Advertisement


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


21 listopada 2022, 9:54:49 - bartekwr9
Arkadiusz Aleksander pełniącym obowiązki prezesa Zagłębia Sosnowiec

Dotychczasowy wiceprezes Arkadiusz Aleksander został pełniącym obowiązki prezesa Zagłębia Sosnowiec. Zastąpi on na tym stanowisku Łukasza Girka, który złożył rezygnację.

Girek był prezesem Zagłębia od 28 sierpnia 2021 roku.


źródło: Zagłębie Sosnowiec

Link sponsorowany: Do 20% taniej za OC i OC+AC z kodem promocyjnym POLSKAGOLA. Sprawdź>>
Advertisement

S0 1906 - 21 listopada 2022, 9:59:54 - *.centertel.pl
Nareszcie! Następny Skowronek i Matusiak!!!

KKS - 21 listopada 2022, 10:08:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Był w Sandecji były wyniki i Extraklasa
Będziecie zadowoleni.

Zaglebiak - 21 listopada 2022, 10:18:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest Hit . Piłkarze zmienili Prezesa to jest możliwe tylko u nas .

prawda - 21 listopada 2022, 10:38:42 - *.205.172.3
To tylko zmiana kosmetyczna, czytając uważnie raport Deloitte łatwo zauważyć jakim prezesem w Sandecji był Aleksander i jak z Girkiem zarządzali klubem. To zwykły ślizgacz i bajkopisarz, trenerzy z nim współpracujący mieli go dość, robił kręcią robotę aby jemu było dobrze. Dorobek Aleksandra i Girka to zero transferów wychodzących z klubu, ucieczka sponsorów, obrzydzenie do siebie sztabu i zawodników, opóźnienia w płatnościach, ogromny wzrost wydatków na administrację, karty paliwowe itp uciechy aby panowie mieli się dobrze. Chęciński robi zmianę kosmetyczną, bo tak ogormne pieniądze jakie miasto w tym roku wydaje na Zagłębie nigdy nie miały miejsca i być może nie mają nigdzie w Polsce. Ciekawe jakie będzie sprawozdanie finansowe za 2022 i jeśli wszystko wykaże to jak się z tego będą tłumaczyć. Najlepiej co im wychodzi to bezpodstawne szkalowanie, opluwanie ludzi oraz zakazy stadionowe. Król fb będzie teraz schowany w akademii. Klub z tymi ludzmi i w obecnej kondycji jest na równi pochyłej do upadku. Dobrze byłoby jeśli jakiś dziennikarz zajął się sprawami tego klubu, kto wie jak by się to skończyło. Ratunkiem być może będzie oddanie większości udziałów osobie prywatnej, ale czy prezydent się na to zgodzi...? bo jak widać nieżle się chyba tym bawi.

Olo - 21 listopada 2022, 12:09:51 - *.dynamic.chello.pl
Skowronek autuj się wfisto. Pogonili cię już z 15 klubów. Zawsze masz problem z charakternych piłkarzami. Nigdy piłki nie kopnales i nie wiesz jak zarządzać piłkarzami. Von

jano - 21 listopada 2022, 12:44:49 - *.dynamic.chello.pl
do prawdy. Ciekawe argumenty. Ale oceny pracy Aleksandra zróznicowane.
Ile czasu potrzebowali żeby zrozumieć że prezes malowany to żadne rozwiązanie. Prawdopodobnie przy każdym problemie telefon do przyjaciela .Też jako piłkarz czy pracownik nie chciałbym takiego szefa. Ale też szef/prezes powinien mieć argumenty do rozmowy.

Mikołaj - 21 listopada 2022, 13:25:16 - *.play-internet.pl
Jeszcze do Dymisji Prezes Podokręgu Sosnowiec i będzie kpl!.
Po 70-tce,to wnuki bawić! (jak się je ma).

