18 grudnia 2022, 15:37:42 - bartekwr9
Gol Sebastiana Chruściela

Sebastian Chruściel strzelił gola dla AO Iraklís w wygranym 2-0 (0-0) meczu 7. kolejki grupy A drugiej ligi greckiej z AE Lárissas. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

18 grudnia 2022, 13:45 - Larisa (Stádio Alkazár)
AE Lárissas 0-2 AO Iraklís (Saloniki)
Sebastian Chruściel 62, Alen Melunović 83

żółte kartki: Dimítris Thomaïdis, Ahmed Ouattara Kossonou, Kóstas Plégas - Damián Silva, Mathías Tomás, Kosta Aleksić.

sędziował: Aristídis Vátsios (Attyka Zachodnia).

W 40. minucie Mathías Tomás (Iraklís) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Chruściel zagrał cały mecz. W 62. minucie w drużynie gości na boisku pojawił się Alen Melunović (w przeszłości Widzew Łódź), gdy zszedł z niego Kosta Aleksić.

Po rozegraniu sześciu spotkań Iraklís ma na koncie osiem punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Adamson - 18 grudnia 2022, 17:19:42 - *.134.175.12
dwie ekipy z pierwszego poziomu kiedyś
Larissa - polscy piłkarze (Kmiecik Adamczyk, Baran, Karaś, Kacprzak min.)
trenerzy (Gmoch wygrał tytuł, Strejlau, Bochynek)
Iraklis - kiedyś Mięciel, Sznaucner

Max - 18 grudnia 2022, 21:15:33 - *.dynamic.mm.pl
Przydał by się w reprezentacji. Stosunkowo młody jeszcze zawodnik, uniwersalny, może zagrać na każdej pozycji w obronie, dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Mam nadzieję że nowy selekcjoner sprawdzi go w jakimś meczu

arek - 18 grudnia 2022, 22:06:06 - *.dynamic.chello.pl
Selekcjoner może go sprawdzić, ale najpierw musi grać na pierwszym poziomie rozgrywkowym w Grecji, a nie na drugim, no i dobrze by było, gdyby się wyróżniał.

marco - 19 grudnia 2022, 6:45:24 - *.dynamic.chello.pl
Facet strzelił PIERWSZEGO gola w sezonie drugiej ligi greckiej, a wy chcecie go w reprezentacji sprawdzać. Mimo, że urodził się w Grecji nigdy nie zagrał nawet na poziomie tamtejszej Ekstraklasy zaliczając 1 występ u nas w 1 lidze w Olimpii Grudziądz ponad 5 lat temu.

Dżon - 21 grudnia 2022, 22:53:09 - *.centertel.pl