21 listopada 2022, 14:54:19 - gabrielba
Reprezentacja młodzieżowa: Polska 3-2 Turcja. Czerwona kartka Enisa Destana

Młodzieżowa reprezentacja Polski prowadzona przez Michała Probierza wygrała 3-2 (2-0) w rozegranym w Chorwacji towarzyskim meczu z Turcją. W reprezentacji Turcji czerwoną kartką ukarany został zawodnik Warty Poznań Enis Destan.

21 listopada 2022, 13:00 - Medulin (Igralište Mutila)
Polska 3-2 Turcja
Filip Szymczak 7, Bartłomiej Kłudka 45, Kajetan Szmyt 56 - Metehan Baltacı 62, Emin Bayram 69

Polska: 1. Krzysztof Bąkowski - 2. Ariel Mosór (64, 20. Marcel Błachewicz), 4. Patryk Peda, 15. Maksymilian Pingot - 3. Bartłomiej Kłudka, 8. Mateusz Łęgowski (64, 14. Fryderyk Gerbowski), 6. Jan Biegański, 7. Jakub Myszor (64, 16. Adam Ratajczyk), 10. Filip Marchwiński (46, 21. Aleksander Buksa), 23. Kajetan Szmyt (77, 17. Mariusz Fornalczyk) - 9. Filip Szymczak (64, 11. Michał Rakoczy).

Turcja: 12. Ertuğrul Çetin - 24. Efecan Mızrakçı (46 Seyhan Yiğit), 22. Serdar Saatçı (46 Metehan Baltacı), 15. Emin Bayram (83 Yunus Emre Çift), 4. Ravil Tagir (46 Bertuğ Yıldırım), 2. Ali Barak (46 Kazımcan Karataş) - 16. Aral Şimşir (46 Hakan Yeşil), 6. Cem Türkmen, 11. Berkay Vardar (65 Taha Altıkardeş), 18. Kenan Yıldız (46 Yusuf Barası) - 9. Enis Destan.

żółte kartki: Marchwiński, Biegański, Pingot - Destan, Çift, Baltacı.
czerwona kartka: Enis Destan (30. minuta, Turcja, za drugą żółtą).

sędziował: Matej Bezelj (Chorwacja).

W 45. minucie Filip Szymczak (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Ertuğrul Çetin obronił).

Adam - 21 listopada 2022, 14:56:41 - *.184.231.208.ipv4.supernova.orange.pl
Probierz to jest tak dobry trener jak sędzia tego spotkania. Myśle, że o tym meczu z powodu powtorzonych i gwiznietego karnego jeszcze bedzie glosno i zawsze w tle polskie druzyny jak takie rzeczy sie dzieja...
Kompromitacja Kuleszy. Zmien tego pajaca zanim nas skompromituje w eliminacjach.

jb - 21 listopada 2022, 14:58:15 - *.dynamic.chello.pl
3:0 Przewaga 1 zawodnika i tracą 2 bramki kpina z trenera

Kadra - 21 listopada 2022, 15:04:29 - *.play-internet.pl
Za malo pija. Czy ktos w koncu posadzi tego slabiaka Legowskiego czy jeszcze 5lat bedzie sie wozil na nazwisku?
Probierz? Dno dna i ten rudy przydupas

Morata - 21 listopada 2022, 15:48:10 - *.205.209.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Od 30 min graliśmy w przewadze a i tak straciliśmy dwie bramki. Przy powtórce karnego dla nas wyglądąło na faul na bramkarzu, sedzia strasznie słaby w obie strony, choć dla nas jakby przychylniejszy.

Jasiek - 21 listopada 2022, 15:53:24 - *.84.125.22
Probierz zamknął wszystkim mordy tym meczem. Brawo Michał!

Raffaello - 21 listopada 2022, 15:56:48 - *.play-internet.pl
Probierz nigdy nie był, nie jest i nie będzie dobrym trenerem. To celebrytka. Spultał się w Lechii i Cracovii. Tylko przez układy został selekcjonerem młodzieżowej reprezentacji Polski.

