22 stycznia 2023, 5:00:08 - gabrielba
Gol Oskara Zawady

Oskar Zawada strzelił bramkę dla nowozelandzkiego Wellington Phoenix w wygranym 2-1 (2-0) meczu 13. kolejki australijskiej A-League przeciwko Central Coast Mariners. Dla 26-letniego napastnika to szósty ligowy gol w tym sezonie.

22 stycznia 2023, 3:00 - Wellington (Sky Stadium)
Wellington Phoenix FC 2-1 Central Coast Mariners FC
Alex Rufer 32, Oskar Zawada 40 - Béni Nkololo 90

żółte kartki: Alex Rufer, Callan Elliot, Oskar Zawada - Storm Roux, Béni Nkololo.

sędziowała: Casey Reibelt.
widzów: 5543.

Zawada rozegrał pełne spotkanie. Wellington Phoenix jest na trzecim miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Piorun - 22 stycznia 2023, 6:30:30 - *.play-internet.pl
Takiego strzelca brakowało na mundialu.

kibol - 22 stycznia 2023, 7:19:31 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
@Piorun Zgoda plus Mierzejewskiego do rozgrywania. Obaj så z Olsztyna. Wiêc by siê dogadali.

Ignacy - 22 stycznia 2023, 8:45:51 - *.30.44.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pograł chwilę w Stali Mielec i teraz strzela jak profesor.

ueo - 22 stycznia 2023, 9:08:55 - *.54.147.225
defensywny napastnik w końcu odpalił

@Ignacy - 22 stycznia 2023, 9:25:26 - *.centertel.pl
Każdy kto chciał to odbudował się w Stali Mielec - klub idealny na promocję zawodników

stas - 22 stycznia 2023, 9:27:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zawada wreszcie znalaz ligę dla siebie i idzie na rekord sfrzelecki

Fritz - 22 stycznia 2023, 11:26:52 - *.204.44.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W każdym meczu bramka, nieźle ..

Kibic - 22 stycznia 2023, 11:29:07 - *.111.24.204
Znowu piłka strzeliła gola Zawadą? Normalnie zbieg okoliczności niesamowity albo poziom ligi podobny do ligi Selezjanskiej w Braniewie

Hunter - 22 stycznia 2023, 13:19:34 - *.net.autocom.pl
a polski rekordzista według goli w Lidze Australijskiej to Mierzejewski czy ktoś inny?

Mick - 22 stycznia 2023, 14:27:01 - *.30.32.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobry wywiad z Zawadą w jednym z ogólnopolskich portali. Ten dłuższy bo są dwa. A wogole to tym golem wyrównał swój rekord strzelecki ;-)

Graca - 22 stycznia 2023, 17:00:08 - *.205.194.72
Co by nie powiedziec, to i tak jest lepszy od Milika czy Piatka.

Don Kichot - 23 stycznia 2023, 17:00:28 - *.dynamic.mm.pl
Pograł chwilkę w Mielcu a teraz liga australijska.Chłop ma głowę na karku!To miejsce jak bajka.Zrobil to perfekcyjnie..

lolo - 25 stycznia 2023, 1:26:06 - *.76.215.185
Akurat liga australijska slabsza od ekstraklasy nie jest. Przynajmniej sobie zobaczy fajne miejsca. Wellington fajne miasto.