23 grudnia 2022, 22:29:07 - gabrielba
Radosław Majecki obronił rzut karny

Radosław Majecki obronił rzut karny w zremisowanym 1-1 (1-0) przez jego Cercle Brugge KSV meczu 18. kolejki belgijskiej ekstraklasy z KV Mechelen. 23-letni bramkarz rozegrał pełne spotkanie.

23 grudnia 2022, 20:30 - Mechelen (AFAS Stadion Achter de Kazerne)
KV Mechelen 1-1 Cercle Brugge KSV
Nikola Storm 71 - Kévin Denkey 3

żółte kartki: David Bates, Birger Verstraete, Kerim Mrabti - Olivier Deman, Jesper Daland, Charles Vanhoutte.
czerwona kartka: Olivier Deman (52. minuta, Cercle Brugge, za drugą żółtą).

sędziował: Brent Staessens.

W 87. minucie Yonas Malede (Mechelen) nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Majecki obronił).

Cercle Brugge jest na ósmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Joe(dżoł) - 23 grudnia 2022, 22:52:41 - *.play-internet.pl
brawo Maja. Wrócisz do Leguni silniejszy

wiki - 23 grudnia 2022, 23:13:41 - *.v40.interkam.pl
lewy strzelal

mati - 23 grudnia 2022, 23:48:00 - *.100.86.121
Cercle Brugge fajny klub na wypromowanie się. Radek gra cały sezon oby wrócił do Monaco silniejszy. Jak się nie przebije to i tak może sobie znależć klub we Włoszech czy Francji.

Jaro - 24 grudnia 2022, 1:14:06 - *.dynamic.mm.pl
Zaraz premii będzie się domagał bo tak jak Szczęsny obronił karnego.

tegopanato - 24 grudnia 2022, 10:38:40 - *.147.77.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale wydarzenie.
Ja pierdziu.
A o tym, że zrobił siku po przebudzeniu też napiszcie?
Chyba,że to akcja"promujemy Radzia Majeckiego"

korkodyl - 24 grudnia 2022, 12:07:29 - *.204.8.61.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Wielkie brawa Radzo. Wpromujesz się takimi meczykami.Takiemu @tegopanato kopara opadnie

max - 24 grudnia 2022, 12:30:57 - *.netianet.net.pl