26 listopada 2022, 20:53:18 - Dominik
U-19: Polska 0-2 Portugalia

Reprezentacja Polski U-19 prowadzona przez Marcina Brosza przegrała 0-2 (0-1) z Portugalią w drugim meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego na Malcie. W ostatnim spotkaniu turnieju Polska zagra 29 listopada o godz. 12:30 z Maltą.

26 listopada 2022, 19:00 - Ta' Qali (Centenary Stadium)
Polska 0-2 Portugalia
Gustavo Sá 43, Miguel Falé 55 (k)

Polska: 1. Aleksander Bobek - 7. Dawid Bugaj, 3. Filip Koperski, 16, Wiktor Matyjewicz, 4. Miłosz Matysik, 13. Jakub Lewicki - 6. Iwo Kaczmarski (58, 15. Filip Kocaba), 14. Maximillian Oyedele (66, 8. Antoni Kozubal), 17. Dominik Biniek (66, 10. Kacper Urbański) - 11. Jan Żuberek, 9. Tomasz Pieńko (58, 19. Mateusz Kowalski).

Portugalia: 1. André Gomes - 2. Gonçalo Esteves (78, 23. José Macedo), 3. António Ribeiro, 4. Gabriel Brás, 5. Jordan Monteiro - 7. Diego Moreira, 16. Yanis da Rocha (78, 6. Nuno Félix), 8. João Neves, 10. Gustavo Sá (88, 18. Lois Martins), 11. Carlos Borges (68, 20. Hugo Félix) - 19. Miguel Falé (68, 9. Herculano Nabian).

xxx - 26 listopada 2022, 23:00:01 - *.dynamic.mm.pl
ta reprezentacja to szrot jakich mało .....Od bramkarza Boba po napastnika Pienia

Obiektywny - 27 listopada 2022, 6:44:27 - *.centertel.pl
Mecz zrobiony przez sędziego. Dwa ewidentne karne dla Polski nie podyktowane, za to dla Portugalii karny jako prezent. Wszystkie stykowe sytuacje na korzysc rywali, cieżko coś zrobic przy takim sedziowaniu.

magik - 27 listopada 2022, 8:22:56 - *.cdn77.com
Obiektywny chyba widział inny mecz. Trochę została obnażona nasza piłka kopana technika kopnij biegnij tu nie była skuteczna. Technicznie Portugalczycy 3 razy lepsi, szybsi. Ale takie mecze z takim przeciwnikami chyba pokazują gdzie jest ta nasza piłka kopana. Trzymam kciuki za młodzieżową Piłkę Polską!!!!

awu - 28 listopada 2022, 2:51:00 - *.106.172.20