17 stycznia 2023, 23:50:44 - LukaszR
Bartosz Bereszyński zadebiutował w Napoli

Bartosz Bereszyński zadebiutował w barwach Napoli, a jego klub przegrał 4-5 w rzutach karnych w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch z Cremonese. Po dogrywce na boisku był remis 2-2 (2-1, 2-2, 2-2).

17 stycznia 2023, 21:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-2 pd. k. 4-5 US Cremonese
Juan Jesus 33, Giovanni Simeone 36 - Charles Pickel 18, Felix Afena-Gyan 87

karne: 1-0 Matteo Politano, 1-1 Johan Vásquez, 2-1 Giovanni Simeone, 2-2 Cristian Buonaiuto, 3-2 Piotr Zieliński, 3-3 Frank Tsadjout, (3-3 Stanislav Lobotka - obok bramki), 3-4 Emanuele Valeri, 4-4 Victor Osimhen, 4-5 Felix Afena-Gyan

żółte kartki: Alessio Zerbin, Juan Jesus - Johan Vásquez, David Okereke, Giacomo Quagliata, Soualiho Méïté, Leonardo Sernicola, Emanuele Valeri.
czerwona kartka: Leonardo Sernicola (100. minuta, Cremonese, za drugą żółtą).

sędziowała: Maria Sole Ferrieri Caputi (Livorno).

Bereszyński rozegrał cały mecz. W zespole gospodarzy Piotr Zieliński wszedł na boisko w 85. minucie, zastępując Elifa Elmasa, a poza składem pozostał Hubert Idasiak. Poza kadrą meczową gości znalazł się Dorian Ciężkowski.

W ćwierćfinale Cremonese zagra z Romą, a mecz zostanie rozegrany 1 lutego.

Haeq - 17 stycznia 2023, 23:52:27 - *.play-internet.pl
Po tym debiucie już nie podniesie sie z ławki

Interpol - 18 stycznia 2023, 0:07:54 - *.dsl.bell.ca
zawalil bramke na 2-2

antyberes - 18 stycznia 2023, 0:17:06 - *.centertel.pl
I kupon zawalił kurs 1.30 , zostało jeszcze kilka meczy , ale już nie ma o co grać . Bereś ławeczka to twoje miejsce

mati - 18 stycznia 2023, 0:45:25 - *.noresults.dev
To jest właśnie róznica między Sampdorią która zaraz spadnie do Serie B a czołówką Serie A. Z Polakami w Spezii jest podonie są poprostu przeciętni. Teraz Bereś posiedzi sobie na ławce do końca kontraktu.

rafalski - 18 stycznia 2023, 0:54:01 - *.6.184.231.ipv4.supernova.orange.pl
antyberes ty słaby typer jesteś kto stawia kurs 1.30 i to do tego puchar jak ma ekipa z Neapolu mecz z Eintrachtem

Karolina - 18 stycznia 2023, 1:36:52 - *.dynamic.mm.pl
To już wiadome dlaczego Napoli przegrało

Seba87 - 18 stycznia 2023, 1:52:27 - *.128.88.22
Mój dziadek jak Napoli w piecu to jest ciepło…

Banx - 18 stycznia 2023, 2:04:07 - *.centertel.pl
Kupon poszedł w piz...przez kurs 1.29 i na nic wygrane Liverpoolu i Sociedad

Prabut - 18 stycznia 2023, 5:37:39 - *.dynamic.chello.pl
Sam sobie jesteś winien. Jest taka zasada, że nie stawia się w krajowych pucharach na drużyny, które walczą o mistrza lub bronią się przed spadkiem.
Co do Bereszyńskiego to przyszedł jako zmiennik, więc marny występ w pucharze mu nie zaszkodzi. I tak był przewidziany na ławkę.

Haju - 18 stycznia 2023, 7:10:41 - *.centertel.pl
I dobrze, skupia się na celu którym jest mistrzostwo.

axlgks - 18 stycznia 2023, 8:33:13 - *.unregistered.media-com.com.pl
Niezły występ. Mógł zakończyć z dwoma asystami ale napastnicy nie wykorzystali tych podań...

antyberes - 18 stycznia 2023, 8:52:36 - *.centertel.pl
Prabut - co ma do tego mecz z eintrachtem. napoli grało mecz z ostatnim zespołem w tabeli , który nie wygrał jeszcze meczu , grało u siebie a przy wyniku 2:1 na boisku większość zawodników to 1 "garnitur". Nie ma co narzekać , trzeba dalej grać Pozdro Panowie

Ianek - 18 stycznia 2023, 15:20:16 - *.centertel.pl
Nie dla mistrzostwa z pewnym panem który zawodzi również w kadrze w środku pola...

ajatolah - 18 stycznia 2023, 17:28:09 - *.icpnet.pl
A Kamil Milik wcale nie wszedł?

Nudle - 20 stycznia 2023, 8:48:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Puchar Włoch to były jedyne rozgrywki w których Bereś miał szansę grać. Odpadli więc do końca sezonu będzie ława. Chyba, że nie daj Boże trafi się kontuzja kogoś w pierwszym składzie.