Mikołaj - 21 listopada 2022, 13:30:55 - *.play-internet.pl
Dodam jeszcze, że następni, to domino!;
,,trener"Skowronek, Matusiak+ paru farbowanych lisów! , oraz paru miernych
,,trenerów"Akademii Zagłębia!....

Bartek - 21 listopada 2022, 15:01:21 - *.dynamic-1-kat-k-5-1-0.vectranet.pl
Niech Prezes Zagłębia Sosnowiec przyjdzie do Sandecji (chodzi mi o Łukasza Gireka)

Nowy - 21 listopada 2022, 17:11:37 - *.play-internet.pl
W Sandecji Aleksander zrobił bardzo dużo dobrego. Liczę, że jeszcze tu wróci.

Grsd - 21 listopada 2022, 18:00:15 - *.162.60.26.ip.interplus.com.pl
Wam zawsze źle. Skowronek uratował Wam 1 ligę. Pozwólcie popracować zimą i wtedy osądzajcie po wynikach. Macie bardzo średni skład, a co bardzo ważne nie macie wychowanków. Bardzo słabe szkolenie młodzieży, która też ambicją nie powala i efekt jest jaki jest. Może Skowronek nie jest najlepszym trenerem w Polsce, ale i tak to dla Was dobry człowiek bo jeszcze nigdy nie zostawił po sobie spalonej ziemi, a kilku piłkarzom bardzo pomógł.

wlodo - 21 listopada 2022, 18:04:11 - *.dynamic.chello.pl
my nie potrzebujemy zawodników my potrzebójemy spokoju w klubie trenera typu Derbin Magiera czy Łuczywek moze poza Magierą ci pozostali są nasi znają realia piłki zagłębiowskiej i czego my Kibice oczekujemy od naszej drużyny

wlodo - 21 listopada 2022, 18:11:54 - *.dynamic.chello.pl
do Grsd obiektywnie co ten skowronek zrobił poza braniem kasy zadnej koncepcji gry skłócił drużynę jak jarek z pisu i ten nieudolny pomocnik trenera matusiak najwyższy czas na zmiany mamy swoich trenerów rodem z Zagłębia dajmy im szanse

wlodo - 21 listopada 2022, 18:20:07 - *.dynamic.chello.pl
do Grsd obiektywnie co ten skowronek zrobił poza braniem kasy zadnej koncepcji gry skłócił drużynę jak jarek z pisu i ten nieudolny pomocnik trenera matusiak najwyższy czas na zmiany mamy swoich trenerów rodem z Zagłębia dajmy im szanse

ZS. - 21 listopada 2022, 18:55:22 - *.129.213.242
Dlaczego usuwacie komentarze z prawda dziady ? Ze ktoś napisze ze to szuja i kret .. gdzie się nie pojawi to sieje ferment i próbuje zakłócać drużynę .

ZSP - 21 listopada 2022, 19:27:24 - *.play-internet.pl
Jeśli zmiany maja być prawdziwe , najpierw trzeba rozgonić towarzystwo wzajemnej adoracji. Aleksander jest wstanie zapoczatkować zmiany , szybko pożegna sztab trenerów i zatrudni ludzi którzy maja pojecie . Może teraz pracownicy rozwina skrzydła gdy nie będa już blokowani w swoich pomysłach

kibic - 21 listopada 2022, 22:00:21 - *.dynamic.mm.pl
Jako działacz to on taki świetny nie jest. Delikatnie mówiąc

Ano - 21 listopada 2022, 23:07:05 - *.play-internet.pl
Aleksander ogarnie ten klub . Jestem pewien

jano - 22 listopada 2022, 9:43:38 - *.dynamic.chello.pl
Tak naprawdę nie wiem czego oczekują internauci.
Prawda jest taka że jest trener który ustabilizował drużynę. Zauważcie że 22 punkty po rundzie jesiennej były 3 lata temu. Zna realia w jakich pracuje. Miasto daje tyle ile może .Sponsora w kryzysie trudno znależć. Zabrze czy Gliwice prawie po 200 mln wpompowały w piłkę i co maja , ogony ekstraklasy a pieniądze nie do odzyskania. Potrzebny jest spokój. Jak komu nie po drodze droga wolna już na nich czekają w ... II lidze .Popatrzcie na nazaiska tych gwiazd.

