30 listopada 2022, 21:59:35 - LukaszR
MŚ: Arabia Saudyjska 1-2 Meksyk

W meczu trzeciej kolejki grupy C mistrzostw świata, w której gra reprezentacja Polski, Arabia Saudyjska przegrała 1-2 (0-0) z Meksykiem.

30 listopada 2022, 20:00 - Lusail (Lusail Iconic Stadium)
Arabia Saudyjska 1-2 Meksyk
Salem Al-Dawsari 90 - Henry Martín 47, Luis Chávez 52

Arabia Saudyjska: 21. Mohammed Al-Owais - 2. Sultan Al-Ghannam (88, 19. Hattan Bahebri), 4. Abdulelah Al-Amri, 17. Hassan Al-Tambakti, 5. Ali Al-Bulaihi (37, 26. Riyadh Sharahili) - 9. Firas Al-Buraikan, 15. Ali Al-Hassan (46, 3. Abdullah Madu), 12. Saud Abdulhamid, 23. Mohamed Kanno, 10. Salem Al-Dawsari - 11. Saleh Al-Shehri (62, 20. Abdulrahman Al-Aboud).

Meksyk: 13. Guillermo Ochoa - 19. Jorge Sánchez (86, 26. Kevin Álvarez), 3. César Montes, 15. Héctor Moreno, 23. Jesús Gallardo - 22. Hirving Lozano, 4. Edson Álvarez (86, 11. Rogelio Funes Mori), 24. Luis Chávez, 17. Orbelín Pineda (77, 8. Carlos Rodríguez), 10. Alexis Vega (46, 21. Uriel Antuna) - 20. Henry Martín (77, 9. Raúl Jiménez).

żółte kartki: Al-Shehri, Al-Hassan, Al-Tambakti, Madu, Al-Amri, Bahebri - E.Álvarez.

mati - 30 listopada 2022, 22:01:08 - *.zbau.f3netze.de
Dzisiaj gol Roberta Lewandowskiego z Arabią daje nam awans bilansem bramkowym. Brawo Arabia grali jakby mieli zapłacone.

Zjdjhs - 30 listopada 2022, 22:08:44 - *.play-internet.pl
Niby dlaczego gol Lewandowskiego? Może gol Zielińskiego albo Saudyjczyka…

ok - 30 listopada 2022, 22:10:25 - *.ipv.net.pl
Francja nas zdemoluje.

44 - 30 listopada 2022, 22:12:01 - *.sferanet.pl
Dziękuję trenerowi Arabii. Nasz awans to zasługa primo Wojtka i secundo trenera Renarda.

mati - 30 listopada 2022, 22:12:28 - *.zbau.f3netze.de
Zjdjhs ich gole też ale to Lewy dołożył na 2-0 i dało nam lepszy bilans bramkowy.

futbolista - 30 listopada 2022, 22:20:42 - *.boid.qwest.net
mati- pan Robert do dupci.powinien byc zmienionym juz po 1-wszej minucie. dlaczego ? bo on grajac, czy tez byciem czlonkiem druzyny, to jak by grala druzyna w 10-tke. a przeciwna, tym samym, 12-tka ! on Robert, to dobry tylko w niemieckich druzynach, bo tam jest niemiecki ornung. tego nie uwidzi sie posrod Polakow ! i BASTA ! a panu Infantino zycze by dokonal wszystkich zmian, jakie ma zamiar we FIFIE wprowadzic i to na zlosc zywym, lacznie z MS co 2 lata ! i nie sluchac zadnej mysli konserwatywnej, to wszystko jest swiatem, a nie Droga Biblii, takze w zmianach postepowania Brukseli jak i Vatykanu.

Tiky - 30 listopada 2022, 22:26:14 - *.nextdns.io
youtube.com/watch?v=gVftt9RaE5g
Ludzie, to jest dramat !

mati - 30 listopada 2022, 22:29:08 - *.zbau.f3netze.de
futbolista polecam wizytę u psychiatry, jeśli jeszcze nie jest za póżno. Tam jest świetne miejsce dla wyznawców obecnego prezesa którzy wszędzie widzą niemieckich agentów tam gdzie ich nie ma. Jakbyś nie wiedział Lewy już dawno gra w Barcelonie.

lubinskiMK - 30 listopada 2022, 22:30:36 - *.dynamic.chello.pl
trzeba dziękowac Argentynie, że sobie odpuściła ostatnie 20 minut. Jak by chcieli to piątka na luzie

Radek - 30 listopada 2022, 22:52:06 - *.204.44.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Francuzi juz sie ciesza ze trafili na Polske

quack87 - 30 listopada 2022, 23:03:24 - *.centertel.pl
97 minuta....radość gdy Arabia strzeliła...co nam w sumie nic nie dawało....a komentator mówi ze Meksyk musi strzelić teraz dwie ! bzdura, bo Meksyk i musiał strzelić tylko jedną bramkę, nie ważna była ta strata czy by wygrali 3-0 czy 3-1 i tak by awansowali..

mgmg - 30 listopada 2022, 23:07:46 - *.dynamic.chello.pl
Jak to się stało, że ci zwinni i sprytni Saudyjczycy zostali zdominowani przez Meksyk. Czyżby przez umiejętności drużyny przeciwnej?
Oglądałem trochę MEX-ARA i ta przewaga Meksyku była szczególnie przygnębiająca.

mgmg - 30 listopada 2022, 23:09:43 - *.dynamic.chello.pl
tak, właśnie, takiego szczegółu nie chciało im się wcześniej sprawdzić.

do quack - 1 grudnia 2022, 10:25:56 - *.238.223.191
tak, dokładnie, brak znajomości przepisów, gdyby Meksyk strzelił na 3:1, to miałby więcej strzelonych goli od PL i by awansował

Mark - 1 grudnia 2022, 15:52:59 - *.toya.net.pl
Bardzo dobry mecz. Walka do końca. Awans zdecydowanie należał się Meksykowi, a nie tym drewniakom z posiadaniem piłki 27%.

steliopole - 2 grudnia 2022, 0:39:44 - *.46.114.pool.telefonica.de