19 listopada 2022, 19:53:54 - LukaszR
Petr Schwarz wystąpił w reprezentacji Czech

Petr Schwarz ze Śląska Wrocław wystąpił w reprezentacji Czech w przegranym 1-2 (0-1) meczu towarzyskim z Turcją. 31-letni pomocnik wszedł na boisko w 73. minucie, kiedy zastąpił Václava Černego.

19 listopada 2022, 18:00 - Gaziantep (Kalyon Stadyumu)
Turcja 2-1 Czechy
Enes Ünal 31, Hakan Çalhanoğlu 70 - Václav Černý 56

sędziował: Cüneyt Çakır (Turcja).

Od 8. minuty sędziował William Collum (Szkocja).

W zespole gości były zawodnik Legii Warszawa Tomáš Pekhart grał do przerwy, kiedy zastąpił go Mojmír Chytil. Z powodu kontuzji zgrupowanie reprezentacji Czech opuścił pierwotnie powołany do ścisłej kadry Martin Doležal z Zagłębia Lubin. W szerokiej kadrze Czech pozostali Martin Pospíšil i Tomáš Přikryl z Jagiellonii Białystok oraz Tomáš Petrášek z Rakowa Częstochowa.

gal - 19 listopada 2022, 20:07:04 - *.devs.futuro.pl
Strasznie Czesi upadli jak muszą sięgać po taki szrot jak Schwarz, Doleżal czy grający w podstawowej jedenastce Pekhart. Współczuję.

Barwałd - 19 listopada 2022, 20:55:58 - *.centertel.pl
Pamiętam jak z 5 lat temu Hlousek, wówczas najlepszy lewy obrońca ligi, nie dostawał szans w reprezentacji. A dziś biorą takie szroty, że głowa mała. Słyszałem, że mają problemy z kontuzjami, a do tego parę dobrze zapowiadających się graczy nie daje sobie rady w nowych klubach.

bibu - 19 listopada 2022, 21:08:51 - *.as13285.net
Czesi nie maja gwiazd światowego futbolu od czasu Nedvěda a i tak dużo lepiej sobie od nas radzą. te dolezale z petraskami tez by nas pogoniły w meczu repry.

Kickero - 19 listopada 2022, 21:15:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@bibu
Idź się przejdź..

fjeje - 19 listopada 2022, 23:10:45 - *.play-internet.pl
Hlousek to mial najlwpsza motoryke, bylcsrwywy technicznie i taktycznie. Pamiętasz jak chcesz pamiętać.

kolejorz - 20 listopada 2022, 19:30:22 - *.icpnet.pl
Alez ta repra zeszla na dziady... Skoro graja tam kopacze z klubu spod petli tramwajowej...

@kolejorz - 20 listopada 2022, 19:38:36 - *.43.246.68.ipv4.supernova.orange.pl
Z klubem spod pętli tramwajowej w ostatnich 8 bezpośrednich meczach macie 2 remisy i 6 porażek, trochę szacunku i pokory.