Tomasz - 21 listopada 2022, 15:59:10 - *.play-internet.pl
Następny co powołuje tych co siedzą na ławce rezerwowych w klubach. Pobierz zaraz się rozbeczy na konferencji prasowej i będzie musiał odpocząć w Afryce.

Max - 21 listopada 2022, 16:02:19 - *.146.69.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dwie bramki straciliśmy w 10??
Probierz to najbardziej przereklamowany trener w PL.

Metin - 21 listopada 2022, 17:08:03 - *.centertel.pl
To prawda co @Adam napisał z tym karnym, skandal, ale to, co zrobił Szymczak przy pierwszym karnym to beka roku ;D

... - 21 listopada 2022, 17:38:42 - *.9.127.19
"Turcja-Polska u21. Na giełdzie w 40 minucie poszło 50tys euro na to, ze będa dwa gole w pierwszej połowie. W 45 minucie śmieszny karny dla Polski. Za pierwszym razem niewykorzystany(panenka)-powtórzony (niesłusznie), drugiego karnego broni bramkarz-łapie w ręce, Polak uderza i gol". Dziwi was powtórzony karny?

jerry - 21 listopada 2022, 17:55:00 - *.finemedia.pl
Gdzie na gieldzie to zauwazyles? Stawianie w 40 na 2gole to nawet przy kupionych pilkarzach i sedziemu spory problem. Najwyrazniej jednak weszlo po kursie 12 i wiecej :D

Rynsztok - 21 listopada 2022, 18:18:58 - *.play-internet.pl
Probierz!? Jak mogłeś wprowadzić w drugiej połowiena boisko tą niedołęge i piłkarza jak kłoda z wyglądu tego Olka Buksy.

Pseudonim - 21 listopada 2022, 18:57:32 - *.next7.zicom.pl
Probierz prócz Jagiellonii nic w późniejszym czasie nie osiągnął.

roberto - 21 listopada 2022, 19:09:28 - *.bb.sky.com
takich mamy trenererów to i taki poziom prezentujemy ,wstyd to oglądać ,dziadostwo bez żadnego planu ,żadnej taktyki tylko dzida do przodu ,jutro blamaż nadmuchanego balonika na mistrzostwach ,taktyka dzida może się uda coś strzelić i nic nie wpuścić

do robrert - 21 listopada 2022, 22:20:49 - *.play-internet.pl
A kto i gdzie pompuje balonik? Ja nie zauważyłem..
Ps. Jaką mamy młodzież każdy widzi
Polska - Turcja 3:2 grając w przewadze
od 30 minuty
U-20 Polska - Rumunia 0:2

,weasd - 21 listopada 2022, 22:33:36 - *.centertel.pl
Jak Czesiu Michniewicz mówi że Arabia Saudyjska to jest bardzo mocna drużyna to dla mnie brzmi to jak jakiś

,weasd - 21 listopada 2022, 22:35:06 - *.centertel.pl
żart

Kibic_z_Gl - 21 listopada 2022, 22:57:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy piszą, że Probierz cienki. Ale jakoś sukcesy miał z takimi drużynami jak Jagiellonia i Cracovia. Kto przed nim w tych drużynach coś osiągnął?

jonasz - 22 listopada 2022, 4:01:26 - *.205.209.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszędzie gdzie jest ten cwaniaczek trenerem musi być smród, ale nie sądziłem, że to będzie nawet na arenie międzynarodowej.

PBqueen - 22 listopada 2022, 14:09:59 - *.centertel.pl
Bytom przeprasza polską piłke za probierza i fornalczyka
do weasd - okazuje sie ze miał rację :D

vip - 22 listopada 2022, 20:56:45 - *.42.0.231.alfanet24.pl
Podobno mecz ustawiony, w życiu byśmy go nie wygrali. Arabia saudyjska budzi strach.