15 stycznia 2023, 18:09:41 - bartekwr9
Gol Karola Struskiego

Karol Struski strzelił gola dla Árisa Lemessoú w przegranym 3-4 (2-2) meczu 19. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z AEK-iem. Dla 21-letniego pomocnika, była to czwarta ligowa bramka w obecnym sezonie.

15 stycznia 2023, 16:15 - Larnaka (AEK Aréna - Geórgios Karapatákis)
AEK (Larnaka) 4-3 Áris Lemessoú
Omri Altman 33, 65, Rafael Lopes 35, Imad Faraj 90 - Karol Struski 20, Yannick Gomis 27, 78

żółte kartki: Ángel García - Eric Boakye, Karol Struski, Mariusz Stępiński, Vaná Alves, Július Szöke.

sędziował: Panagiótis Chatzigeorgíou.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu niedyspozycji sędziego.

Struski zszedł z boiska w 71. minucie, gdy zmienił go Aleksandr Kokorin. W drużynie gości Mariusz Stępiński zszedł z boiska w 90. minucie, gdy zastąpił go Matija Špoljarić. Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Wisła Kraków) pozostał na ławce rezerwowych.

W AEK-u cały mecz zagrał Ángel García (wcześniej Wisła Płock). Ádám Gyurcsó (w przeszłości Pogoń Szczecin) grał do 84. minuty, gdy zmienił go Giórgos Naoúm, a Rafael Lopes (kiedyś Cracovia i Legia Warszawa) grał do 90. minuty, kiedy zastąpił go José Romo. Poza kadrą meczową AEK-u znalazł się Ivan Tričkovski (wcześniej Legia Warszawa).

Áris ma na koncie 34 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Sopel - 15 stycznia 2023, 21:25:36 - *.dynamic.dsl.as9105.com