Xp25 - 22 listopada 2022, 12:12:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Arkadiuszu nie rozmieniaj tego zasłużonego klubu na drobne. Ten klub zasłużył na poważnego Prezesa a nie na kogoś co pracował na prowincji i wyleciał z hukiem. Środowisko byłych pilkarzy jest oburzone takim zarządzaniem tym klubem z którego śmieje się cała piłkarska Polska.
Już Jaroszewski i Książek zrobili z tego klubu pośmiewisko to może przyszła pora na poważnego Prezesa a nie na następne pośmiewisko. Przez okres jaki on pracuje, w klubie nic się nie zmieniło na lepsze, drużyna dalej gra kichę, Akademia jest w czarnej dziurze i co on to zmieni, nigdy.

xp25 - 22 listopada 2022, 14:36:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do prawda- zamienił Stryjek siekierkę na kijek. Za jednego nieudolnego przychodzi drugi nieudolny.Girek pójdzie do przechowalni na nowy Stadion jak Jaroszewski i Książek a Aleksander nic nie zmieni bo był rok i co zrobił NIC. Kopacze grają antyfutbol,Akademia nie wychowała nikogo godnego Mazura,Rudego a pracujący tam niby szkoleniowcy nie wiedzą jak to zrobić. Aleksander jest za słaby i za mały na taki klub jak Zagłębie.Pora na Prezesa z Sosnowca znającego środowisko i wiedzącego jakie są potrzeby żeby było lepiej.Najlepszyn rozwiązaniem dla Zagłębia to strategiczny sponsor który zagoni kopaczy i działaczy do lepszej pracy a nie tylko do brania pieniędzy podatników.

xp26 - 22 listopada 2022, 19:21:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A kiedy Skowronek,kiedy Matusiak bo temu klubowi potrzebny jest wstrząs a nie kosmetyka.Matusiak to szkodnik który obraził grając w Tychach klub,zawodników i Zarząd a w nagrodę dostał posadę od Jaroszewskiego w Zagłębiu.Skowronek dostał szansę ale jej nie wykorzystał bo ciągle przy nim gramy o utrzymanie i gramy słabo.Akademia jest do największych zmian bo przez 12 lat istnienia nie wychowała piłkarza na miarę Rudego,Dworczyka czy Mikołajewa ale roztrwaniała społeczne pieniądze bez kontroli i nadzoru.Obecnie klub jest do reorganizacji i to dużej bo za chwilę będzie za póżno.

xp25p - 23 listopada 2022, 13:23:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przeczytałem podsumowanie pracy Prezesa Girka które to On sobie zrobił i okazało się że Zagłębie to najlepszy,najlepiej zarządzany klub z najlepszą Akademią i wspaniałymi kontaktami w Europie.Tylko nic nie powiedział o wychowankach grających w 1 lidze (ilu,ilu sprzedano,ile zarobiono)a ile Nas to wszystko kosztowało.Nic nie powiedział że Zagłębie gra ciągle o utrzymanie,że gra słabo,że Skowronek i Matusiak to nie jest to co potrzebne jest obecnie temu zasłużonemu Klubowi że szkolenie wzorowane na Legii to nieporozumienie. Na pierwszej konferencji po objęciu tego zaszczytnego stanowiska wypowiedział Pan 35 razy jedno słowo PROFESJONALIZM I NIECH pAN TERAZ POWIE TYLKO SZCZERZE gdzie on jest co w tym klubie za Pana kadencji było naprawdę profesjonalne.Dla mnie tylko Płace robiły wrażenie a reszta do dodatki.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas