16 listopada 2022, 14:53:00 - gabrielba
Porażka Arabii Saudyjskiej w meczu towarzyskim

Arabia Saudyjska, która jest grupowym rywalem Polski w mistrzostwach świata, przegrała 0-1 (0-0) w meczu towarzyskim z Chorwacją.

16 listopada 2022, 13:00 - Rijad (Prince Faisal bin Fahd Stadium)
Arabia Saudyjska 0-1 Chorwacja
Andrej Kramarić 82

Arabia Saudyjska: 21. Mohammed Al-Owais - 12. Saud Abdulhamid, 4. Abdulelah Al-Amri, 5. Ali Al-Bulaihi (46, 17. Hassan Al-Tambakti), 13. Yasser Al-Shahrani - 9. Firas Al-Buraikan (80, 19. Hattan Bahebri), 23. Mohamed Kanno (80, 24. Nasser Al-Dawsari), 8. Abdulellah Al-Malki (80, 15. Ali Al-Hassan), 7. Salman Al-Faraj (68, 18. Nawaf Al-Abed), 10. Salem Al-Dawsari - 11. Saleh Al-Shehri (61, 25. Haitham Asiri).

sędziował: Adham Makhadmeh (Jordania).

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Josip Juranović (kiedyś Legia Warszawa).

Polska zagra z Arabią Saudyjską 26 listopada o 14:00 w katarskim Ar-Rajjan.

wolf - 16 listopada 2022, 14:55:14 - *.versanet.de
Pewnie juz wiekszosc dopisala 3 punkty za zwyciestwo z Arabia Saudyjska... ale latwo nie bedzie to ciezki i bardzo niewygodny przeciwnik.

MM. - 16 listopada 2022, 15:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolf nie wiem czy wiesz ale Araby będą grali tak jak u siebie bo Arabia Saudyjska sąsiaduje z Katarem

Jarek - 16 listopada 2022, 15:04:50 - *.136.136.95
Dobry mecz Arabii , w pierwszej połowie mieli więcej z gry , dobrze ,że weszli Modric , Kramaric czy Orsic i przejęli kontrolę nad meczem

Yurek Kill - 16 listopada 2022, 15:05:46 - *.centertel.pl
AS - STRZAŁY 13/1 celny - Chorwacja 7/2. To nie są ogórki Stefan.

Potężna Ar - 16 listopada 2022, 15:14:52 - *.146.69.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zobaczcie sobie wyniki Arabii ostatnich kilkunastu meczów. Mało kiedy tracą więcej niż bramkę w meczu.

Kopacz - 16 listopada 2022, 15:20:45 - *.centertel.pl
Sędzia jeszcze na wolności?

roberto - 16 listopada 2022, 15:21:43 - *.bb.sky.com
ale bedzie jak zawsze 3 mecze i do domu po co roztrząsać

prawy - 16 listopada 2022, 16:10:41 - *.140.112.211
zbieranina emerytów jak u czesia 711 demonów fryzjera

Chemik - 16 listopada 2022, 17:13:25 - *.205.132.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arabia dużo meczy, trochę ich zmęczenie łapie. Jak odpoczną to Polacy będą mieli bardzo ciężko

4444 - 16 listopada 2022, 18:04:47 - *.sferanet.pl
Sędziowie będą cisli Arabów, jak Koreę w 2002. Zobaczycie, naszym kosztem też. Walizy dolarów już przygotowane. 🤑💰💰🤑

Kris_85 - 17 listopada 2022, 16:03:43 - *.ip4.superloop.com
Jak ktos twierdzi ze Arabia Saudyjska to ma byc "ciezki przciwnik"to juz lepiej wogole na te mistrzostwa nie jechac. Ogladalem ich w eliminacjach i to jest tak slaba druzyna ze porownujac do Europy to jest poziom jakiejs Litwy albo Estonii. Nie robmy sobie jaj, kazdy wynik inny niz solidne zwyciestwo mozna bedzie uznac jako porazke.