17 listopada 2022, 19:53:34 - LukaszR
Robert Ivanov i Niilo Mäenpää zagrali w reprezentacji Finlandii

Robert Ivanov i Niilo Mäenpää z Warty Poznań zagrali w reprezentacji Finlandii w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu towarzyskim z Macedonią Północną.

17 listopada 2022, 18:00 - Skopje (Nacionalna Arena "Toše Proeski")
Macedonia Północna 1-1 Finlandia
Enis Bardi 75 (k) - Oliver Antman 37

żółte kartki: Elif Elmas - Joel Pohjanpalo, Mikael Soisalo.

sędziował: Novak Simović (Serbia).

Ivanov rozegrał pełne spotkanie. Mäenpää, dla którego to debiut w dorosłej reprezentacji swojego kraju, wszedł na boisko w 58. minucie, gdy zszedł z niego Lucas Lingman. Na ławce rezerwowych Finlandii cały mecz spędził Benjamin Källman z Cracovii, a były zawodnik Pogoni Szczecin Santeri Hostikka grał od 72. minuty, kiedy zmienił Roberta Taylora. W drużynie gospodarzy wśród rezerwowych pozostał Stefan Aškovski (w przeszłości Górnik Łęczna).

bibu - 18 listopada 2022, 10:46:38 - *.as13285.net
Stefan Aškovski który grał w Łęcznej, środkowy obrońca w jednym sezonów w Holandii strzelił więcej goli niż nas niejeden defensywny napastnik przez całą karierę :P

bibu - 18 listopada 2022, 10:49:12 - *.as13285.net