21 stycznia 2023, 16:08:13 - maciejko
Gol Patryka Szysza

Patryk Szysz strzelił gola dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 3-1 (0-1) meczu 20. kolejki tureckiej ekstraklasy z Kasımpaşa SK. Dla Polaka było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

21 stycznia 2023, 14:00 - Stambuł (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)
Kasımpaşa SK 1-3 İstanbul Başakşehir FK
Yasin Özcan 16 - Danijel Aleksić 48, Deniz Türüç 90 (k), Patryk Szysz 90

żółte kartki: Haris Hajradinović, Mortadha Ben Ouanes, Berat Kalkan, Aytaç Kara, Valentin Eysseric - Mahmut Tekdemir.
czerwona kartka: Mortadha Ben Ouanes (90. minuta, Kasımpaşa, za drugą żółtą).

sędziował: Turgut Doman (Eskişehir).

Szysz wszedł na boisko w 80. minucie w miejsce Lucasa Limy. Do 80. minuty w drużynie gości grał Danijel Aleksić (w przeszłości Lechia Gdańsk), którego zmienił Mesut Özil.

İstanbul Başakşehir FK zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów w 19 meczach.

prismo - 21 stycznia 2023, 16:29:33 - *.mtm-info.pl
Już kompletnie zapomniałem o istnieniu tego zawodnika xD

mati - 21 stycznia 2023, 16:30:58 - *.129.64.227
Angielski też w Turcji przepadł z Szyszem jest podobnie tylko czasem coś strzeli z ławki.

under46 - 21 stycznia 2023, 16:46:10 - *.dynamic-2-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
z jakim angielskim ?

Janusz - 21 stycznia 2023, 16:48:11 - *.dynamic.chello.pl
Bo to typowi ekstraklasowi wyrobnicy. Braki techniczne nadrabiają przepychaniem się i bieganiem. Moim zdaniem i tak powinni być zadowoleni, że znaleźli sobie dobrą pracę w Turcji a nie muszą kopać się po czole tu nad Wisłą.

Bako - 21 stycznia 2023, 17:21:43 - *.58.160.17
Janusz oni kopią piłkę a ty rowy za 1500 zeta taka to różnica !!!

lol - 21 stycznia 2023, 17:30:54 - *.134.189.203
@Bako , Janusz przynajmniej pracuje a ty żyjesz z zasiłków 500+ dobrze przynajmniej że te dzieciaki zmachałeś

Dunlopp - 21 stycznia 2023, 17:37:57 - *.134.179.107