13 listopada 2022, 22:37:07 - Pawel97
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu w wygranym 3-0 (1-0) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. Dla 28-letniego napastnika, który rozegrał całe spotkanie, to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

13 listopada 2022, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 3-0 SS Lazio
Moise Kean 43, 54, Arkadiusz Milik 89

żółte kartki: Federico Gatti, Bremer - Sergej Milinković-Savić.

sędziował: Davide Massa (Imperia).
widzów: 38 729.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Wojciech Szczęsny.

Juventus zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów.

toja - 13 listopada 2022, 22:43:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O mistrzostwa świata jestem spokojny.

Petersi - 13 listopada 2022, 22:43:34 - *.by.tsunami-network.com
Arkadiusz Milik podwyższa wynik

jeziorak - 13 listopada 2022, 23:11:53 - *.184.242.145.ipv4.supernova.orange.pl
I pomyśleć że kiedyś Rob Lewandowski był uważany za lepszego napastnika od niego.

Milik - 14 listopada 2022, 8:47:31 - *.204.100.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik strzelił w sezonie czwartą bramkę... Czyli to nie jest napastnik. A w Katarze znów nic nie strzeli bo jest sztywny.

Stradom - 14 listopada 2022, 8:52:12 - *.play-internet.pl
To już wystrzelał się przed mistrzostwami

sebass85 - 14 listopada 2022, 9:11:17 - *.centertel.pl
Milik w końcu zagrał dobry mecz, grał dla drużyny. W końcówce dostał za to nagrodę. Wreszcie też ktoś mu dobrze podał.

Fansport - 14 listopada 2022, 9:47:56 - *.134.178.255
Wszyscy nasi piłkarze w formie, oprócz Lewego. Przypadek ? Nie sądzę.

Alo - 14 listopada 2022, 10:40:52 - *.play-internet.pl