16 listopada 2022, 22:20:15 - LukaszR
Występy Mikaela Ishaka i Jespera Karlströma w reprezentacji Szwecji. Porażka Meksyku w meczu towarzyskim

Mikael Ishak i Jesper Karlström z Lecha Poznań zagrali w reprezentacji Szwecji w wygranym 2-1 (0-0) meczu towarzyskim rozegranym w Hiszpanii z Meksykiem, który jest grupowym rywalem Polski w mistrzostwach świata.

16 listopada 2022, 20:30 - Girona (Estadi Montilivi)
Meksyk 1-2 Szwecja
Alexis Vega 60 - Marcus Rohdén 54, Mattias Svanberg 84

Meksyk: 13. Guillermo Ochoa - 19. Jorge Sánchez, 3. César Montes (62, 2. Néstor Araujo), 15. Héctor Moreno (62, 5. Johan Vásquez), 23. Jesús Gallardo - 26. Uriel Antuna (46, 22. Hirving Lozano), 8. Carlos Rodríguez (46, 18. Andrés Guardado), 30. Luis Chávez, 16. Héctor Herrera (62, 7. Luis Romo), 10. Alexis Vega - 20. Henry Martín (46, 9. Raúl Jiménez).

żółta kartka: Alexis Vega.

sędziował: César Soto Grado (Hiszpania).

Ishak wszedł na boisko w 69. minucie, zmieniając Viktora Gyökeresa, a Karlströma w 69. minucie zastąpił Emil Forsberg. Na ławce rezerwowych reprezentacji Szwecji cały mecz spędził Filip Dagerstål z Lecha Poznań.

Polska z Meksykiem zagra 22 listopada o godz. 17:00 w katarskiej Ad-Dausze.

kzet69 - 16 listopada 2022, 22:21:15 - *.204.4.114.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Strasznie dziurawą obronę mają Meksykanie... Z przodu dynamit, ale w obronie przy stałych fragmentach sito i galaretka. Szwedzkie rezerwy ich zlały...

CK - 16 listopada 2022, 22:22:29 - *.dynamic.chello.pl
Balonik osiągnął już rozmiar sterowca Hindenburg.

max - 16 listopada 2022, 22:30:05 - *.dynamic.mm.pl
Polacy piękna wygrana z mocnym Chile, Meksyk słaby strasznie jak przegrywa ze Szwecją z którą nasi spokojnie wygrali. Jedziemy z leszczami na mundialu. Polska - Meksyk 4:0

Dea - 16 listopada 2022, 22:45:09 - *.play-internet.pl
Polska- Meksyk 2-3. Nasza obrona jeszcze wieksze sito

jacOl - 16 listopada 2022, 22:47:50 - *.icpnet.pl
@ max Nasi spokojnie wygrali ze Szwecją?! Do przerwy powinno być 0:2 i nikt by nie miał pretensji. Po przerwie karny z d..y i jedna kontra. Mocne Chile? Paliłeś coś? Skład emerytów mających najlepsze lata za sobą, ale cieszących się piłką a nasi praktycznie piłki nie powąchali przez 90% meczu. Oj! Już się nie mogę doczekać huku tego balonu. 2 pkt to jest max co wyciągniemy po żenującej grze!

ja - 16 listopada 2022, 22:54:50 - *.play-internet.pl
Ale z nich ogórki 3 punkty i wyjście z grupy jest obowiązkiem. Polacy rezerwami ogrywają Chile i Ci przez niektórych uznawani za niezły zespół meksykanie dostają oklep od rezerw Szwecji.

Smuda - 16 listopada 2022, 22:57:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szwedzi w rezerwowym skladzie.

proROK - 16 listopada 2022, 22:59:19 - *.adsl.inetia.pl
Polska : Meksyk 7:4

ja - 16 listopada 2022, 23:00:36 - *.play-internet.pl
Polacy jak zwykle na farcie trafili do mega słabiutkiej grupy. Meksyk w każdym meczu pokazuje jaki to jest słabiutki zespół. Wygrana i wyjscie z grupy jest obowiązkiem.

kukold - 17 listopada 2022, 7:14:32 - *.rdsnet.ro
My golimy Chile, a Meksyk przegrywa ze Szwecją z którą nie mieliśmy żadnych problemów. Obyśmy potem uniknęli Francji, bo Dania to taka ciut lepsza wersja Szwecji - do ogolenia.

Kol - 17 listopada 2022, 7:56:07 - *.dynamic.chello.pl
Polacy przegrają walkowerem z Meksykiem. Przypominam o czerwonej kartce Lewego a z tego co wiem to ma zagrać z Meksykańskimi Stanami Zjednoczonymi.

Rympalek - 17 listopada 2022, 15:57:20 - *.centertel.pl
Golimy tych rywali i lecimy do ćwierćfinałów!

Neutral60 - 17 listopada 2022, 16:10:54 - *.icpnet.pl
Kolejorz szczyci się swoimi TRZEMA(Trzy Korony) świetnymi Szwedami. Brawo. Jest Jakość ,jest Moc.

BOT - 17 listopada 2022, 19:28:29 - *.204.12.23.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@jacOl Spokojnie wygrali ze Szwecją i na luzie pyknęli potężne Chile. Słowo na dziś - ironia.