19 listopada 2022, 16:50:28 - bartekwr9
Fedor Černych, Rauno Sappinen i Bogdan Vaštšuk zagrali w meczu Estonia - Litwa

Litwin Fedor Černych (Jagiellonia Białystok) i Estończycy Rauno Sappinen (Piast Gliwice) oraz Bogdan Vaštšuk (Stal Mielec) zagrali w meczu o trzecie miejsce Pucharu Bałtyckiego, w którym Estonia wygrała 2-0 (0-0).

19 listopada 2022, 15:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 2-0 Litwa
Sergei Zenjov 65, Rasmus Peetson 89

żółte kartki: Natanas Žebrauskas, Justas Lasickas, Gvidas Gineitis (Litwa).

sędziował: Vitālijs Spasjoņņikovs (Łotwa).
widzów: 1563.

Sappinen zszedł z boiska w 84. minucie, gdy zastąpił go Vaštšuk. Černych wszedł na boisko w przerwie, gdy zszedł z niego Paulius Golubickas. Na ławce rezerwowych Estonii pozostał Matvei Igonen (Podbeskidzie Bielsko-Biała), a na ławce Litwy Artemijus Tutyškinas (ŁKS Łódź).

W obu drużynach wystąpili zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w polskich klubach. W reprezentacji Estonii w 30. minucie z boiska zszedł Ken Kallaste (Górnik Zabrze, Korona Kielce, GKS Tychy), a zastąpił go Vlasiy Sinyavskiy. W 64. minucie Konstantina Vassiljeva (Piast Gliwice i Jagiellonia Białystok) zastąpił Georgi Tunjov. W 64. minucie Sergei Zenjov (Cracovia) zmienił Erika Sorgę. Z powodu kontuzji poza kadrą meczową Estonii znaleźli się Henrik Ojamaa (Legia Warszawa, Miedź Legnica, Widzew Łódź) i Artur Pikk (Miedź Legnica).

W kadrze Litwy cały mecz zagrał Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice). W przerwie Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) wszedł na boisko w miejsce Tomasa Kalinauskasa, a Justas Lasickas (Jagiellonia Białystok) w 66. minucie zastąpił Klaudijusa Upstasa.