20 listopada 2022, 19:06:11 - bartekwr9
Czerwona kartka Michała Nalepy

Michał Nalepa został ukarany czerwoną kartką w wygranym przez Sakaryaspor 4-2 (2-0) meczu 14. kolejki drugiej ligi tureckiej z Bandırmasporem.

20 listopada 2022, 17:00 - Adapazarı (Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu)
Sakaryaspor Kulübü 4-2 Bandırmaspor Kulübü
Hurşit Taşcı 9, 45, 73, Kaiyne Woolery 90 - Caner Cavlan 58, Atabey Çiçek 90

żółte kartki: Serkan Odabaşoğlu, İsmail Erdoğan, Odise Roshi, Michał Nalepa - Fatih Kurucuk, Mateusz Hołownia, Sedat Şahintürk, Isaac Tshibangu, Alpay Koldaş.
czerwone kartki: Michał Nalepa (90. minuta, Sakaryaspor, za brutalny faul) - Isaac Tshibangu (90. minuta, Bandırmaspor, za drugą żółtą).

sędziował: Oğuzhan Aksu.

Nalepa grał od początku w zespole gospodarzy. 27-letni pomocnik zaliczył asysty przy trzeciej i czwartej bramce dla gospodarzy. W drużynie gości cały mecz zagrał Mateusz Hołownia.

Sakaryaspor zajmuje dziewiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 19 punktów, a Bandırmaspor jest dziesiąty z 18 punktami.

rondel - 20 listopada 2022, 19:26:07 - *.play-internet.pl
Chyba chciał w spokoju obejrzeć mundial.

lednor - 20 listopada 2022, 19:48:09 - *.204.8.61.dsl.dynamic.t-mobile.pl