17 listopada 2022, 20:00:24 - gabrielba
Czerwona kartka Adama Zreľáka oraz występy Ľubomíra Šatki i Kristiána Vallo w reprezentacji Słowacji

Słowak Adam Zreľák (Warta Poznań) został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 2-2 (1-0) meczu towarzyskim z Czarnogórą. Występy w reprezentacji Słowacji zanotowali także Ľubomír Šatka (Lech Poznań) i Kristián Vallo (Wisła Płock).

17 listopada 2022, 18:00 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 2-2 Słowacja
Stefan Savić 76, 90 (k) - Dávid Hancko 15, Juraj Kucka 47

żółte kartki: Stefan Lončar, Marko Vešović, Dušan Bakić - Dávid Ďuriš, Juraj Kucka, Adam Zreľák, Milan Škriniar.
czerwona kartka: Adam Zreľák (90. minuta, Słowacja, za drugą żółtą).

sędziował: Irfan Peljto (Bośnia i Hercegowina).

Šatka rozegrał cały mecz. Vallo zszedł z boiska w 40. minucie, gdy w jego miejsce wszedł Peter Pekarík. Zreľák pojawił się na murawie w 83. minucie, zmieniając Róberta Boženíka. W zespole gości cały mecz na ławce rezerwowych spędził Henrich Ravas (Widzew Łódź). Na liście rezerwowej pozostał natomiast František Plach (Piast Gliwice).

W zespołach obu drużyn znaleźli się byli piłkarze polskich klubów. W reprezentacji Czarnogóry do 58. minuty grał Marko Vešović (Legia Warszawa), gdy zmienił go Dušan Bakić. Vukan Savićević (Wisła Kraków) wszedł na boisko w 70. minucie, zmieniając Marko Jankovicia. Aleksandar Šćekić (Zagłębie Lubin) spędził pełny mecz na ławce rezerwowych. W kadrze Słowacji do 83. minuty grał Ondrej Duda (Legia Warszawa), gdy zmienił go László Bénes. Vernon De Marco (Lech Poznań) całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Na liście rezerwowej pozostał Martin Bukata (Piast Gliwice).

zawszepier - 18 listopada 2022, 11:03:13 - *.192.71.161
Zawsze pierwszy !!

zenon - 18 listopada 2022, 13:20:49 - *.aecom.com
Jak ten Zrelak dostał dwie żółte w tak krótkim czasie??? W 83 minucie wszedł w 90minucie zszedł za dwie żółte...niezły ogar: