15 grudnia 2022, 14:33:06 - LukaszL
Grzegorz Szymusik odchodzi z Korony
Grzegorz Szymusik odchodzi z Korony Kielce. Umowa z 24-letnim obrońcą została rozwiązana za porozumieniem stron.
W rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy Szymusik wystąpił w siedmiu spotkaniach.
|
źródło: Korona Kielce



tigana - 15 grudnia 2022, 14:42:34 - *.175.76.86.static.turktelekom.com.tr
Dziękujemy Grzesiu i powodzenia.

OBIEKTYWNY - 15 grudnia 2022, 14:52:11 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl
Typowy wyrób piłkarzopodobny.

ben 10 - 15 grudnia 2022, 15:36:40 - *.220.46.12
Z wyglądu połączenie Kuby Rzeźniczaka 10 lat temu z Danielem Craigem 30 lat nazad.

LukD - 15 grudnia 2022, 19:58:17 - *.136.27.147
Dzięki za walkę! Powodzenia!


lol - 15 grudnia 2022, 20:15:07 - *.dynamic.chello.pl
Nie odchodzi z Korony tylko chodzi w KORONIE , jest chyba mała różnica .

Liter - 15 grudnia 2022, 20:19:26 - *.dynamic.chello.pl
Taki Atmosferović,bo piłkarz max na 1 ligę.

Dżon - 15 grudnia 2022, 23:13:02 - *.centertel.pl
Najwyższy czas pójść w świat i zostać prawdziwym Szymusem.

|