dziękuję za uwagę... ;)

xp25w - 13 listopada 2022, 21:32:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arkadiuszu,Skowronek i Matusiak muszą odejść z tego zasłużonego klubu.Przy nich zawodnicy nie są wstanie wygrać meczu a szczęśliwe remisy kiedyś się skończą i co wtedy. Pora na zmiany i reformę w klubie bo na razie więcej jest nazwisk na liście płac niż powinno być. Arkadiuszu kiedy Akademia wychowa piłkarza na miarę Rudego czy Mazura bo kasa płynie a talentów brak.
Panie Prezesie Girek my ciągle czekamy na ogłoszenie wyników AUDYTU po genialnych rządach Jaroszewskiego i Książka.

robchy - 13 listopada 2022, 21:59:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabe Zagłębie jak komentator.. obrońca podaje piłkę do napastnika gości a ten sie zastanawia nad spalonym 🤣

Marek - 13 listopada 2022, 22:20:39 - *.static.smlw.pl
Dziś nikt nie wygrał, a były cztery mecze. W trzech z nich wynik został ustalony już po regulaminowym czasie gry, a w jednym na pięć minut przed końcem. Były też tak zwane gole do szatni. Ten brak koncentacji nie może być przypadkowy... A swoją drogą to czy to przedłużanie meczów już do ponad 100 minut nie wypacza czasem wyników?

Krzysio - 13 listopada 2022, 23:08:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Każdy to powie Stal Rzeszów rządzi w Rzeszowie!

abraxas - 14 listopada 2022, 7:40:29 - *.51.118.245
W Rzeszowie rządzi chaos.

Zbigniew - 14 listopada 2022, 7:56:05 - *.play-internet.pl
Po co ta Akademia jest w ZS?, - czy to tylko
,,dojnia"Rodziców i utrzymywanie,, trenerów"marnej jakości...?.
Co dzieje się z tymi chłopakami co kończą wiek młodzieńczy w ZS? - kopią po A klasach, okręgówkach, a ile kasy było przeznaczone,, na szkolenie "w ZS?.
Akademia w ZS, to piramida finansowa z której Zyski czerpią jw mierni Trenerzy, a Wychowanków dla I drużyny brak!.
Farbowanych lisów sprowadzacie, a wychowankowie są pomijani i zapomina i.
Chwalicie się że piłkarze Akademia Zagłębia wygrywają, awansują wyżej... i co z tego wynika....?.

Do Zbignie - 14 listopada 2022, 8:52:01 - *.204.12.211.dsl.dynamic.t-mobile.pl
W każdej szkółce tak jest np.w Gks Jastrzębie dopiero drugi rok istnieje druga drużyna i chłopcy w wieku 16,17,18 lat grają w niej.Ostatnie kilka lat grali w Gks tylko farbowane lisy sytuacja była identyczna jak w Zagłębiu podobnie jest w całej Polsce dopóki menadżerka będzie doić kasę z tego procederu tak będzie zawsze.

Obi - 14 listopada 2022, 8:55:25 - *.quarto.pl
Bo akademia jest robiona na wzór Legii , a ta bazuje tak jak akademie Lech , Pogoni , czy Lubina na ściąganiu najlepszych chłopaków z Polski w wieku 13-17 lat i dalszym ich szkoleniu . Z tych najlepszych zawsze jakiś zdolny się trafi któremu pseudotrenerzy nie zaszkodzą . Zagłębie nie stać na ściąganie młodych z Polski więc bazujemy na tych z regionu których rodzice przyprowadzą . Poziom szkolenie jest marny tak jak w Legii tylko materiał bazowy inny . Raz na 10 lat jakiś piłkarz na poziomie ekstraklasowym się znajdzie ale trzeba go jeszcze wypromować .Polscy trenerzy zostali niestety w XX wieku ich należy trzymać najdalej jak się da od piłkarzy . Wszystkie sukcesy w sportach zespołowych odnosimy wyłącznie dzięki trenerom z zagranicy . Ćwierćfinał za Nawałki to żaden sukces z lepszym trenerem był by finał , a jaki jest fachowiec z Nawałki pokazały MŚ . Polscy trenerzy i ich na zero z tylu to mnie krew zalewa to w piłce jest najważniejsze a potem się dziwią że kibiców brak .

Pablo Buka - 14 listopada 2022, 9:46:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę szanowną redakcję o wpisanie liczby widzów 5 tys. To jest najprawdziwsza prawda.

Mesjasz Pr - 14 listopada 2022, 11:47:07 - *.19.167.12
Panie Bukała, dlaczego znowu nie podaje Pan oficjalnie frekwencji? Czyżby kalkulator się zaciął a na liczydła 627 * 3 jakoś trudno wyrachować? Znowu potem zafałszowaną frekwencje podacie po cichu dl Fortuny1Liga.org, żeby nie było wstydy w tabelkach statystycznych?

proROK - 14 listopada 2022, 18:36:40 - *.adsl.inetia.pl