14 stycznia 2023, 18:53:41 - Dominik
Gol Przemysława Frankowskiego

Przemysław Frankowski strzelił gola dla Lens w wygranym 1-0 (0-0) meczu 19. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Auxerre. Dla 27-letniego pomocnika, który grał do 90. minuty, kiedy to zmienił go Julien Le Cardinal, to drugie trafienie w tym sezonie ligowym.

14 stycznia 2023, 17:00 - Lens (Stade Bollaert-Delelis)
RC Lens 1-0 AJ Auxerre
Przemysław Frankowski 59 (k)

żółte kartki: Kevin Danso, Facundo Medina - Souleymane Touré, Nuno da Costa.
czerwona kartka: Souleymane Touré (65. minuta, Auxerre, za drugą żółtą).

sędziował: Willy Delajod (Owernia-Rodan-Alpy).
widzów: 38 208.

W drużynie gospodarzy Łukasz Poręba spędził cały mecz na ławce rezerwowych, a poza kadrą pozostał kontuzjowany Adam Buksa.

Lens jest wiceliderem z dorobkiem 44 punktów.

mati - 14 stycznia 2023, 19:01:05 - *.246.188.73
Z karniaka bo z karniaka ale jak już mu dają strzelać karne to musi się w szatni liczyć. Jak utrzyma formę to jeszcze przed trzydziestką może dostanie ofertę z Niemiec albo nawet z Anglii.

cool - 14 stycznia 2023, 19:22:55 - *.244.152.187
Jeżeli Frankowski Wykonuje karne to znaczy że jest tam najważniejszym piłkarzem do którego piłkarze ,trenerzy oraz wszyscy kibice mają największe zaufanie.We Francji już sie mówi że Franek dzięki bramce z PSG oraz dzisiejszym golu może szykować sie do przejścia do jeszcze lepszej ligi

cool - 14 stycznia 2023, 19:52:33 - *.244.152.187
Tu nie ma na co czekać.W letnim okienku transf. Franka widzimy w TOP 3

Jansen - 14 stycznia 2023, 21:26:42 - *.47.118.143.ipv4.supernova.orange.pl
Mam nadzieję,że jak Kulesza namyśli się w sprawie nowego Trenejro w kadrze,to ten zawodnik dostanie swoją szansę w reprezentacji,jeden z bardziej niedocenionych graczy w reprze.

Ludojad - 15 stycznia 2023, 8:17:02 - *.dynamic.chello.pl
Wyczyn niesamowity. Po 19 kolejkach ligi nasz super strzelec ma 2 bramki i 2 asysty.Wliczjąc tego karnego.

Zorro - 15 stycznia 2023, 9:08:16 - *.25.132.243.ipv4.supernova.orange.pl
A wspaniały Czesio dał mu zakaz przekraczania połowy na MŚ hahahahahahah Czesio trener 21 wieku!!!

sdf - 16 stycznia 2023, 11:09:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak taki trener mógł zostać wybrany na selekcjonera?Pytanie do Kuleszy.

FK - 16 stycznia 2023, 11:24:11 - *.10.208.75
Tylko Petković !

Szx - 16 stycznia 2023, 13:41:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie musi być Petkovic. W Polsce też są trenerzy, którzy nie boją się grać do przodu. Wystarczy mieć wizję i umiejętność wyselekcjonowania najlepszych na danych pozycjach zawodników .