22 grudnia 2022, 20:03:30 - Dominik
Gol Karola Struskiego

Karol Struski strzelił bramkę dla Árisa Lemessoú w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 16. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z APOEL-em. Dla 21-letniego pomocnika, który grał do 90. minuty, kiedy zastąpił go Morgan Brown, to trzeci ligowy gol w sezonie.

22 grudnia 2022, 18:00 - Kolóssi (Alphamega Stadium)
Áris Lemessoú 1-1 APOEL (Nikozja)
Karol Struski 42 - Marquinhos 45 (k)

żółte kartki: Cajú - Dálcio.

sędziował: Menélaos Antoníou.

W drużynie gospodarzy w 76. minucie na boisku pojawił się Mariusz Stępiński, zastępując Leo Bengtssona, a cały mecz na ławce rezerwowych spędził Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Wisła Kraków). Do przerwy w drużynie gości grał Lasza Dwali (kiedyś Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin), którego zastąpił Andréas Karó.

Drużyna Polaków zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 32 punktami na koncie.

Giovanni - 22 grudnia 2022, 21:59:12 - *.146.73.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowy selekcjoner powinien go sprawdzić bo Lewy wiecznie grał nie będzie

grzechuleg - 22 grudnia 2022, 22:55:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marquinhos ledwie co wrócił z Kataru a już w lidze bramki strzela He he Za tak mizerny występ na Mundialu PSG mu podziękowało

awu - 23 grudnia 2022, 13:15:01 - *.106.172.20
Daniel Sikorski- najlepszy napastnik Polski!

Heheszek - 24 grudnia 2022, 16:32:11 - *.205.128.85.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl