21 stycznia 2023, 15:55:58 - bartekwr9
Gol Adriana Benedyczaka

Adrian Benedyczak strzelił gola dla Parmy w wygranym 2-0 (1-0) meczu 21. kolejki włoskiej Serie B z Perugią. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

21 stycznia 2023, 14:00 - Parma (Stadio Ennio Tardini)
Parma Calcio 1913 2-0 AC Perugia
Adrian Benedyczak 12, Franco Vázquez 60

żółte kartki: Yordan Osorio, Leandro Chichizola, Woyo Coulibaly - Paolo Bartolomei, Simone Santoro, Marcos Curado.

sędziował: Giovanni Ayroldi (Molfetta).

Benedyczak zszedł z boiska w 71. minucie, gdy zmienił go Woyo Coulibaly. Poza kadrą Parmy znalazł się Bartłomiej Maliszewski.

Parma ma na koncie 30 punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli.

gp - 21 stycznia 2023, 15:59:07 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętam, jak ktoś twierdził, że to kandydat do kadry, a tu drugi sezon mocno średni i raczej szykuje się powrót do kraju i ligowa szarzyzna...

tmrf 2014 - 21 stycznia 2023, 16:04:03 - *.184.254.215.ipv4.supernova.orange.pl
No, zwłaszcza że Sassuolo się nim mocno interesuje Na pewno szybciutko wróci do kraju, na bank...

mati - 21 stycznia 2023, 16:11:21 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Zaden polski zawodnik nie wróci do polskiej ligi przed trzydziestką jeśli ma oferty zza granicy. Nasi piłkarze wolą grać w Bułgarii czy w Grecji niż wrócić do kraju.